Обща среща 2015

Започната от Dmitarcho, 26 Февруари 2015 13:34:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Septerra

Ами - аз пак съм двама. :) Ако е възможно - в двойна стая. :)

А какви са цените, че нещо не ги открих? :)


ihovahi


Цени и информация

    Цени за нощувка в къщи 1 и 2 в комплекс "Старите Къщи"

    Цена на двойна стая: 50.00 лв., за единично ползване: 35.00 лв.
    Цена на тройна стая: 75.00 лв.
    Цени за нощувка в хотелска част 1 на комплекс "Старите Къщи":

    Цена на двойна стая: 60.00 лв., за единично ползване: 45.00 лв.
    Цена на лукс стая: 90.00 лв.
    Цени за нощувка в хотелска част 2 на комплекс "Старите Къщи":

    Цена на двойна стая: 68.00 лв., за единично ползване: 50.00 лв.
    Цена на стая с джакузи: 90.00 лв.
    Цена на стая с джакузи и голяма тераса: 90.00 лв.
    Цена на тройна стая: 100.00 лв.
    Цена на лукс стая и апартамент: 120.00 лв.
    Деца до 10 г. - 50% отстъпка, и деца до 2 г. - безплатно.
    Ползването на басейна и паркинга са безплатни за гостите.
    При единично настаняване в петък, събота и официални празници се заплаща пълният размер на стойността на стаята.
    Настаняването е след 14:00 ч. а освобождаването до 12:00 ч.

   
Който фôрка "майстор" си нахôда!


SICKandPROUD

Пишете ме мен с Весето в една двойна моля.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

G_o_c_e_v

Получих отговор от хотела, че за желаните дати има свободни места. Чакам до седми да видя колко ще са желаещите, за да говоря с хората, колко стаи ще ни трябват и как ще резервираме.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Ами, вече имаме резервация за 8 души.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Да напомня, че датите за срещата са 15-17.05 Който иска да присъства трябва сам да си резервира стая.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

ihovahi

Времето си отлетя и дойде време за среща... на който му се идва може да си запази стая и ще се видим на 15.05.2015  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


ihovahi

Времето си отлетя и дойде време за среща... на който му се идва може да си запази стая и ще се видим на 15.05.2015  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!


kaloqn

Аз ще се пробвам да дойда, но не знам дали ще успея.

ihovahi

Ще се радвам да се видим   (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!



G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

G_o_c_e_v

Денят дойде. 10:30 тръгвам на път.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Septerra

Нас ни очаквайте не по-рано от 19 - 19:30.

ihovahi

И аз ще поработя и тогава тръгваме  ^-^
Който фôрка "майстор" си нахôда!


pAbLo

Дан са напийти много 8)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Dmitarcho

Наздраве...на компанията ;)
Ръца Пръца

G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Septerra

Вече има и прибрали се от срещата. Беше много приятно, макар и доста слабо посетено. За мен беше удоволствие - мястото и компанията бяха чудесни. Скоро пак. Очаквайте и снимки. :)

ihovahi

Тийзър дето се вика  :D






Който фôрка "майстор" си нахôда!


opex

Като гледам бмв-то с толкова фордове... /па като се сетя, че и аз съм с бмв и форд.../ светкавичната ми първа мисъл беше: те мършите се надушват :)) :)) :D
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


racing_lvk

Ще има ли събор тази година?

Dmitarcho

Ръца Пръца

opex

А що не обща среща около Дракон примерно просто ;)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Dmitarcho

На 10-12 Юни да направим една сбирка на http://www.bellaterra-bg.com/ /където се събирахме на първия събор/. Ако има желаещи, дори за есна вечер, да се обадят до Неделя, че тогава ще се обаждам да запазвам места ;)
Ръца Пръца

Alexi

тука да поясня че във мондео групата у фейса сме се събрали 4-5 коли дето ще ходим семейно ,за къщичката който не е присъствал на първия събор - има уникално барбекю и басейнче което работи 24 часа :))

Dmitarcho

В насейна пускат само с чорапи и шезонги ;)
Ръца Пръца

Milcho

Хубаво изглежда мястото и ако имам възможност бих дошъл. Обаче е много кофти така 2 дни предварително да го обявявате...
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова

Dmitarcho

Извинявям се, за което ;) То е най-лесно да запазя цялата къща...ама като не я напълним....трябва да вадя от мене денги да я плащам ;)
Ръца Пръца

Alexi

как 2 дни ве за 10-12 е обявено

Vanko

Я вижте хубаво календара, че нещо тая работа ме съмнява...