Зимна среща 2016

Започната от Dmitarcho, 04 Януари 2016 14:56:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Да измислим една среща за 27-28 февруари ? Но този път да не е около Габрово, че ми става неудобно вече ;) Може някъде на ЮГ по горите да отидем...или около Ст. Загора или Кязанлък ? Давайте предложения и да се преброим по отрано ;)




ПОСЛЕДНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СРЕЩАТА



Мероприятието ще се състои в комплекс Галенци - Трявна на 26 -28 Февруари /2 нощувки, петък и събота/   

Двойна стая
1. @Septerra +1  => платил
2. @Pyrhel + @Lucy   => платил
3. @SICKandPROUD +1   => платил
4. @Milcho +1 => платил
5. @ihovahi +1   => платил
6. @G_o_c_e_v със семейството => платил
7. @V.Buzev със семейството  => платил
8. @Dmitarcho със семейството  => платил
9. @Gredarov +1  => платил

Апартаменти
1. @mirohristov  => платил
2. @Alexi   => платил

Единична стая /легло персон и половина/
1. @Ина Тодорова + @ForeverFord   => платил
2. Гости на @ihovahi   => платил

Налична е още една единична стая, ако има някой желаещ да казва.

30 лв. на човек за двете нощувки. Ние си осигуряваме храна и напитки.

Ако има още щелаещи, могат да бъдат настанени в Хотел Балювата Къща, която се намира на около километър от Комплекс Галенци.

1. Асен +1
2. Белота +1
3. Иво +1
4. ЕММ сървиЗ +1

Обсъждания, предложения и критики - в темата.
Ръца Пръца


Alexi

идеята е добра ,може нещо с топло басейнче примерно Хисаря или подобно място

m_focus

Гледам 28ми март е понеделник, ще е неудобно за работещите. Не знам дали има членство, но аз не съм, иначе идеята ми харесва и бих дошъл :)
карай форд и бъди горд :)

Septerra

И аз съм в играта, само да е през уикенд. :)

Pyrhel

Аз също съм за, но е хубаво да се разберем за какво говорим, дали се предпочита къщичка като в Трявна с цър-пър или някакъв хотел с кръчма?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Объркал съм месеците бе :) За Февруари става въпров хахахха 26 е петък - 28 неделя, някъде да направим две преспивания - да не можем да запалим фордуити после :) Няма членства/менства....всеки да се чувства поканен, да взема жени,деца,роднини,комшии :)
Ръца Пръца

Dmitarcho

Анатоли, за това пиша от рано - то пак не е много рано, всеки да си каже какво предпочита. Мен лично не ме бърка :) Алекси може да пали огИн на всякакъв терен :)
Ръца Пръца

Pyrhel

И мен, аз съм по за скарата, но зависи колко се и съберем, ако сме 30 човека няма смогване, на някой трябва да му платим хонорар :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Septerra

И аз съм за скара-бира-плаж-море, но наистина това може да стане само, ако сме 10-15 човека. :)

m_focus

Аз и скара мога да ям, и в минерален басейн мога да се топна, и в кръчма мога да пия  :D  не съм майстор, но мога да помагам на скарата, тамън онзи ден във виелицата потренирах навън с едно бързо барбекю  8)
карай форд и бъди горд :)


Dmitarcho

Значи...само Алекси дава предложение ;) Предлагам до 15-ти януари да даваме предложения за място или да сме избрали до тогава, и до 22 да се записваме ;)
Ръца Пръца

Alexi

освен Хисаря може да се загледат и Старозагорски минерални бани има хубави хотелчета .. скара в края на февруари - става но трябва да е къща за гости с помещение-механа или нещо такова ,навън си е мазохизъм

SICKandPROUD

Навит съм, няма значение къде.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Septerra


ihovahi

#14
@Alexi е дал добри предложения!

Бройте и нас  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


mirohristov

Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

ihovahi

Сега гледахме с жената Копривщица - много хубави къщички има. Айде там :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

хахаха :) Давайте конкретни предложения ;) Линкове .. минкове :)
Ръца Пръца

ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!


m_focus

Не че имам нещо против Копривщица, но ако ще се бие път не е ли по-добре да се възползваме от местните природни благинки, като минералните води? Някакво спа около Стара Загора, Казанлък ... ?
карай форд и бъди горд :)


ihovahi

А никой нищо против няма. Давай предложение :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


m_focus

Ами нямам такова, просто предложих като вариант :)
карай форд и бъди горд :)

Dmitarcho

Минерални бани .. доколкото знам има на Хисаря. @mirohristov  май е ходил там .. да казва мнения ;) За мен не е важно къде ще съм - а с кого :D
Ръца Пръца

Septerra

В края на годината бях на минерални басейни покрай Чифлик - хотелчета от различни калибри бол, мисля, че и бая големи къщи има.

baibradar

Велинград - СПА столицата на България според рекламите. Басейни с минерална вода колкото щеш по хотелите.

ivchotr

В последно време във Велинград имат проблем с тръбопроводите за питейната вода и често я спират за по няколко дни.

Alexi

Чифлика не е лоша идея ,зимата там е прекрасно имат открити топли басейни по хотелите

Lucy

Аз съм за! Мога да ви предложа две изпитани места - хотела на Мини Марица Изток в Старозагосрки минерални бани. Много лесно се стига, има басейн и цените са ОК. Другият вариант е Лясковец (Велико Търново). Там вече и Анатолий може да сподели впечатления.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Мтака .. За сега повечето хора са от София. Васко е дал предложения за Копривщица - което е близо до София. Така като е крив сезон - ще е хладно на вън за ББК - макар само скарата да е на вън - масата ще е вътре ... Предлагам да си търсим някоя хотелче, където да ни робуват :D Имаше и предложение за Хисаря Да се ориентираме към едно от двете места, какво ще кажете ?
Ръца Пръца

ihovahi

Ами най-добре е така. Давайте да изберем между Копривщица и Хисаря.
Който фôрка "майстор" си нахôда!