За първи път ме прецакаха в ибей

Започната от Pyrhel, 02 Февруари 2012 18:46:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobi

Контакт с продавача e dispute. Но вие не сте разбрали и в този случай минаваш на следващия етап - case.


pAbLo

Тоя английския му е като на некво панджаби ???
Цитатim sorry i dont beleive it has not been danaged in transit after it left my responsabillity and changed to your corior i would never of agreed to this sale if i had known it was going through a 3rd party corior iv spoken to ebay and they say im covered as it was not agreed that it was gettin sent on abroard hope this helps
:-X
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Bobi

Кажи му да си ходи обратно в Пакистан и си пускай кейса! Няма смисъл да губиш повече време. А това, че е писал на ибей са булшит, тресе го яко дупето, защото знае, че шанса да спечели е нулев.

pAbLo

Утре ще го подпукам докрай,че сега с на жената тетриса си е мъка
Все пак колата ми е в това състояние в момента :-X
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

pAbLo

Тоя взе да свири отбой...
Иска да му се праща обратно :))
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Bobi

Отвори ли кейс? Внимавай много, че може да те изиграе - в смисъл ти да го пратиш, а той да каже, че не го е получил. Прати го с някоя фирма, която има услуга да го предаде лично срещу подпис. Ще струва малко по-скъпо, но поне ще си сигурен...

pAbLo

Точно в момента така върти..
Дай да го видяяяя,не може да е такааа...
Да му отварям ли кейс за парт рефънд преди да му го пратя или така на късмет - прати па кака каза ще видим :))
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Bobi

Отвори кейс! Може да не ти се налага изобщо да го пращаш...

Alexi

аз като имам проблем изобщо не комуникирам с продавача .. отварям си кейс и да се спасява съпорта изобщо не е милостив към продавачите

pAbLo

Сега съм отворил кейс.
Ако до 8 дни не намерим решение се праща на ebay
Ще чакам значи...
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D


kenwood

Има свестни хора, но има и такива лъжци, че нямам думи. Бях купил един вал от Англия и онзи пише перфектен е, идеален е, купувам го и след 3 седмици като го видях и лошо ми стана, на места нямаше гърбица, ами просто кръгъл елемент. 2месеца се разправяхме и довода му беше защо не съм му писал по-рано, накрая спря и да отговаря, от ибея ми пратиха ваучер и казаха да го пратя с тракинг номер. Пратих го с БГ пощи на 17 юли и на 19 са били на вратата му да се разписва за него. 37лв за 3,2кг. Страшно доволен останах от тия наще, а трябваше да е наземен странспорта...2 дена наземен? Оня бастун се покри и накрая ми го върнаха обратно безплатно.

pAbLo

Какво казахте - Интерлогистика са надеждни?
До 22ри трябва да му го върна за пълен рефънд!
Всякъш нямам желанието да си търся ново :-[
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

moni74

Да не грешиш? Би трябвало да ти определят крайна дата за изпращане. Поне на нас така направиха и аз го пратих един ден преди крайния срок. Но после нямах проблем.


----------------------------

pAbLo

Съобщение от e-bay
Информирахме продавача,че не сте доволни бля бля бля имате срок до 22ри септември да го върнете!Ще получите пълен рефънд на платената сума.
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

moni74

Пиши им на съпорта че итема е в България и ще го изпратиш веднага, но не гарантираш че ще пристигне до 22 септември.


----------------------------

amplified

И аз имах случка, на 11-ти платих и даже не беше пратен единия праг... ескалирах и след 1 час имах отбелязано с доставка и тракинг номер :D

pAbLo

Цитат на: moni74 в 19 Септември 2013 19:45:25
...
ship the item back to the seller. You will need to cover the cost of returning the item. Make sure you ship the item by 22 Sep, 2013.@
шипвам още утре :)
Поне познанията ми по английски това казват,че трябва да го изпратя ДО 22ри.Кога ще стигне... когато...
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

moni74

Това ти казвам, че имаш крайна дата на изпращане! Хайде действай  ^-^


----------------------------

pAbLo

Направо съм изненадан от скоростта на Евробег-а
В понеделник тръгна от Варна,вчера е бил на адрес но...
Цитатshipment not delivered for specific reason, please contact your local partner
Възможно ли е тоя мишок да се крие?
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

tropper

Пиши / звънни на куриера и питай каква е специфичната причина. Много неща може да са.
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/


escobar

Знам, че сте печени, но все пак да споделя, че измамите със скъпи телефони в нета са океан.
Брат ми вчера звъни и вика - намерих iphone 5 от кутия, нов за 600 лева. Пращам парите по western Union и до 2 дни пристига от Италия. Той е на 17 още.
Като разрових из нета попаднах на най-различни истории, които завършват с получени реплики. тази, която най-много ме спечели - получена картичка с котенце.

Bobi

Един Off: "Български пощи" от няколко месеца предлагат услуга "Международна услуга за безплатно връщане на пратки от Германия: Free return" . http://www.bgpost.bg/?cid=231

moni74

Hi, so I deliver to that address, I will right your details on it, do I just hand it over to somebody who work there?

- lsim2137

Пича явно ще го занесе. Обаче как да съм сигурен, че ще ги остави в офиса? Аз ще му платя през пейпал и ще стискам палци, така ли излиза?


----------------------------

Bobi

Човекът ти върши нещо, което не е длъжен, а ти го набеждаваш за лъжец.  :))

Гъбко имат човек в този офис. За да ги остави, трябва някой да ги приеме, нали? Не се притеснявай.

moni74

Цитат на: escobar в 27 Септември 2013 08:41:27
Знам, че сте печени, но все пак да споделя, че измамите със скъпи телефони в нета са океан.
Брат ми вчера звъни и вика - намерих iphone 5 от кутия, нов за 600 лева. Пращам парите по western Union и до 2 дни пристига от Италия. Той е на 17 още.
Като разрових из нета попаднах на най-различни истории, които завършват с получени реплики. тази, която най-много ме спечели - получена картичка с котенце.

Имай предвид, че в Италия има много мошеници. Затова и има много продавачи, които изключват Италия от списъка с доставки.


----------------------------

moni74

Цитат на: Bobi в 27 Септември 2013 10:44:26
Човекът ти върши нещо, което не е длъжен, а ти го набеждаваш за лъжец.  :))

Не, просто разсъждавам като БЪЛГАРИН :)


----------------------------

pAbLo

Моя мишок твърди,че не е получил пратката а според тракинга е!
Сега мрънка да съм видел какво става,че той не е получил нищо...
А ако не беше с тракинг (wife)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

amplified

Най-много да изгориш с едни накладки :D

Ще покараш малко скутера да пестиш пари и ще си вземеш :D

Alexi

спокойно ,ще го достави .. това не е България а Англия ...
Цитат на: moni74 в 27 Септември 2013 10:45:25
Не, просто разсъждавам като БЪЛГАРИН :)

moni74

Цитат на: pAbLo в 27 Септември 2013 10:48:15
Моя мишок твърди,че не е получил пратката а според тракинга е!
Сега мрънка да съм видел какво става,че той не е получил нищо...
А ако не беше с тракинг (wife)

Съветвам те да не се занимаваш с него, а пиши направо на съпорта на ибей. Прати им тракинга, пейстни им че го е получил, а той отрича. 99% ще застанат зад теб и ще го наредят.


----------------------------