Съботно-неделни срещи, при Миро

Започната от Marlboro, 09 Юни 2013 13:37:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Marlboro

Ето и тема за срещите ни, зад блока на майстор Миро (mirohristov). Събираме се предимно в събота, от време на време и в неделя. Рано сутринта с кафенца и после ровим по колите.  :D

Това е кафето, в което обикновено се събираме.
Цитат на: pantata в 01 Август 2014 20:12:15
http://goo.gl/maps/A1OXt










Днес имаше за оправяне само един халоген на Пепи и няколко стикера за махане от джама на Валери.





Каквото можем, оправяме и замазваме и после по къщите...





Нямаме много снимки, защото не сме имали идеи да качваме, но като ровим занапред, ще мажем в тази тема.  :D


Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


Alexi

е какво ровите по тия новите коли :))

supertorr

Важното е да се рови и има поводи за срещи  ^-^
Нали искахте да се излезе от нелегалност- хайде взимайте пример

mirohristov

Хайде утре на кафето ! Часът е ясен 8.30-9.00 . Първо кафета, автомивка и след 10.00 на паркинга да поръчкаме заедно .
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

ihovahi

Който фôрка "майстор" си нахôда!


mirohristov

Ние възрастните сме така  :)) .
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

ihovahi

Абе исках това да напиша ама... хахахаха ще ми се да дойда някой ден на тия Ваши срещи ама пусто съм далече...
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Marlboro

Ето и от тази събота, малко късно, но мързела е голям.  :))

Ето го Миро на автомивката...



Част от моята и Пепи в неговата.




После извадихме таблото на колата, което е от преди фейса, но с платка от такова след фейса с Trip. Сложих платките обратно по местата и сложихме фейсовото табло, за да видя дали работи добре trip-а. Не работи добре, при TDDi. Дава разлика около 2.5 до 4 литра. Ще си връщам моето и "новото" ще си търси собственик.




Ето двете Мондеота, преди фейса. :D



Едното налазено от калинки...




Другото налазено от...

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Bobi


Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


momo76

И тази събота майстор Миро се прояви. За 1 час смени дисковете и накладките на Фиестата. Ако не му се пречках много, можеше и по бързо да стане. Асенчо нещо не се появи и затова няма снимки, пък аз като кибик бях по-мръсен и от Миро.
Сега вече спирам нормално и дори няма да си амортизирам задните гуми - като спирам се отлепят от хасфалта. (rofl)

К.Методиев

Момчета в тая жега трябва само да амортизирате бирата. ;) Иначе браво за инициативата за темата. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

mirohristov

Ние го правихме от 8.00 до 9.15 ч. все пак. А и кафетата докато изпием.
На Асен ще му пишем едно неизвинено отсъствие.  ;D
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

Alexi

направете ги от 7 да може Анатоли да минава преди да си легне :))

Pyrhel

Още по-рано!!! В събота към 7 вече лягам, къде тепърва на срещи :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

Вчера се видяхме с Миро за малко в София... миии Миро айде време е да пуснеш звяра във форума стига си се ослушвал.

Много ми хареса мондеото - идеално от вън и от вътре!!! А как мърка двигателя...
Който фôрка "майстор" си нахôда!


mirohristov

Голям звяр, няма що. УМОПОМРАЧИТЕЛНИТЕ 115 К.С.  (rofl)
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

momo76


ceco.deyanov

Сега нещо против 115-ките ли а?

ihovahi

Миро не ми отбягвай темата за дневника  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Pyrhel

Ей-сега се прибирам и докато бях навън форумджия даде супер идея. На следващата среща на Миро да му ъпдейтна софта с този за 90-коньовото 2.0 TDCi (rofl)
Миро?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ihovahi

Анатолий, впрегни му поне едно две магарета  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Marlboro

Малиий, с тия 90 ще се види у кола... Тая италянка, преди фейса, както не навървява...
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

petermitkov

 Ще слиза да бута на всеки светофар за да може да тръгне.
sapienti sat

ihovahi

Направо да закача две магаренца на предния теглич  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Alexi


Иван Вълков

Добре де колко тежи едно Мк3. Аз немисля че ще е по - тежко от Мк2.....в този ред на мисли 90 коня няма са крайно зле, предвид че фабрично има Мк3 с 90 коня мотор, все пак който иска самолет да си вземе нещо с 6+ цилиндъра.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Alexi

абе не е толкоз зле 115 коньовото ,карал съм такова с 6 скоростната кутия ,приемливо си върви машинката .. за 90 коня не знам според мен ще са твърде малко за купето просто безсмислен мотор

ihovahi

Мирооо качай колата в дневника, че се отклонихме от главния въпрос  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!