Национална среща 2012

Започната от Pyrhel, 07 Август 2012 11:51:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Добавени събития

BIGFORDFAN

 Да, прав си колега, иначе ще имаме няколко навигации по колите, така че ако следвате колоната няма проблем, но за всеки случай са дадени координатите и в темата.


Dmitarcho

Днес ходих до МП - Габрово да ги питам за знаме. Говорих с мениджъра Евгений Владимиров, който за сега указа съдействие - утре ще ми се обади окончателно да каже със сигурност дали ще имаме знаме ;) Каза, че ще се качи и на Междене, което лично за мен си е + да има представител на МП на такова събитие ;)
Ръца Пръца

Pyrhel

Супер! Аз не се усетих, че се познаваме с него, като каза името и ми светна (facepalm), ако трябва негов телефон, ала-бала - драсни ЛС :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi


Dmitarcho

Даже вече го сънувах няколко пъти :P
Ръца Пръца

toretosz

Някой още не сме,днес ако се оправя с  инсталацията  да я запаля ще стане ясно,но поне всичко друго е направено окачване спирачки рейки са прехвърлени.
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

BIGFORDFAN

 Дано да стане бегачката, ако пък не стане ще пушлявим с печките.  :P

Pyrhel

Писал съм един пост за вход на пистата и за преспиването в темата за идеите, но съм пропуснал да го пренеса и тук, за да няма изненади за някой, който ще дойде и не е поглеждал редовно темите.

Записване за пистата НЯМА, но има ВХОД: 4лв/човек.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

supertorr

Кой ще поеме тежката роля да отразява събитието за нас,  които не може да присъстваме въпреки желанието ни. Снимчици, информация, описание...

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


supertorr


Pyrhel

#41
На някакви си часове сме от 6ти септември!

Включете се в груповите тръгвания от София, Стара Загора и Варна!

И нещо малко, с което по някакъв начин правим жест, макар и съвсем дребен, към дошлите. Малко промо, валидно за националната среща.
Клубните лайсни за номерата от 5лв/комплект ще бъдат по 3 лв/комплект (2 броя), а лепенките - ще са безплатни (по 2 броя на автомобил).
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Danchev

Днес да се наспим, че утре и вдругиден няма да е :D
How about a magic trick?

G_o_c_e_v

Вече няма отърване от мене, въведох координатите в GPS-a ;D :)) :P
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

Някой ще идва ли на Сборния пункт ... да знам дали да ходя по-рано и дали ще минава някой изобщо от там ;) Иначе мисля, към 9"30 да отида ... ;) да Ви чакам един по много да се появявате на ята :P
Ръца Пръца

Alexi

аз ще дойда направо на пистата да не ме чакате на сборния че много рано ми се види

toretosz

от Стара загора плануваме да сме в 10 : 00 на сборния пункт в Габрово
Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

Dmitarcho

И ... първия пристигнал е МарлбороКласик ;) Предлагам да има награда някаква ;) => бягане гол по пистата :D
Ръца Пръца

vladi tanev

ихааа наградата е супер ама поне едно чадърче за сянка да му дадем  ;D
SIERRA EVOLUTION TEAM
Бай Владо-Скорпа

Danchev

Да беше мома да го накараме да бяга ... ма не е, може наградата да му е той да търси момите тъй тъй е там :D
How about a magic trick?


Alexi

Цитат на: dmitarcho в 05 Септември 2012 20:05:18
И ... първия пристигнал е МарлбороКласик ;) Предлагам да има награда някаква ;) => бягане гол по пистата :D
1 час за време :))

emkata

   От мен пожелания за приятно изкарване на всички! С нетърпение очаквам коментарите след това.

zamalqlariba

да попитам някакви по истински автомобили ще има ли на тая среща? Даите малко инфо !

Bobi

Много зависи какво разбираш под истински автомобили :)

zamalqlariba

4-джанти,mp3-ка и по един пакет семки в секи джоб просто няма смисъл това го гледам всяка седмица и в Русе

Bobi

Повечето са легнали, защото ще се става рано :) . Ще има доста RWD, 200+ к.с. :)

Pyrhel

#56
То и на предно ще има с 200+ к.с. И автомобили на по няколко дни ще има. И екобууст-и. Като цяло като се вземе предвид, че състезанията ни не са обвързани с каране на полусъединител на улицата пред хотела - ще има и не толкова фалшиви коли.

Ще има снимки за хората, които са се чудили дали да дойдат тази година :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

G_o_c_e_v

Който за каквото му се гледа, Аз идвам да се запозная с хората, а пък колите са м/у другото O:-)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Vas

И да направите многоо снимки  ;) Защото някой и днес е на работа

PcMan

Цитат на: Vas в 06 Септември 2012 12:22:13
И да направите многоо снимки  ;) Защото някой и днес е на работа
И аз така.. днес работя, утре (петък) почивам, после пак работя в събота, когато съм на сватба (не моята, тогава не знам колко пари трябваше да ми дават ха-ха-ха)  (thup)
Иначе не съм се чудил за националната среща. Pics!!!  8)