Срещи в Шумен

Започната от Alexi, 22 Септември 2011 22:04:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Milcho

Ето ме  (hello)
След 17ч аз няма да мога, така че ви предлагам да си изберете друго място  (shy)
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова


Alexi

17 e е много късно ,то се мръква вече  .. предлагам да го направим от 15 на обичайното място

Milcho

За повече от час няма да мога, пък ще ми е неудобно да ви изгоня, така че хайде този път другаде да се видим. Ориндж на булеварда е удобно, например.
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Alexi

срещата предлагам да я отложим ,Милчо има ангажимент сега ми звънна а и аз забравих за квалификацията която е от 15 и се каня да я гледам че много малко от Ф1 остана за тая година .

VENTCI

О.К.  Примерно следващата събота или неделя може да се организираме

ForeverFord

Alexi,пристигнаха ли лайсните ?
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

пристигнаха ,3ти ден нямам време да ги разопаковам ..и тази събота и неделя съм зает ,за другата вече обещавам да се явя и който иска да си вземе  (beer)

ForeverFord

Тоя weekend се събираме ли ?
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

може да се съберем в неделя следобед ,който е свободен нека пише .. ще има и лайсни за който иска от тях ,много добре стоят ще ги видите

ForeverFord

#39
Ами аз затова питам още от днес,защото утре вечерта заминаваме на село и неделя се връщаме  и кам 16-17 ще можем да дойдем,ако ви е удобно тогава.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


G_o_c_e_v

Аз бих искал такива лайснички, но неделя баш не ми е удобно.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

може да ми звъннеш събота ,ще съм из града и може да се видим и да ти дам лайсни  (fri)

VENTCI

Аз съм свободен и събота и неделя - казвайте кой от двата дни и в колко часа.

ForeverFord

Лично ние ще сме свободни неделя към 17 че сме на село както споменах 
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

то в 17 вече е тъмно .. зимата според мен трябва да се събираме около обяд/ранния следобяд .. Милчо нищо не пише спомена че е зает тоя уикенд и тъй като Гоцев не може в неделя предлагам да направим една срещичка утре ( събота) от 14 да речем ,на старото място - на паркинга зад библиотеката .. от там може да се пуснем на някое кафе по центъра  (fri) a ако някой има спешна нужда от лайсни а не може да дойде - 0887498413  ^-^

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Добро присъствие направихме днес (thup)


Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ForeverFord

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

ти от кога си свободен уикендите :) инак аз мога в неделя ако сте навити

ForeverFord

#49
Ем то малко се получава че всеки петък първи питам и после ми излиза нещо  :D :D :D ами неделя принципно,ние е най-удобно,естествено ако и другите са съгласни,но трябва да изчакам да се прибере баща ми от работа,че все пак още много много не ми дава сам да карам  :D :D
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


VENTCI

Ако речете може да заформим при Милчо в неделя - пр. 14.00 ч.  -  дано и Милчо чете тук ;)

ForeverFord

#51
Ем ние отново заминаваме на село  (hammer) (hammer) (hammer) (hammer) и утре се връщаме каквото решите,ще го видя ,ако е неделя бройте ме
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Milcho

Чете Милчо, обаче утре (тоест днес) е на танковия полигон да глада оффроуд.
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

VENTCI

На следващата среща Милчо ще разказва за джиповете  (fri)

ForeverFord

Цитат на: Alexi в 08 Декември 2011 19:58:03
според мен ти трябва да започнеш с поне едно посещение на сбирките че забравихме как изглеждаш  ^-^

Имам желание да пресъства,но както виждаш предните седмици все първи питам дали ще правим нещо през weеkenda,и все си отиваме на село.Тази седмица наште ще ходят на село но с Мондеоно че от много време не сме го карали,и аз ще съм свободен,а ако го правим неделя и баща ми с Мондеото ще доиде.

Ps.Този weеkend нещо ?  :)) :))
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Alexi

тази неделя и аз съм свободен за сега

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

VENTCI

Аз също съм свободен в неделя - предлагайте час

Milcho

15 - 15:30ч късно ли ви е?
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Alexi

15 e ок ,Милчо при тебе нали ?