Ползване на автосервиз под наем във Варна

Започната от доницети, 06 Декември 2016 11:32:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

доницети

Надявам се няма да се приеме като реклама!

За колегите от Варна които искат сами да си ремонтират автомобила има ваучери в Грабо:

Всеки клиент с ваучер може да използва безплатно голям набор от инструменти.

Autohobby -автосервиз на самообслужване предоставя за първи път във Варна изключителната възможност на клиентите за собствено ползване на aвтоподемник.
Разположен в западна промишлена зона на гърба на Завод Метал, автосервизът дава възможност на клиента за извършване на всякакви ремонтни дейности до 21:00ч, без притеснение за вдигане на шум.
"Разполагаме с 5 броя 4-тонни автоподемника, CO2 заваръчен апарат, хидравлични преси, всякакви инструменти и всичко това на народни цени."

Не съм ги ползвал, нямам никакви връзки с тях и нямам никаква финансова изгода, но знам за тази услуга в Англия и се радвам, че и тук навлиза.


Mondeicho

Какви са цените? Иначе е чудесно като идея за хората на които им се занимава сами да си ремонтират автомобилите...
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

nixel

Мда, много иновативно. (wdo)
Ще е хубаво ако имат и онлайн платформа за запазване на час, обявени цени и плащане с карта примерно.
Понеже аз съм потенциален клиент, но не ми се бие път 50км само за да видя че няма място за мен и ще трябва да дойда утре пак.
Просто ще е перфектно да си запазя примерно 2 часа и половина от 17 до 19.30 и да ги платя предварително.

Ама защо ли ме съмнява да е евтино. ::)

доницети

Ами не споменах, за да не се сметне за реклама :-\
В Грабо беше за 4,80 (50%) на час, като пише, че който е с ваучер моиже да ползва и някои (явно не всички) инструменти безплатно. После се оказа, че познат е ходил няколко пъти и например са му сменили маслото за 5 лв., но нямаше възможност да ми каже повече. Като разбера ще пиша какви са впечатленията му.

Ozzie

Уви, вече не предлагат тази услуга. Вчера звънях, казаха, че не било рентабилно и така.  :-[
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Ozzie

Но пък воден от неволята, попаднах на сервиз в кв. Виница, предлагащ ползване на канал на самообслужване за 10 лв. на час.
Не питах, предлагат ли инструменти, предпочитам да работя с моите си, но имаше строени три хидравлични крика до канала, като също имаше и напречник, ако се наложи.
Ако някой проявява интерес --> Сервиз на самообслужване
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...