Зимна среща 2016

Започната от Dmitarcho, 04 Януари 2016 14:56:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

m_focus

Много сте далече почти всички, иначе щях да ви предложа една от хижите над с.Тополица. Щеше да падне двудневно ядене, пиене и обикаляне в гората и нямаше да излезе скъпо :)
карай форд и бъди горд :)


ihovahi

Аз като гледам... няма да се събере повече от 10 семейства. Така, че няма да е проблем да се съберем в хотела.

Нека @Dmitarcho да звънне и да попита свободни ли са стаите за датите и ще се преброим пак.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Dmitarcho

Къде е това село ? Че съм на телефона. И кажи нещо повече за хижата, може да ни хареса... :)
Ръца Пръца

hotblooded

Цитат на: m_focus в 08 Януари 2016 18:08:08
Много сте далече почти всички, иначе щях да ви предложа една от хижите над с.Тополица. Щеше да падне двудневно ядене, пиене и обикаляне в гората и нямаше да излезе скъпо :)
Колко от хижите там са живи още?  Здравец предполагам крепи фронта,  елпром и лукоил - бог да ги прости,  Бяла Река?

m_focus

Цитат на: Dmitarcho в 08 Януари 2016 18:14:45
Къде е това село ? Че съм на телефона. И кажи нещо повече за хижата, може да ни хареса... :)
На 12км западно от Айтос, над селото са полите на Стара Планина (или т.нар. Айтоски Балкан), там има 5-6 хижи, някой по-поддържани и малко по-скъпи, други по-народни и по-евтини. Онзи ден пробвах да се изкача на билото с макса, обаче пътя е станал мнооооо зле и реших да не му го причинявам ( с тая електроника ....) и на него и на себе си. Иначе видях че народа си ходи, който е по-ербап и непукист откъм колата. Но за вас е много далече.
Алекси мога да ти препоръчам Акватоник във Велинград, спа-то е много добро, храната също, ама бая удря в джоба :)
карай форд и бъди горд :)

hotblooded

Цитат на: Dmitarcho в 08 Януари 2016 18:14:45
Къде е това село ? Че съм на телефона. И кажи нещо повече за хижата, може да ни хареса... :)
На 12 км преди Айтос,  като идваш откъм Карнобат.

Septerra

Хубаво звучи до Айтос, но аз от София ще пропусна, ако е чак до там ходенето. :)

ihovahi

Цитат на: Septerra в 08 Януари 2016 19:14:22
Хубаво звучи до Айтос, но аз от София ще пропусна, ако е чак до там ходенето. :)

Подкрепям!!!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


m_focus

Имаше проявен интерес къде е мястото и беше обяснено. Спокойно, няма да е до Айтос :)
карай форд и бъди горд :)

Dmitarcho

Мда е.  Само питах :) Анатоли, за кои други варианти ? Васко беше пуснал къщи за гости в Копривщица, за тях ли питаш ?
Ръца Пръца


opex

Старозагорски бани като гледам поне по карта е почти на равни разстояния от всички желаещи :) Край Чирпан имаше нещо Шато Хотел Трендафилов и става за такива срещи, макар че не знам цени и тн и трябва да се провери (както навсякъде де). Само отбелязвам
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

ForeverFord

На Старозагорските минерални бани,всички хотели са скъпи.Не може ли да отидем където бяхме на миналата  форумна среща.Там всичко беше  перфектно.За тези който ги е нямало да уточня,беше хижа с паркинг,локално парно и ние си приготвяхме всичко.Беше наета цялата къща и всичко си беше окей.Това е моето мнение.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Не, Митак, имаше някакви варианти по 70 на стая за 1 вечер (140 лв за спането само), че и повече. СПА Хисар примерно са по 115 за нощувка (230 лв само за спане)... Не се ангажирайте с мойто мнение, нямам общо с организацията, гост съм, но го гледам от мойта камбанария, че не отивам на форумна среща да се цопкам по басейни и да стоя в сауни. :) Смисъл, ако отиваме на СПА - ок, но пък говорим и за кебапчета, а други типове места се гледат, това ми е идеята - да се знае на какво се отива.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Решението за хотела не е крайно ;) Нали за това пишем тук, за да можем да угодим на повече хора, както винаги ;) Не е казано твърдо Хотел та Хотел. Само региона е твърд ;) Не помня някой да е проявил претенции да е на хотел, значи може и къща за гости да е. Организатор няма ;) Говорил съм с хора които искат да се съберем да се видим, и решихме да споделим и тук, ако има желаещи да се съберем повече. Като цяло се посъбрахме хора..но никой не дава конкретни предложения за спането ;) Не съм преглеждал къщите за гости в Копривщица...или други в околията.
Ръца Пръца

Milcho

Да се запиша и аз като желаещ (2ма броя) :)
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Dmitarcho

Току що говорих с Камилите...вечерята е с предварително меню, което е съпер тъпо :(
Ръца Пръца

G_o_c_e_v

То май и няма да ни снигнат местата
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Dmitarcho

#77
http://partizanska-pesen.com/partizan/index.php/bg/nastanyavane
Тука правихме една зимна среща... Алекси и Инчето бяха със сигурност, другите не помня :) Нямаше предварително меню, цените бяха нормални в "ресторанта". Другия вяриант е, къщата за гости в Трявна, където се събирахме миналата година, но там трябва да си готвим ние и да хвърляме дърва в котела :) Станахме 24 маймунакя и Кямилите честно казано не ме влекат толкова много. Приемам, че тези които не коментират в темата, не ги бърка толкова къде ще сме ;) Всеки бяга от организационни дейности, а на мен ми е трудно да преговаеям за място на 200 км. Аз мога да организирам нещо което ми е на близо, къдеъо мога да отида и да говоря с хората очи в очи, да видя за какво ставя въпрос. По телефона можем да си говорим много сладко, а действителността да е съвсем разшична. Извинявям се ако звуча грубо на някой, но това е положението.

http://mob.pochivka.bg/o-1652-%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%B5%D0%BD_%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8_%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%BD%D0%B0

Това е къщата в Трявна на която бяхме. Цялата къща за 2 вечери е 380 лв., ако сме 24 дъртаци - излиза по 16 лв. на човек и каквото си занесем за готвене
Ръца Пръца

Ина Тодорова

Аз съм за в тази в Трявна беше много добра и в стаите има климатици ако на някого му стане студено и си бяхме сами без никой да ни притеснява и да се притесняваме дали ще пречим на някого

G_o_c_e_v

ЦитатКОМПЛЕКСЪТ ПРЕДЛАГА 8 ДВОЙНИ СТАИ, 3 ЕДИНИЧИ И 2 АПАРТАМЕНТА.
Няма ли да са малко тея места?
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Dmitarcho

Миналия път бяхме пак толкова някъде...и се бяхме настанили добре
Ръца Пръца

Ина Тодорова

Ами трябва да се пита колко точно са местата но са около 25 според мен в другата партизанска песен която е са 31 места

ForeverFord

+ 1да сме в Трявна,на мен също много ми допадна.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Lucy

В Трявна къщата събира до 28 човека. И цената е 380 на вечер! Малко Димитърчо го е написал кофти. Миналата година беше супер, но доста хора се отказаха в последния момент и цената скочи, но пак беше приемлива. Цената беше малко по-висока, защото бяхме и само за една нощувка.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"

Dmitarcho

Объркал съм се с цената ;) Ако се наеме за 2 или повече нощувки, цената на нощувка е 380 лв. Извинявам се, ако съм подвел някого ;)
Ръца Пръца

Ина Тодорова

Цената на къщата пак е добра като се има в предвид ме имаше предложения от 200 лева на стая а сега е 380 за всички

Dmitarcho

#86
Къщата е свободна, за сега съм я запазил, с уговорка до края на седмицата да потвърдя резервацията. Цената е 760 лв. за девете нощувки. ЩЕ се опитам да направя някакво примерно разпределение по стаите:

двойна стая
1. @Septerra +1
2. @Pyrhel + @Lucy
3. @SICKandPROUD +1
4. @Milcho +1
5. @ihovahi +1
6. @G_o_c_e_v със семейството
7. @V.Buzev със семейството
8. @Dmitarcho със семейството
9. @Gredarov +1

                                      апартаменти

1. @mirohristov
2. @Alexi

                      Единична стая /легло персон и половина/

1. @Ина Тодорова + @ForeverFord  вие като най малки/дребни и най-влюбени :) С опция да се смените с някой в двойна стая, ако някой се обичат повече от вас :P :P :P


Даже остават 2 единични стаи. @ihovahi  спомена, че може техни приятели да дойдат /2 броя/, предполагам са двойка, жената каза, че има 2 или 3 походни легла, но не знам дали ще има място за тях в единичните стаи. Като цяло се събираме :)

При такова присъствие цената е 32 лв. на човек за двете вечери. Ако на @ihovahi приятелите дойдат - по 30 лв. на калпак.

Ще помоля за мнения от всички който са се записали ;)
Ръца Пръца

Septerra

На мен ми звучи добре. :)

G_o_c_e_v

При такова силно присъствие няма какво да се циганим или кахарим. Мене ме устройва.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Alexi

ок ми се вижда и на мене