Съботно-неделни срещи, при Миро

Започната от Marlboro, 09 Юни 2013 13:37:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!


Marlboro

Нищо полезно не свършихме днес, само Миро си претърка боята на колата от чистене... Поне е доволен...
Моята мръсничка от 2 седмици, но ме мързеше...




След 30 минути за всяка джанта и те светнаха.



Когато срещаше затруднения ползваше и "Обади се на приятел с голф 4".



Ей го и Голфу:



Ма след толкова търкане на Форда, под мърсотията пак излезе
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

ihovahi

Митроууу ти да не си отворил автомивка бре  :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Marlboro

#63
Отчет за тази събота:
1) Проверих си предните накладки, бях тръгнал да ги сменям, ама имаше над 30%.
Снимки няма, слава богу.


2) Смяна ремък на Хидравликата, на Валери. Наложи се и смяна на ролката на обтегача.










След разкарване до Мото-Пфое и 2ри ремък, работата заспа, ролката също.  :D








За малко да забравя.
3) Ядохме и ЦАЦА.  :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

ihovahi

Еййй много професионално с това парцалище на предната решетка браво.

Ама и цаца щом е имало...
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Marlboro

Сега се замислям, точно в събота, цаца нямаше. В квартала нямаше вода и ядохме пържени картофи, че не можеха да измият цацата.  :D
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

ihovahi

Викаш, като няма вода и бирата е вода  :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Alexi

с тез големите ръце сте се измъчили там е много завряно :) интересно моята ролка на 150к беше ок и не я смених и до сега е ок вече съм на 170к

hitrata_lisi4ka

Аз мисля да намина само за цацата! :)
Искам нещо русо, може и метла!

Bobi

Сигурно ви е писнало да работите по мондеота и поради тази причина ще се смиля над вас и ще ви предоставя фокуса ми за разнообразие.  :)) Цацата е от мен  8)


Nebhotep

Моля, моля всеки по реда си. Първо "Магнетичният" си е изкрънкал работа по темпомата...  (rofl)  8) ;D


Глупаците спорят с другите, а мъдреците със себе си!

ihovahi

Миро... Миро... взеха да се бият за теб  :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Bobi

Няма проблеми, ще работим в екип!  :)) Без това бях забравил, че колата има рожден ден днес и трябва да го черпя едно каско + ГО, та пари за цацка няма да останат май  (rofl). Шегувам се, разбира се!

Divane 777

И аз се присламчвам към мамето и  цацата... след работа ще намина :P

mirohristov

Вие ходете на цаца обаче мен ме няма още от петък.
Което естествено не пречи да си направите цаца срещата .
Някакви "ръчканици" единствено в неделя на срещата.  (fri)
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

Marlboro

Днес беше монтиран парктроник, на фокуса на Bobi.

Дупките под лайсната, предизвикаха голям интерес и желание за пипане:


Малко тиксо:


Малко "тунинг":


Разбира се, не минахме и без проблеми. Оказа се, че оригиналният комплект на Боби, има датчици с размер 19мм и са решили да не сложат фреза. След един час обикаляне по магазините и 20 лв по късно:







Ето и крайния резултат:




Със здраве да си го караш Бобка.  ^-^
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Bobi

Огромни благодарности на майстор Миро, майстор Момчил и Мениджър логистика Асен!  (bow)

Alexi

тия датчици не стоят ли оригинално на лайсната ( за това са и тия отвори отзад според мен ) инак добре е станало те сини ли дойдоха или ги боядисва

ihovahi

Добре сте вие :) Имате си майстор Миро  8)

Боби, честито. Благородно ти завиждам.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Bobi

Алекси, прав си. Заводско ги слагат на черната лайстна, но на мен не ми харесва как стоят там. Иначе датчиците си идват в черно, аз съм си ги боядисвал.


opex

#80
има ли през седмицата такива срещи че търся къде да се смотая да сменя пружини/амортисьори/носачи:)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

mirohristov

През седмицата сме на работа. Единствено събота и неделя. Иначе можем да окажем някаква помощ .
Mалко познат факт е, че като разсипеш домашна ракия върху маса, разсипаното винаги образува границите на Санстефанска България.

Backstage

понеже гледам че все нещо ровите по колите пред блока....имам канал в редута (май сме близо с Миро) казвал съм ви и преди но понеже сега така стана с мойта работа че нямам време и не съм идвал отдавна...просто ви напомням....ако някой има нужда от канал....свиркайте....стига да имам време

opex

аз тая събота май няма да съм тук и неделя след обед.
Ще карат грозде (buddies)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Marlboro

Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Alexi

оригиналдъ е станало ,добре ли светят

Bobi

Супер е станало! Кой намаза с ксенонЯ? :D

Marlboro

Вальо намаза, но не ксеноний, а халогений H1 с лупи. Много добре светят, но след толкова ровене и напъване ще си трябва реглажче. Изглеждат много добре и на тъмно и на светло. Лупите са купени от Aval-bg.com, за 150 лв, уж лесни за монтаж. Истината обаче е, че е страшно недомислено и всяко нещо, повтарям ВСЯКО, трябва да се преправя. Без побългаряване, не става.
Монтажа беше на сухичко в гаража на Момчил. Ефекта е много добър, особено за Валери, който беше с фарове от англичанка.
Със здраве да си ги кара и да си светулка с тях.   :D

По-късно ще пусна още снимки и от процеса на монтаж, с някои обяснения. От картинки не става, не го ли видиш с очите си колко абсурдно ставан, не можеш да повярваш  (rofl)
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

hitrata_lisi4ka

Искам нещо русо, може и метла!

Dmitarcho

Ей за това не искам да слагам лупи :P
Ръца Пръца