Срещи в Русе

Започната от hakeri123, 11 Октомври 2011 14:17:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

TourneoRS

Утре най-малко до обяд ще ровя из колата , че има неща които ме дразнят , като да си отключвам шофьорската врата отдясно  :D . {REDNIKA} ако не ме набарат  след занятието вкъщи да правя нещо ще ти звънна . А през седмицата след 6.30 съм свободен за чимширен чай , може да се съберем тримата нейде .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


{REDNIKA}

То кафета има ама аз съм без пукната стотинка за това предлагам че може да пием в Къщи по кафе а ако купите нещо по пътюм може и нещо друго :) А и за през седмицата може да се измисли нещо не е проблем стига да успея да се финансирам от някъде :D и да поткарам Мондеото :)
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

michael_cool

Здравейте ... ще ми е драго да се включа и аз в бъдещите срещи за по кафе или бира  ;D , и да се множим за напред . Имаме доста фордове в града дори и породисти  ;D срамота е да не можем да се сберем група за белот поне от този голям град  :-\ и се надявам тази година да сме повече на събора  (beer) .
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

tha22don

Аз уикенда съм в града. Кажете място и час, за да синхронизирам с календара за конкретния ден  :))

TourneoRS

Аз имам намерение да си сменям задните амортисьори , но ако е студено или вали ще отложа . Ако сте свободни след два /в неделя/да кажем може да се видим пак някъде с увеличен състав .

Баси вместо да натисна копчето отговор , натиснах благодаря   :D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

Цитат на: TourneoRS в 20 Февруари 2013 22:42:40
.....
Баси вместо да натисна копчето отговор , натиснах благодаря   :D

Да не си объркал шишето за вода с ракията  :))

Айде сега да измислим и място, че това ОМВ ми се струва малко неестествено  ::)
П.С. уикенда май го даваха топло, така че може да те огрее за смяната.

TourneoRS

Ами моите изисквания са да има къде спрем колите , да има място за сядане , и да не е на 5 км от града  :)) . Може да добавя и да не е гъч от хора да се надвикваме на масата . Идеи ? ? ?

Шишето е с хубаво домашно вино с резени банани . ^-^  ^-^
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

michael_cool

Аз съм без претенции ... ако е за неделя да е по кафяно време , че към обяд ще помагам на един авер да си мести апартамента .
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

TourneoRS

Ок , предложете място , че наистина на ОМВ ми е нещо странно като седна .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

За паркинг с кафе до него се сещам за центъра:
1. Паркинга на бившата "Мултирама". До механа Ловна среща има едно кафенце - горе-долу е свясно.
2. Паркинга на Съда от към старото кино. Там пак има едно кафе, но нямам впечатления от него.
3. Мол Русе има в едната си част кафе на първия етаж от към булеварда (ако не се лъжа) :-P


michael_cool

На мен паркинга на съда ми звучи добре , също и за барчето в Мола съм фен  :-\
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

TourneoRS

Сещам се и за бензиностанцията на ДМВ / бившата Винц , сядал съм няколко пъти има места за по кафе , само за паркоместа не съм много сигурен . Ако не става , препочитам МОЛа , ама трябва да си търся костюма от сватбата  :))
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

Ами хайде да видим кафето на МОЛ-а. Ако не ни хареса, ще обсъдим там друго място за следващия път.
Само за часа уточнете, че единия ще мести мебели, а другия ще си слага амортисьори - все времепоглъщащи дейности  ;D
То и аз имам да слагам едни халогени, но още нямам настроение  8)

TourneoRS

Ами michael_cool каза че сутринта ще е свободен , за мен не  е проблем тогава . Да кажем 9 часа ако сте се събудили .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

Стига ве...как в 9, аз ще съм още на втория сън ;)
Някой по-оптимистичен час - 10:30 примерно - 1 час кафе и 11:30 всеки отива да си върши работата.
Ако пък държите да е рано - почвате в 10:00, а аз идвам 10:30 ;)

TourneoRS

За мен не е проблем , имам един малък будилник който ме буди с пръсти в ушите още в 7 часа да му пускам детския канал. :D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

michael_cool

В 9 не може никой да ме накара да стана в неделя  ;D , 10:30 ми звучи като перфектоното време за кафе ... последно остава кафето в мола , така ли да разбирам ?
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

michael_cool

Хахаха и аз имам такъв будилник от един месец , но моят е настроен за 8:30 само на звуков режим  ;D
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

tha22don

Стискаме си ръцете за неделя, 10:30ч. в кафето на първия етаж на МОЛ Русе (на Липник).
На michael_cool ще му пратя ЛС с ГСМ-а ми.
П.С. Много се радвам за "будилниците" ви. Аз още забавям този род аларми.  (coffee)

TourneoRS

Ок разбрахме се , за будилниците всичко с времето си .  ;D
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


michael_cool

Добре 10:30 в кафето , влизам и звъня ... където чуя мелодия на телефон там сядам  ;D
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

tha22don

Днес се събрахме, даже и увеличихме  :)) Колегата michael_cool със Сиерата, която после видях, се присъедини към срещата.
Следващият път дано сме повече и да пощракаме всички коли.



На TourneoRS Ескорта го раздава low rider  8)

И трябва да почна да си нося сапунерката, че на GSM-a камерата е ужасна.

michael_cool

Защо не казахте , че ще правите снимки ... щях да остана , памперсите нямаше да свършат  ;D
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

TourneoRS

Aaa супер , намазах и едни лайсни за номерата  ^-^ . Следващия път ще снимаме колите на едно място , живот и здраве /ако ни пуснат там пак заради колата  ;D /
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

Цитат на: michael_cool в 24 Февруари 2013 17:54:00
Защо не казахте , че ще правите снимки ... щях да остана , памперсите нямаше да свършат  ;D

То общо взето с телефона виждаш какви снимки излизат. Следващият път ще ги наредим на едно място и с фотоапаратче да хванем забележките  :))

TourneoRS

Аз монтирах и задната лайсна , готов съм за снимки  8)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

tha22don

Цитат на: TourneoRS в 24 Февруари 2013 18:53:52
Аз монтирах и задната лайсна , готов съм за снимки  8)
Веднага те уреждам с една :)


michael_cool

Запазете два броя и за мен , да накича бабата следващия път като се видим  ;D
Само две неща са безкрайни: Вселената и човешката глупост!

dobataBG

Колеги аз съм нов във форума нищо че почти една година съм горд собственик на ФОРД ако може някои да пише на Л.С ако ще се събирате да се присъединя.  ;D

TourneoRS

Здрасти и добре дошъл .
За тази седмица не съм сигурен , трябваше да сменям амовете ако не вали ще е тази неделя . Ама може и да размисля ако се съберем за 4ка белот и кафе с кола /тоя път без да го разливам  ;D/ . Ако е удобно сутринта пак като първия път , за да мога след  обяд свърша работата . Нещо ми е черно от последния път с тая тресчотка на съединителя .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .