Автопоходи и форумни разходки

Започната от BIGFORDFAN, 06 Юли 2012 00:51:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

flowsky

@petkomz Нямам нищо против да си разкрася колата с клубни стикери. Номера ми го има в телефонния указател. Скоро може да съберем северозапада на една разходка до София за среща на фордаците.


petkomz

С удоволствие, само софиянци да кажат кога ще се събират и дано съм свободен!

Pyrhel

Започва да се оправя времето и е време за нови планове. Преди направихме обиколка на североизточна България покрай морето до към Шабла през Болата:
[attach=1] [attach=2]

И сега е време да влезем по към сушата. Примерно към Провадия, резерват Сребърна и каквото харесаме още. Толкоз ни е акъла, та може и пак към морето към Дуранкулашкото езеро да се отскочи, от Силистра не е толкова далече.

Това като посока горе-долу, ако някой иска да се включи - да пише и ще го съчиним. Ако ви се кара повече, може и навън поход заедно, тая година година посоката ми мисля да е на север-северозапад. Дано не вдигнат много биндзина ;D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

petkomz

Ако се ходи по северозапада може и аз да се включа!  ::)

Alexi

за Сребърна гледайте да е делничен ден ,инак музея не работи .. към Дуранкулак не съм ходил ,може да се включа изглежда красиво но е добре да се постопли ,да става и за плаж

Pyrhel

От кога е информацията за Сребърна? До колкото рових това е за есенно-зимния период от 1 октомври до 30 март, в останалото време са всеки ден?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

преди няколко години ходих в неделя ,и не работеше .. може да са се променили нещата от тогава

Pyrhel

През почивните дни мислим да направим 2 разходки, ако някой иска - да се включи с негова кола:
1ви май - Сърбия
4-6ти май - Румъния
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.