Клубна карта - отстъпки

Започната от nixel, 26 Май 2017 00:13:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

nixel

Преди малко разглеждах сайта на sdi - http://www.sdi.bg/web/v/otstapki-pri-partnyori-na-sdi-10259.html
Забелязах че bwm форума и нисан форума са си издействали отстъпки. Тук май също имате карти. Няма да е лошо да се навържете на клона. Всеки прави застраховки и едни 10% не са за изпускане!


Pyrhel

Благодаря за идеята! Със SDI карта има същите отстъпки, която се издава безплатно, даже важи също по някои бензиностанции и магазини. За съжаление, SDI не включват и някои най-изгодните застрахователи, както и отстъпката не важи за ГО.

Иначе темата с картите е интересна, зависи колко ти се чете за историтята на форума :D Смея се, защото беше забавен и показателен период към края, преди него имахме кл. членове, чл. внос, регистрация в агенцията по вписванията/съда/етц (даже 2!), други домейни (още по-смешни истории :))), събори, писти с кебапчета, отстъпки и доста други. Ако нямаш по-интересно нещо за четене, може да хвърлиш око на подразделите в "Историята помни". А честно казано като знам съдържанието му - не бих (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

nixel

Явно си го проучил въпроса. Аз го мярнах, понеже другата седмица ще си подновявам ГО и се озъртам за келепир.  :D
А и ми стана интересно с тяхната спестовна застраховка, но нищо не разбрах.
А със клубните карти не знам какво е станало. Аз такива теми ги подминавам понеже не ме вълнуват. ::)
В момента най ме вълнува да промивам ли двигателя или да си трая за хубост.  ::)