Обща Среща 2016 /дискусия/

Започната от Dmitarcho, 27 Септември 2016 22:32:14

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Дайте да видим до 10-ти Октомври /другия понеделник/ кой ще се запише...и да запазваме къщата...да не ни изпревари някой ;) Говорим за 2 /две/ нощувки, на 25 /петък/ и 26 /събота/ и в неделя си заминаваме. Искат и капаро хората....

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца


ihovahi

Пак ли гуми ще си купуваш  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Мдаааа, зима иде :) преди взех за лятото ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Lucy

Димитърчо, можеш ли да попиташ и за куче. Ако не, да го завещавам на някой друг за през уикенда.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Нали ще сме само ние в целия комплекс.....едва ли ще има проблем :) Освен ако и Калоян не дойде с неговите ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Alexi

аз спонтанно останах без кола ,така че за сега ме изтрийте че до тогава надали ще взема нещо ..

Dmitarcho

Инчето ще те докара :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Alexi

ние сме 3ма човека ,жената надали ще ме пусне сам  :D

Dmitarcho

Ми пусни само жената да дойде :) Има време до тогава.... Довечера ще пусна нова тема за записване....да се нагласим колко човека ще сме ...Дано по-бързо намериш заместник на Мондеото ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Septerra

Ти казвай бързо какво ще взимаш. :)


Dmitarcho

#40
Ей ТУК да се запишете само, ако обичате :) И да се съберем повече хора .. ще намерим някоя друга къща в селото ... има доста  ;)
Ръца Пръца

petkomz

От 3 години все се каня да присъствам на някоя среща. Тази не смятам да пропусна - пиши ме и мен с жената и детето!

Mondeicho

Аз за съжаление ще пропусна защото на 25 е рождения ден на детето, а пък сме го измислили вече каква ще е организацията за събитието... :'(
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Mondeicho

Цитат на: Alexi в 03 Октомври 2016 16:26:47
аз спонтанно останах без кола ,така че за сега ме изтрийте че до тогава надали ще взема нещо ..
Какво стана с твоята, продаде ли я?
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Alexi

мда ,малко неочаквано и за мене 3 дни след като реших да я обявя дойде един човек и я изкупи .. сега съм в шах кво да си взема

petkomz

Цитат на: Alexi в 03 Октомври 2016 21:48:48
мда ,малко неочаквано и за мене 3 дни след като реших да я обявя дойде един човек и я изкупи .. сега съм в шах кво да си взема
Е как какво, като мен - пак Форд!

V.Buzev

Ей, не съм влизал ти дни и тя темата се поразвила та даже и отказали се има  >:(. Аз съм ок за 25-26.

Pyrhel

Цитат на: ihovahi в 04 Октомври 2016 00:38:26Аз и жената.

Sent from my K6000 using Tapatalk

Митак, за К6000-то на Васко ще трябва едно походно легло, ще го добавиш ли в сметките (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

И електроцентралата да работи само за К6000-то... поне докато се зареди де...

Sent from my K6000 using Tapatalk

Който фôрка "майстор" си нахôда!


Pyrhel

Зареди го у вас и ще вържем за него скарата :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ihovahi

Аз като го зареждам, цяло Чепеларе ток няма :D  :D  :D

Sent from my K6000 using Tapatalk

Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

@petkomz , да те питам само детенцето колко е голямо :) На @mirohristov е голям "келеша" и едната тройна стая отива за него
Ръца Пръца

petkomz

#52
Малка е, на 6 години. Двойна стая, ако е със спалня ще свърши работа.

Dmitarcho

Мисля, че са единични леглата....но може да ги съберем. И моята келешка и тя е на 6....Ще се занимават ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

petkomz

Сигурно не предлагат допълнителни легла? Чудесно че ще има и други деца на тази възраст!

Dmitarcho

За сега само едната тройка е заета...ако няма друг с по-голяма дете... На Бузев доколкото помня е по-малка дъщеричката...и за него трябва да измислим нещо. Ще ги питам дали имат някакви допълнителни легла. Аз мога да взема 2 походни....за келешите ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

V.Buzev

Предния път си носехме ама вече го няма. Ако няма опция за 2+1 легла ще го мисля някак.

Gredarov

Абе за мене остана ли място? ::)

Dmitarcho

За сега има :) Ало дойдеш с приятелката....май пълним къщата :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ръца Пръца

Dmitarcho

#59
Младежи ... напълнихме къщичките :D 21 възрастни ... с 4 деца ;) В къщичките има само 2 тройки. Мисля в едната да е @mirohristov защото малчугана му е най-голям ;) Остава една ...Най-добре да настаним някой с детенце в нея ;) @V.Buzev или @petkomz  Мен не ми пречи да съм в двойка. ДА се обаждам да я запазвам .... и да питам колко капаро ще искат ?
Ръца Пръца