Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 9 гости преглеждат тази тема.

ivan_301276

Здравейте,

Трябва ми код за Форд фузион М223718
Радиото е 4500 RDSE-E-O


Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Iwchet

Здравейте, преди 3 - 4 дни, откачах акумолатора поради смяна и сега радиото ми иска код, бихте ли помогнали...
М038819 е серийният номер . Много благодаря предварително

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

HecnokoeH

Здравейте от дни съм ГОРД собственик на Форд Фокус 2008г 1.6 бензин , чудна количка , но след разкачане на акумулатора радиото изискваще код :(  модела на радиото е  6000 CD , а серийния номер е   V060472 .Ако може един код да изкарате ще съм много благодарен.Благодаря предварително!  ;D ;D ;D

Ozzie

@HecnokoeH
Може един код, 'що да не може, заповядай - 3870

P.S. Утре съм в Бургас, цветя и бонбони не пия.  :D
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Dragomir

Може ли и за мен един код
Форд Фюжан
М065611

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Ivanhoe

Радиото ми сдаде багажа и намерих същото но нямам кода... модел Ford Sound 2000, 2006R RDS, 93FB-18K876-AB, сер. номер L019713.  Някой може ли да помогне?

YordanNZ

Здравейте Колеги! Някой ще може ли да разкодира четирицифрения код за радиото, което си взех наскоро но не дойде с книжка от което съм много разочарован.. Благодаря Предварително! 8)

14 цифрения Сериен Номер: AUZ5Z4F6194348


Svetlyor13

Mоже ли код за радио kenwood изкарах акомулатора и сега ниамам кода

ke1357v0805799

Ozzie

@Svetlyor13
Ако приемем, че серийния номер е V0805799, то пробвай с 6622.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

galia

Здравейте,
имам нужда от помощта ви.
Купих си sd player за колата ми, но ми изписва секюрити на него, явно иска код, поне предходното ми радио беше с код.
Сериен номер CL053020079923,
Модел N PN-2424V.
За Нисан Алмера Тино.
Ще съм благодарна за помоща ви.

Ozzie

@galia
Тук можем да помогнем само за устройства вграждани в автомобили Форд. За Нисан се обърнете в съответния форум, специализиран сервиз или чичо Гугле.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Djurasik

Здравейте, имам нужда от помощ, иска ми код, колата е Форд фюжън със медия плеър номер 4500 RDS E. O. N, сриен номер M414512

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Светослав ст

Здравейте  нов съм извинявам се ако сам объркал нещопоздрави 6000CD М594035

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Светослав ст

Стана колега мерси огромни поздрави

vasko123_4

Моля за малко помощ за код на Travelpilot FX щампа 3F0584B2687185 модел 7 612 360 584. Благодаря предварително!


Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

LaFamilia

#2871
Здравейте колеги,
Можете ли да ми дадете код за радио със сериен номер: M022192
Ще съм ви благодарен, защото заключих на Ц макса радиото  :'(
Поздрави!

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

LaFamilia

#2873
Много благодаря колега, стана!
Жив и здрав бъди!  8)

vasko123_4


Ozzie

@LaFamilia
Моля, няма за какво! Разкодирането на серийни номера започващи с M и V отнема по-малко от минута.

@vasko123_4
С малко помощ от ГугулЮ плюс търпение - 24 часа за безплатно генериране на кода, вероятно щеше да се справиш и сам. ;) 
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

EmilIliev88

Здравеите може ли малко помощ за CD 6000
ford fokus ?
Model:M149047
Благодаря!!!

EmilIliev88

Може ли за помощ?
Преди 2 седмици купих на жена ми ford fokus 1999г.
Проблема че няма музика!
Model 6000 CD RADIO
Serial No.M149047
Made In Portugal
Благодаря !!!

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

EmilIliev88