C-Max Бордо на G_o_c_e_v

Започната от G_o_c_e_v, 17 Октомври 2013 20:58:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

G_o_c_e_v

Те тва е Бордо-то... 2.0 TdCi 136 к.с.
Като екстри е по-натъпкан с няколко и те са :
Подгряване седалки, подгряване на преден прозорец, подгряване на страничните огледала, подгряване на пръскалките за чистачките, автоматични чистачки и фарове, мигачи в огледалата и функция, като близнеш лостчето за мигачите мига 3 пъти самичко, борд компютър. Най готината музика качвана в кола, двузонов климатроник, темпомат (работещ и прилежно ползван по цялата магистрала), управление на аудиото от волана, има огледалце горе, за да се виждат малчуганите, щори на задните врати, Лети джанти, нови гуми... др не се сещам.
Промяна в снимките: Понеже в снимка бг стана някакъв фал, а съм изтрил снимките от харда, ще сложа някаква, да има когато беше на няколко месеца при мен.[attach=1]
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


hotblooded

 ЧЕСТИТО! Дано утре всичко да е ОК, и само приятни моменти с "бебевоз"-а!

ihovahi

Гого, честито и със здраве да си я караш, да й се радваш и само нафтица да наливаш. Колата е попаднала на собственик, който ще си я котка и гледа и ще си я обича  (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


moni74

Честито, тази и на мен ми хареса повече :)


----------------------------

Lexian

Честита придобивка! Приятни километри!

Bobi

Честито и от мен! Пожелавам ти само хубави моменти и приятни емоции с машинката!

К.Методиев

Честито и със здраве да си се возите.

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

Nebhotep

Браво, чудесен избор си направил. Сега ще се родиш при дълги пътувания. Утре се надявам да се срещнем в Шумен...


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

hotblooded

 Да допълня - мега якия салон, двузоновия климатроник, яката "гюрултия", големия дизляк, темпомат....  трудно ще ти е да си харесваш следващата кола - тази много вдига летвата  (thup)

Pyrhel

Не каза с какъв мотор е :) Ръчка, автомат? :)
Честита!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


varby

Честито колега!Аутомобила е трепач и любимия ми цвят.Браво!Само хубави моменти и много безаварийни километри.

G_o_c_e_v

Цитат на: Pyrhel в 17 Октомври 2013 21:32:11

2.0 TDCi 136к.с. или поне колкото са останали, но май са си там (пасът под капака) ръчка, че автоматите не са ми на сърце.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

pAbLo

От цяла седмица баш в най скапания ден ли дойде до Пловдив ;)
Честито,с кеф да си я караш :)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

mitakinen

Честито! И на мен тази ми легна на сърце
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

mike28

Честито и от мен! Много безаварийни километри ти пожелавам. Поне аз, откакто моята я взех края на февруари, абсолютно нищо не съм барал до момента, освен обслужването... Хехе, паля свещи да продължава все така.  (rofl)
Както и да е, супер съм щастлив, че още един си-макс цъфна (като вишна) във форума.
Ако продължаваме така, един ден ще можем да мрънкаме за отделен подфорум.  (bgm) :P

Иван Вълков

Честито Гоцев както е и днешният ден по вода да ти върви с колата, никакви ядове да не ти създава а само моменти завършващи с усмивка. Колата изглежда уникална от всякъде.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

VENTCI

Честита нова машина Гошо - със здраве да се возите  8)
Вярвам, че утре ще се видим  (fri)

tha22don

Честито и от мен! Много безаварийни километри! Мотора и оборудването радват отвсякъде  ^-^

Dmitarcho

Ей ... не мина да почерпиш ... :P Честито, Гоше !!! Освен нафта, масло и подобрения за друго да не влагаш в колата ;) Заради темпомата ли си умрял от смях по магистралата :D 
Ръца Пръца

Backstage

Жестоко!!!  Много добър макс...Браво! Безаварийно и с кеф!


G_o_c_e_v

Благодаря ви, Миташки, не заради темпомата, а заради удоволствието, което предлага този автомобил и това, че не е сън...
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

Гошка аз ти честитих и по телефона ,айде безаварийни :)

Alexander

Супер. Честито! Много, много безавариини километри и хубави моменти.  ^-^ Само да ти кажа, че това от менюто не променя окачването, а твърдостта на волана!  (fri)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

mitakinen

За подгряването на половината преден прозорец оправянето е - нов прозорец
Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

hotblooded

 Ako e точно през средата - има шанс да е реле или предпазител. (нагревателите са разделени на две групи, всяка със свое реле и предпазител)

viksata

Със здраве да си я търкаляш  (thup)

Красавец е!

И чакаме по обстойни снимки....:)


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

whaaazp

Честито! Мн безаварийни километри ти желая!

Колкото до прозореца в повечето случаи се решава с нов прозорец   :-[ В двата края има букси замерваш дали стига ток до там, ако стига - нов прозорец /поне при мен беше така/. Подгряването работи само при запален двигател при мен поне..

nipresi

Честита придобивка и много безаварийни!Много лачена изглежда  (wdo)!

G_o_c_e_v

#28
Колата вече е с Шуменска регистрация и търка доволно асфалта (rofl)
Снимката ми изчезна, и я нямам в харда.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ihovahi

Айде старата ще я правим Смолянска :)
Който фôрка "майстор" си нахôда!