Помогни с отстъпка на съфорумец

Започната от TourneoRS, 05 Юни 2012 20:07:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

TourneoRS

Темата надявам се да е полезна , създадена е основно с цел взаимопомощ и икономии на някой друг лев . Всеки желаещ да напише с каква отстъпка и къде може да помогне . Въпросите да се задават на ЛС за да остане темата чиста , два поста да има но да са полезни .

Мога да ударя рамо за покупка на 2 или 3 марки масло като на мен ми идват на следните цени .
              5л
10В40 - 35 лв /33лв
5в40   - 56лв / 46 лв
15в40 32лв/  31лв
5в30   45лв / 52 лв
Антифриз концентрат син 5 л - 32 лв -74 гр
Антифриз червен 5 л - 37 лв

IVECO -  с него не се ходи надалеко .


road runner

Мога да съдействам откъм ключарски услуги :) Брави , патрони ,нарязване на ключове и др.

petermitkov

#2
 Офтопик: Потвърждавам! Колегата ми е вадил ключове на символични цени! (beer)
sapienti sat

lazarkk

Мога да съдействам за всякакви части и консумативи за опел и шевролет, няма твърд процент на отстъпките, просто за доставна цена.

TourneoRS

Коригирал съм леко ... (fri) ...  не се срамувайте наближаваме хилядния съфорумец , а сме тука само 2-3 ентусиасти  :D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

BIGFORDFAN

 Гледам че доста бебоци се чакат във форума, а пък аз съм дистрибутор на бебешки аксесоари (шишета, биберони, стерилизатори, помпи за кърма, купи, чаши и т.н.) от световна марка... За да не правим реклама тук ми пишете ЛС за повече подробности, а отстъпката е сериозна!

P.Kostadinov

Гледам,че темата е стара,но доста нужна бих казал..
Та да не спамя ,мога да помагам със затъмняване на прозорци,инсталиране или работа по проект по авто аудио. :)
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

TourneoRS

Намазах с една оферта за акумулатори , нали им е сезонът  :D .

55Ah   - 460A  - 94лв
62Ah  - 540A  -  101 лв.
75Ah  - 680A - 130 лв
92Аh  - 760A - 160 лв.

Понеже  взехме за един  Даф два много големи да напиша и техните цени .
180Аh - 1200A - 345 лв.
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Backstage

Здравейте банда...харесах гуми и моля ако някой някъде ползва отстъпка за гуми да сподели....ще се отблагодаря както трябва!

supertorr



Backstage

Цитат на: supertorr в 18 Март 2013 21:48:42
Е как къде в Диана ;)
начи да ги запитам дали имат тва което търся и на ква цена...а колко ти е отсъпката брат?


Backstage

Марто мерси брат аз бях забравил че форума имаме там отстъпка...за съжаление обаче още не съм член (до месец ще бъда гаранция) но дотогава трябва да съм взел гумите,така че ще съм благодарен на Илиян или който може да съдейства...Благодаря ви момчета

Backstage

в Диана нещо има проблем с търсачката....205/55/15 ми изкарва 3 чифта гуми  :D

supertorr

Мини през тази на Д.Богоров / с/у Джъмбо/ и питай директно, ако пък не трябва да им намериш телефона. Иначе ще ти съдействам с удоволствие :)

lazarkk

Някой колега можели да помогне с отстъпка към някой магазин за компютърни компоненти, или нещо чрез фирма, поне да си взема ддс-то...

BeTaTesTeR

Гледам, че няма такава тема в нашия форум, а пък в останалите автофоруми си имат такива теми, ползват отстъпки в магазини за авточасти, групови поръчки правят, една такава задружна атмосфера цари. А тук е малко неорганизирано, та мисля, че не е лошо да има такава тема в която всеки да пита когато има нужда от някаква част.
Не пускам темата случайно разбира се  ;D трябва ми за Ауто+ отстъпка понеже мисля да купувам дискове Zimmerman и доколкото разбрах те са официални вносители та искам от тях да ги взема белким са оригинални.

Dmitarcho

Мисля, че имаше подобна тема ... но не съм много сигурен ;)
Ръца Пръца

TourneoRS

Имам няква отстъпка,по-точно чрез познат, ама колко точно .. не знам  (shy) Утре ще питам, и без това едни свещи требе си купя . Колко ги продават дисковете , да не вземе да ме лъзне нещо ?  :D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

moni74

Косер също внасят Цимерман, моите предните са на 63к и почти не са мръднали.


----------------------------


BeTaTesTeR

По телефона се обадих и ми казаха 99 лв. за предните. За задните не съм питал, но би трябвало да са 10-20 лв. по-евтини щото са плътни 280 мм. Ама той твоя познат ще може ли от Русе дистанционно да я приложи тая отстъпка чак в София?

VENTCI


Pyrhel

Благодаря за линка, направо ги обединих :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ekstremniat

Колегите аз мога да помогна в техко 30 до 37 отстъпка. Аутоплюс 30 отстъпка. Диана 30 отстъпка (+5% от цената в сайта) за акумулатори български но там %незнам на запитване може да кажа точно но за пример 62ампера монбат за 74 лева с връщане на старият акумулатор. За въпроси на л. с.

baibradar

Дискове от Тех-ко не купувайте ще берете ядове. Напоследък и там много ментета в маркови опаковки продават.

ekstremniat

Цитат на: baibradar в 24 Февруари 2016 09:38:09
Дискове от Тех-ко не купувайте ще берете ядове. Напоследък и там много ментета в маркови опаковки продават.




Аз такива наблюдения нямам а купувам от там за 43 буса и 29 баничарки частни по всички възли и агрегати.

baibradar

Имам за скрап 4 бр. купувани от там на по 2000 3000 км.

ekstremniat

Здравейте колеги промоция на тех-ко до края на март всички масла който предлагат са с допълнителни 20% отстъпка.Така моята цена става общо 50% отстъпка от цените им за краен клиент.Предлагат кастрол,репсол и чампион масла.Който има нужда да пише на лично да се разберем

yumyum

Здравейте колеги.Бих искал да изразя моята огромна благодарност на Филип ака ekstremniat за помощта която ми оказа не само при покупката на съединител с маховик с отстъпка ами и със съвети.Честно ,нещо което принципно отнема 1-2 дена и максимум 3 разговора по телефона, го проточих в рамките на 2 седмици и безброй обаждания включително и в късните часове.Аз със такъв тъпанар като мене нямаше да имам нерви да се занимавам толкова но колегата ме изтърпя и ми спести една солидна сума (която ще отиде по следващите ремонти).Благодаря

ekstremniat

Цитат на: yumyum в 02 Май 2016 14:24:51
Здравейте колеги.Бих искал да изразя моята огромна благодарност на Филип ака ekstremniat за помощта която ми оказа не само при покупката на съединител с маховик с отстъпка ами и със съвети.Честно ,нещо което принципно отнема 1-2 дена и максимум 3 разговора по телефона, го проточих в рамките на 2 седмици и безброй обаждания включително и в късните часове.Аз със такъв тъпанар като мене нямаше да имам нерви да се занимавам толкова но колегата ме изтърпя и ми спести една солидна сума (която ще отиде по следващите ремонти).Благодаря



Няма проблем! Благодаря. Нали сме за това да си помагаме ако имаме възможност! Поздрави от Верона