Събиране Бургас

Започната от mediacenter, 21 Февруари 2012 02:17:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

moni74

Аз съм в Созопол цяло лято, но ако има някой наблизо може да се обади поне за кафе :) Телефона ми е 0896 830 446


----------------------------


hotblooded

Цитат на: vladi tanev в 29 Юни 2014 10:04:09
Днес ще имате ли среща и къде и кога ако има такава малко сме наблизо и може да наминем.
Кажи къде сте, да се видим на някое по лесно място. То май ще съм само аз от местната група....

Виктор Велев

#362
Ние сме в Поморие.Мислим да ви навестим днес само да уточним времето и мястото  8) Звъннете ако искате да се разберем  0897372277

whaaazp

Пишете като се разберете, че съм с много плаваща програма. :)

hotblooded

Цитат на: whaaazp в 29 Юни 2014 15:24:27
Пишете като се разберете, че съм с много плаваща програма. :)
Имаме уговорка към 18 ч край паркинга на ул Гурко.. дай телефон да ти звъннем като се разберем с точност.

Иван Вълков

#365
И аз съм на територията на Бургас, но имам задачки, ако успея ще звънна и евентуално ще мина.

П.п Колеги видях колите но имам ангажименти с родата

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

JoroM

Откакто станаха панаирите във форума бях изгубил всякакво желание за срещи, но днес наистина съжалявам че нямах възможност да дойда. Бях зает да оправям бензиновата помпа на един фокус, и приключих едва в 20 и 30 часа.

amplified

Тази Неделя на 99% ще си седя в Бургас, навити?  ^-^

voiin

Здравеите колеги! Двамата с авера искаме да се запознаем с вас . Ще има ли среща утре и ако да къде и кога? Ние сме свободни след 3:30 че колегата е нощна смяна таксиметров и не става по рано :)

Благодаря предварително

amplified

17:30 на паркинга на Кауфланд


voiin

Там ще сме с двете фиести :)

ihovahi

Искам да благодаря на Монката за топлото посрещане, хубавата раздумка и не знам колкото черпения дето направи  (beer)
Щяхме и с Иво да се видим... ама се разболях и все още пазя леглото.
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Иван Вълков

#372
Колеги тая седмица ще има ли среща, защото съм в Бургас до понеделник?

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

hotblooded

Цитат на: Иван Вълков в 01 Август 2014 16:50:27
Колеги тая седмица ще има ли среща, защото в Бургас до понеделник?
Лятото сме пръснати, но в неделя може да се видим, може и утре през деня да пием по бира на плажа - обади се  0886 56 56 77 или 0899 000 460

Иван Вълков

Утре и ние като слезнем на плажа ще зънна един телефон.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

opex

другата неделя може би ако се събирате около късния следобед може да се опитам да цъфна, че утре ще минавам през БъСъ с Черната Перла ама не знам дали ще мога да се мотая, че ще сме с още 3 коли освен мойта и ще има зор зор, пък и през Созопол може да мина видя тамошния кАпо  ^-^
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

moni74



----------------------------

hotblooded

Цитат на: moni74 в 14 Септември 2014 15:33:27
Някой на линия днес?
Аз, кажете кога и къде (ако може да е по-късно, да речем към 18...)

moni74

#378
Ок, към 18ч пред Кaуфлaнд?


----------------------------

moni74

Мaлкa промянa - спрях пред Aйко!


----------------------------


Marlboro

С Миро и Вальо, след малко сме в Бургас. Някой желаещ за среща и кафе, около морската градина, има ли?
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

hotblooded

 Колеги, днес по някое време кафенце? Или утре?

agop

Пичове каде се събирате в Бургас  8)

Mironski

Здравейте колеги има ли срещи в Бургас  ^-^

hotblooded

Цитат на: Mironski в 14 Август 2015 20:20:58
Здравейте колеги има ли срещи в Бургас  ^-^
Лятото трудно намираме време, но принципно има  (fri)

Alexi

колеги къде мога да паркирам около пристанището ( а то едно ли е впрочем ) утре братовчедка ми ще акостира там за малко ще ходя да се видим ( по круизите е ) надали ще имам време да се видя с вас ,жената вече ми е планирала деня - ходене на МОЛ после и т.н. :))

whaaazp

На Морска гара има паркинг - ще си спреш до кораба.  8)

Alexi

то да не взема да отплавам аз че откога се каня :))

hotblooded

 Паркирай на мола и си хвани такси до морска гара. На морска гара е много тегаво паркирането