Идеи за Национална Среща 2012 :)

Започната от Dmitarcho, 09 Април 2012 20:40:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Имаме първият отказал се от записалите се, така че 1 място се освободи.

Без него сме 20 човека. Остават още 2 места. Пантата и булката ще се вместят точно. Късмет. :)

Може да има и още отказали се, така че може да има и още свободни места.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Pyrhel

Дам, така предлагам и аз. Всеки да си взима каквото иска за пистата на път за натам и вече месата - няколко коли ще слезнем след настаняването до града за мръвка.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Защо се отказват така хората :(
Ръца Пръца

Marlboro

Аз мога да си спя и в колата, но ако излезе някое място под покрив, няма да откажа.  :D
Явно и сам ще идвам.
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

vladi tanev

Идеално ще стане така както сте го запланували и определено ще е най добре след като преключи всичко на пистата да се слезе до града и да се напазари.
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

toretosz

още един въпрос хората на палатка ще имат ли достъп до някакъв санитарен възел или мисията е мираж.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Pyrhel

Ще имат, ще изберем някоя стая в двете къщи. Хубавото е, че не е хотел, сами ще сме и ще си правим каквото на нас ни харесва.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

BIGFORDFAN

 Защо ли си мисля че в механата (доколкото разбрах има) има и WC, може и там.

Pyrhel

То ако става въпрос за пикаенето - дет' се вика и двора може да се опикае, ама баня...

А ве, аз сега се сещам по повод булката и стаята, то жени ще има само с мъже, т.е. в двойни стаи. Пък за нея една стая наистина няма как да отделим, как ще се съчетае с някой, това е абсурдно?!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Еми с някоя друга жена ... пък мъжете ще се съберат заедно ;) Само да не развалим на някой семейсството :P
Ръца Пръца


BIGFORDFAN

 Доколкото прочетох: ''Предлагаме допълнително настаняване в къщи на свой партньори за около 60 души'', има ли такъв вариант? Все пак ако другата къща е много близо мисля че ще прецапаме някак си на 4 крака...

П.С. не искам да обидя организаторите, просто питам как стоят нещата.

Dmitarcho

Питах за това ... отговора беше "Имаме попринцип някакви договори с тур операторите....." но не му обръщайте внимание на това. Демек - ме отрязаха като зелена краставичка. И аз на това много се надявах - на тези допълнителни 60 легла, ама нема. То е криво, че Собственичката на къщите е в София и малко трудно се говори с нея, в самите къщи е оставена една женица, явно нещо като управителка или домакинка ... та с нея съм говорил по на широко и ми се струва доста свестен човек ;)
Ръца Пръца

Marlboro

Да не се върне "дзвера" да ни изгони?  :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Dmitarcho

Той си пребивавал у Столицата ;) Нал сме и наляли пари ... какво иска ;) Мисля идната седмица, ако не се доскапе кораба майка да прекоча да уточня всички подробности с "домакинката" /да не ги уточняваме на място/ ;)
Ръца Пръца

amplified

Аз не знам, може би ще сме двама непретенциозни и хич не ни дреме, даже на палатка или в колата мисля, че ще е по-кеф. Затуй и не съм записвал по темите ;)

pantata

Цитат на: Pyrhel в 30 Август 2012 18:35:30
Имаме първият отказал се от записалите се, така че 1 място се освободи.

Без него сме 20 човека. Остават още 2 места. Пантата и булката ще се вместят точно. Късмет. :)

Може да има и още отказали се, така че може да има и още свободни места.

Не е готино, че се отказват хора, но щом има място за Пантата ще е там, а и булката (дано не се обижда, че я наричаме така) :)

toretosz

ето какво писа michael_cool

ЦитатRe: Национална Среща 2012

от michael_cool на 30 Авг 2012, 11:31
Вие за хотела ще правите ли резервация ? Или просто събирате бройките , ако не сте правили резервация за мен и мойта девойка недейте да правите резервазия ... мислех , че ще е повече от една нощ . Ако сте направили пак не е проблем , ще спим на палатка и сутринта ще си вземем по един душ в хотела

мисля че проблем няма и може на место да го обсъдим .
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Dmitarcho

Ръца Пръца

Dmitarcho

Дали можем да кажем приблизително колко кебапчета ще се изядат :D До вкъщи има една месарница /Пикадили също ми е близо, мисълта ми е от месарницата да се вземат мръвките, мисля, че по 38 стотинки беше кибапче/клюфте, а от Пикадили всичко останало - алкохол и тем подобни/, та минах покрай месарницата и ги питах дали ще работят на 6-ти, и им споменах за събиране на тайфа в гората ... казаха ми предния ден да кажа колко горе-доло да поръчат отделно само за нас. Меса си имат доста - макар, че ще пазаруваме в края на работния им ден, дано да са останали. Приблизително 30-тина човека ... по 2-3-4 кибапи/кюфтета ...  Незнам дали само кебапче или и кюфтета ...
Някакви идеи ?!?
Ръца Пръца

Danchev

Хубаво ще е който/които ще редят трасето с конусите да имат някаква предварителна представа и план, иначе отиде един час редене. Не е лоша идея да се вземе един черен спрей, да не цапаме с ярки цветове и да се бележат начала, финали и т.н. отделно тия конуси ще се газят, бутат и размятат из цялата писта ... та добре е и техните местта да се бележат.

Одеве ми беше скучно и нацъках набързо едно трасе на симулатора, изтърках му няколко чифта и е доста приятно и за пързаляне и за грип ... ако на някой ще му е от полза, кара се обратно по часовника ...

How about a magic trick?


Радко

Цитат на: dmitarcho в 31 Август 2012 16:01:56
Дали можем да кажем приблизително колко кебапчета ще се изядат :D До вкъщи има една месарница /Пикадили също ми е близо, мисълта ми е от месарницата да се вземат мръвките, мисля, че по 38 стотинки беше кибапче/клюфте, а от Пикадили всичко останало - алкохол и тем подобни/, та минах покрай месарницата и ги питах дали ще работят на 6-ти, и им споменах за събиране на тайфа в гората ... казаха ми предния ден да кажа колко горе-доло да поръчат отделно само за нас. Меса си имат доста - макар, че ще пазаруваме в края на работния им ден, дано да са останали. Приблизително 30-тина човека ... по 2-3-4 кибапи/кюфтета ...  Незнам дали само кебапче или и кюфтета ...
Някакви идеи ?!?
Ако се наемете и обща храна да има аз съм за!
пп Как се казва симулатора който си използвал за тази снимка?  (idea)

Dmitarcho

Не съм казвал да е обща ... ;) Просто предлагах да запазя артикули за BBQ-то, да не да слезнем в 5-6-7 часа у града и да няма кибапи :P
Ръца Пръца

Радко

Аха ясно! А за симулатора ... кой е ?  (help)

Danchev

How about a magic trick?


Pyrhel

Имам едно предложение за обяд на 6ти. Да си носим мръвките предварително, говоря само за обяд, че до вечерта ще се излюпят и ще почнат да ходят :)

Скари-бири до пистата, още каране и после настаняване към къщите, отскачане до месарниците и доставка на още ядене :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Мхм, и аз така си мислех да направим за обяда ;) Пък ако някой иска - със семейството може да си слезне до града да обядва ;)
Ръца Пръца

Bobi

 Чувствам се като влюбен тийн с наближаването на срещата.  :))

Pyrhel

Още нещо - който каквото пиене мисли да носи е добре да си го приготви. Каквото си занесем - това ще е. :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Някой да донесе моми ... че ще съм без жената :P
Ръца Пръца