Среща 2017 (дискусия)

Започната от Dmitarcho, 18 Април 2017 20:36:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dmitarcho

От много места взеха да ме питат за нещо подобо, и защо мен сте ме набедили за организатор - не знам :) Да предложението е за края на Май - началото на Юни, пак около Габрово или Търново (и там вече имаме сериозен агент). Да направим едно примерно преброяване ? Говорим си за 2 нощувки - петък пристигаме и неделя вдигаме гълъбите, който може да запали (те фордове не останаха - значи повечето)


1. Алекси +2
2. Пърхел + 1
3. Иховахи +1
4. Аз+1
5. Бузев +1
6. Геомон и Денкича -  Новобранците дето ще черпят :)

За сега 13 души :)
Ръца Пръца


Alexi

както вече говорихме аз съм ЗА  (beer)

ihovahi

Време беше, отново да направим някоя среща.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Pyrhel

Предложих ти да ставаш модератор и ти и тия дето те набеждават да ги банваш, ама ти - йок. :))
Аз също съм за, организаторе :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Те ме пъплят по други социални мрежи ... поженьки гълъби пускат ....апартамента смених  - пак хвърлят камъни по прозорците :)
Ръца Пръца

V.Buzev

Ай да се разпиша. За края на май е сгодно за момента, само колата да не се шегува пак нещо с мене :))

Nedkicha

Аз съм новак, но с удоволствие ще изпия по няколко бирички с вас, пичове :)

goemonn

ако нямате нищо против , че съм нов и аз бих дошъл

Dmitarcho

Новите най ги обичаме, обаче, не става с "една биричка" :D Има предложение за Комплекс момина Крепост около Търново някъде.
Ръца Пръца

Alexi

бива тва хотелче .. няма басейн ,но може да си направим в двора :))


Pyrhel

Подходящо ли е, 62 кинта за стая и 140 за апартамент - за хората с по-големите деца? А гледам е за 160 човека - няма да сме сами, ще седим сред чужди компании на масите, няма двор, няма скара и кухня (за "домашно").
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

предвид слабия интерес предлагам да заформим нещо тип Плачковци ,дето ходихме - малка къща за гости която е на наше разположение ,с барбекю и т.н.

ihovahi

Май май... така ще е най-добре.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


V.Buzev

А датата коя да бъде?

Dmitarcho

#14
Довечера ще погледна колегите как са с отпусите. Върти ми се нещо, че към 12 Юни мога да излезна. Миналия ден ходих до Априлци ... познат беше отседнал в много приятна къща за гости :) Ще го питам как се казваше ... Алекси, на Плачковци как се казваше къщата, "Скален кът" ... или нещо подобно беше :)

Скален Кът - Плачковци/Трявна Тук имаше басейнче ... в което беше леко хладно, но става да си мокрим дупетата :)

При Капитана - Априлци, за тук ми се върти нещо от рода на 35 лв. стая. Няма басейн ... но има рекичка - да пази бирата студена :)

Ще променям в първия пост желаещите, да се броим по лесно :)
Ръца Пръца

exclusiveremix

Ако говорим за началото на юни - от 1ви от 4ти,включително,се записвам и аз.Крайно време е да се опознаем.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

Dmitarcho

Аз съм свободен чак на 17-18 Юни :(
Ръца Пръца

Запрян Б.

+1(+1) нов според зависи датата :)

Septerra

Ние май за жалост пропускаме този път, защото можем чак края на юни (24-25). Ако случайно тогава се заформи, може би ще дойдем, ако не - следващия път. :)

V.Buzev

Така като гледам и аз чак след средата на юни ще се освободя - до тогава натоварено през почивните дни :(.


LLCooL

Ако е за преди 20-ти ме бройте и мен

Lucy

ЕЙ, супер! Аз отдавна не съм влизала, но вчера и днес се поразчетох :) Ще се моля само да не е на 9-11 юни, защото иначе няма да дойда.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Ако всички сте ОК за 17-18 Юни .. да се броим и да запазваме някъде :) Не е проблем и друга дата ... ако сте наоколо пак ще прескоча да почерпите :D
Ръца Пръца

V.Buzev

За сега съм ок за 17-18 юни. Пиши двама възрастни и дете.

Alexi

според мен е време да се уточни датата ,аз съм ок за 17-18 юни ( че то времето върви реално има 1 месец )

kaloqn


LLCooL


Dmitarcho

Младежи, излязоха здравословни проблеми и няма да мога да присъствам :( Мога да съдействм за запазване на място и уговаряне ... Извинявам се.
Ръца Пръца