Редовни неделни срещи в София

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 23:00:45

« назад - напред »

0 Потребители и 4 гости преглеждат тази тема.

Pyrhel

Хайде, Софията, време е за среща!

Да добавя, че на срещите не се срещат само фордове. Всякакви типове и типки :D се събираме - настоящи, бъдещи и бивши Форд собственици, всички са добре дошли!


Ще редактирам поста с актуална информация за място и час на редовната Форд среща в София.
Къде: OMV на бул. Гешов (посока бул. България)
Кога: Всяка неделя от 15:00
Снимки: тук
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Bobi

Хайде, пичове! Време е да се организираме и да направим първата среща на клубно ниво! Тази седмица има доста почивни дни, така че е време да се запознаем...Гледайте от хубавата страна - Ще сте част от Първата среща  :P

viksata

Горе долу каде мислите да е тази среща като местоположение?
Аз мога и да дойда ако не съм на работа (кето отдавна не се е случвало)  ;)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Bobi

#3
Цитат на: viksata в 19 Септември 2011 22:18:41
Горе долу каде мислите да е тази среща като местоположение?
Аз мога и да дойда ако не съм на работа (кето отдавна не се е случвало)  ;)

Най-коректно към всички ще е, ако мястото бъде на централно място.Засега има няколко варианта, които проучваме, но не пазете за себе си идеите си, ако имате такива  ;)

{REDNIKA}

Аз съм за където и да е тази седмица ще отцъствам от софия но като се върна следващата ще дойда вече е крайно време ;)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

escobar

Сигурно ще мърдам някъде тези почивни дни, но принципно съм за.

Pyrhel

Общо взето повечето сме така с тия дни... Като петък и съботата има Time Attack на Дракон и ще сме там.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

senatora

И сега...
ще има ли среща и къде и кога?
че и на мен в Люлин ми е доста далече
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

{REDNIKA}

Дайте да се разберем за другата седмица нещо някъде ;) по принцип аз преди бях в лада клуб България и там срещите си ги правихме на червено знаме зад лук ойла на паркинга той е доста голям :)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Pyrhel

Ние нямаме общо с люлинските срещи :)

Целта ни е да изберем място, което е по-централно и има подходящ паркинг за повечко коли. Имаше няколко идеи - заведението зад националния стадион, в новата зала Армеец... Като цяло все още избираме местенце. Засега чуденето е дали да е просто паркинг или да има и заведенийце. Може и да го направим на 2 части - събираме се на паркинг и после сядаме някъде? Какво мислите?

Въпреки, че мястото все още не е избрано (ВКЛЮЧЕТЕ се в идеите :) ), поне часът е ясен - всяка неделя в 18:00. Който има възможност - да си освободи 2 часа :) Дори и за час - ако сметнете за по-удобно друг го променяме веднага! :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


senatora

Часът и денят са ОК
ама и БИРАТА си е бира...
Не е лошо да има заведение :D
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

Bobi

Колеги, аз предлагам тази седмица да няма "официална" среща, а вместо такава, всеки, който има желание и възможност, да драсне в темата кога е свободен и да се разберем за една неофициална. Просто ми трябват няколко дни да проверя споменатите от Анатолий места- кое от тях ще е най-удобно. По-скоро искам да проверя дали в зала " Армеец" или около нея има заведения, защото хем се стига лесно дотам, хем паркинг има за 5 форума...

BIGFORDFAN

няма как на всички да е удобно,аз предлагам две-три места да се сменят на ротационен принцип.Например едно в район Младост-Дружба,едно в район Люлин и едно в район център.Моето предложение за район Люлин е ХИТ хипермаркет с огромен паркинг(зимата ще играят ръчнитеееееее).

Jumper

Знаете ли, където кажете съм там! Все е едно къде в София, аз като карам не пия, така че заведението ще е на принцип безалокохлно... Важното е да не е в Люлин  :P че ако се засечем ... леле мале  :'( Майтап ама където кажете официално или не там съм! А за Националния стадион съм 100% "за" хи-хи-хи и ако това е без предпочитания здраве му кажи

Bobi

Ако сте съгласни , тази неделя може да направим една неофицална среща на Националния стадион .Там има и приятно затворено заведение до езерото, където може да се седне, ако времето е лошо, както и много паркоместа..А като се съберем повече хора, ще обсъдим вариантите за срещите.Но ако имате други предложения,давайте...

Jumper

А за тези, които могат да пият има една такава... хм-м-м-м как да кажа една такава хубавичка жива бира... да ти оживи душата! Аз съм там в 18:00, но къде точно да се засечем?

Pyrhel

Стадиона е централно място, супер звучи. За кое заведение става въпрос точно, за да можем да се съберем? Или да се събираме на паркинга по-добре и после да ходим натам?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Jumper

Аз разбрах за заведението на входа на Ариана ама може да бъркам... Хайде на паркинга да се засечем и от там... ти-ри-ри-рам...

Bobi

Айде, в неделя ще има

Polly

Хайде в неделя съм там. Това ще е първата Форд среща на Фиестата. ;)
Името няма значение...
                                  Важни са ХОРАТА, които седят зад него!


Jumper

Последно на паркинга ли ще се засичаме?

Bobi

Аз не виждам проблем да се засечем на паркинга  :P

Jumper


BIGFORDFAN

#23
http://grabo.bazar.bg/sofia/66-otstapka-za-vip-izmivane-na-lek-avtomobil-ili-djip-plius-pitza-0nf9gtz
я погледнете това,не звучи никак зле,мястото е спокойно,има много място за спиране(до борса Булгарплод),аз предлагам другата седмица да го пробваме ::)

Pyrhel

Да обобщим за тази седмица - днес, в 18:00 на паркинга на националния стадион. Предлагам да се събираме в частта на паркинга, която е до алеята, минаваща около езерото. Ще съм със сребристото мондео (beer)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev

Пийте една бира и за мен  (beer). Аз до 7 съм на работа.

Polly

Срещата беше страхотна! ;)
Името няма значение...
                                  Важни са ХОРАТА, които седят зад него!

Pyrhel

Много се радвам, че дойдохте! За неуспелите - другата седмица ще има реванш (clap)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Много се извинявам днес, но трябваше да се грижа за един скъп за мен човек...   :-[

hitrata_lisi4ka

Боби, дано всичко е наред!
Момчета и момичета, срещата беше много хубава :) Другата седмица повече да се съебрем :)
Искам нещо русо, може и метла!