Цъкни реклама - спаси форум

Автор Тема: Настройка на TV Panasonic Viera  (Прочетена 49 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен To4kata

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 192
  • Форд: Ford Focus 1,6 Ti-VCT 115hp 2005; Ford Focus 3,5 1,0 Ecoboost 2016
Настройка на TV Panasonic Viera
« -: Юли 21, 2021, 22:53:31 »
Колеги, ползвам цифрова ТВ от А1 (https://help.a1.bg/tv/digital-tv/kstb-6106/my-equipment) днес купих едно smart LG за кухнята, настроих без проблем, и понеже Панасоникът (Panasonic Viera 2018) в хола бе загубил WiFi връзката и не искаше да се свърже реших да го ресетна .... иииии сега не мога да го .... настроя. Иpбирам език, свързвам го с WiFi (успешно вече), и при избор на държава ....  ??? няма България :-[ .... избирах други, Финландия, Норвегия ... нищо не намира. Не ме пита никъде в менюто какъв източник да избера ... антена, кабел, сателит и нищо не става. Изнервих се вече ...

Неактивен ivchotr

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 2422
  • Форд: Focus 1.8 TDDi '00 Focus 1.6 16V '04 Ghia
Re: Настройка на TV Panasonic Viera
« Отговор #1 -: Юли 21, 2021, 23:02:39 »
Като влезеш в дървото на настройките, има помагач. Моят от време на време губи връзка с нета, обаче го пускам да се свърже и след малко е готов. Но съм на кабел. Не е лошо да питаш в А1 да не би и те да имат настройки на рутера. Но не виждам причина телевизорът да забрави, че има България в списъка.

Неактивен To4kata

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 192
  • Форд: Ford Focus 1,6 Ti-VCT 115hp 2005; Ford Focus 3,5 1,0 Ecoboost 2016
« Отговор #2 -: Юли 21, 2021, 23:16:05 »
Звънях в А1 ... слушах менюта и песни 5 мин. и побеснях  >:(. Когато го купувах преди време аз си го настроих, но тогава бях на кабелна май ... сега не става! Не е забравил нищо, просто България не фигурира в списъка. На LG-то не само че фигурираше България, но ме пита и за доставчика (Vivacom, Вlizoo, Mtel) и т.н. ... тръгна веднага!!!

P.S. Мдаа, както винаги проблема не е в теливозора, а в предтеливизорното устройство. Оправих се и сам. Може да триете темата.
« Последна редакция: Юли 22, 2021, 07:21:03 от To4kata »

Неактивен ivchotr

• Форд Фен
  • Аз ♥ Форд
  • Публикации: 2422
  • Форд: Focus 1.8 TDDi '00 Focus 1.6 16V '04 Ghia
« Отговор #3 -: Юли 22, 2021, 11:11:04 »
И на мен другият ми е LG :D Намирам добри страни и в единия и в другия. Както и дразнещи в единия и в другия. Няма пълно щастие :D