Срещи в Димитровград

Започната от Иван Вълков, 02 Юни 2012 22:47:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Иван Вълков

Здравейте колеги, супер щастлив съм, че започвам тази тема. Днес направихме първата Форд среща в Димитровград, искам да благодаря Мартин/BIGFORDFEN, за приятната компания . За сега тук в Хасковска област сме неколцина, но приканвам всеки който има път а и желание при посещението си в Димитровград, да звънне или пише тук в темата за да се видим и чуем. (fri)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


emkata

   Здрасти колега, обещал съм ти среща преди доста време и смятам да изпълня даденото обещание. Тази неделя мисля да отскоча до Димитровград и ако това стане мисля да ти звънна да се видим и запознаем.

Иван Вълков

Да повдигна радостен темата, днес направихме една среща с колегата Емил - emkata и жена му в Симеоновград (fri). Благодаря за посрещането, надявам се скоро пак да се видим  (thup).

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

   Удоволствието е изцяло наше! Събота смятам да пътувам до Граф Игнатиево за авиошоуто  и ако се върна по-рано ще водя малкия на панаир в Харманли. Ако си в района мога да ти звънна. Поздрави! (fri)

mediacenter

Здравейте ентусиасти :)
Преди 2 седмици бях във вашия град на едно кратко гости и ето какво щракнах..да видим дали някой ще се познае ;)

Моята е на преден план..но другата на кого е?

Иван Вълков

Тази не е клубна...за съжаление :-[, следващият път дано да имаш време да се видим. Ще се радвам да се запозная с всеки който идва към града.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

хххммм в момента и аз съм в Димитровград.
Почти всяка събота и неделя също.
Може да се видим да изпием по 1 кафенце.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

#7
Ми ако искаш днес след 5 съм свободен до към 18.30 .За съжаление този уикенд ще съм на път.


п.п. Колега ти да не живееш зад гимназията по химия. Мисля че там съм мяркал синьо Мондео Мк2 хечбек.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

Ами не ,живея до сердика.
Та така де ако искаш може да изпием по 1 кафе днес.
Само 1 проблем,нямам телефон в момента ,забравих го в Плд така че, примерно в 5 може да се видим на форум-а
ако си навит казвай ;)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Оки но да в 17 и 15. Докато дойда че съм пеш от НеоХим

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

Цитат на: Иван Вълков в 12 Октомври 2012 16:34:05
Око само да е към 17 и 10
в и 10 съм там.Голям с дълга коса ;)



Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

SICKandPROUD

абе ако искаш да дойда да те взема ,колко му е до неохим да отскоча


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Лека полека се умножаваме. Дай боже да се съберем редовна групичка.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

Ванка кога ще направим кафенце пак???
Идните дни може да се прибирам и ако си свободен казвай да направим 1 кафенце.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Ми ако искаш утре (неделя), може да направим една среща след обяда.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

SICKandPROUD

Цитат на: Иван Вълков в 10 Ноември 2012 22:31:12
Ми ако искаш утре (неделя), може да направим една среща след обяда.
Мого добре звучи.Айде тогава ще ти звънна 1 телефонче да се разберем допълнително утре ;)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

emkata

  Ха, за малко съм ви изпуснал уговорката. С удоволствие бихме се включили аз, жената и ремаркенцето (малкия).

Иван Вълков

Цитат на: emkata в 11 Ноември 2012 17:44:30
  Ха, за малко съм ви изпуснал уговорката. С удоволствие бихме се включили аз, жената и ремаркенцето (малкия).

...ми другият път пиши, че се забравихме

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

   А бе, да пиша, ама като все става от сега за след малко.... ::)


SICKandPROUD

Щеше да е хубаво да се засечем бих се радвал да се запознаем...ама какво да се прави,другия път. (buddies)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

emkata

 ще гледам да влизам по-често за да ви' изловя' навреме  :D

SICKandPROUD

Колеги фордаЖий от Димитровград,срещата за събота ще е нагласим ли???
До Pantata и Ванката!!!(е,ако има и други желаещи да не се срамуват де)


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

За сега остава събота, да видим Тео кога ще е свободен. Аз за сега нямам други планове. Ако има и други желаещи заповядайте!

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

   Ееее, един път да ви хвана на време и пак ще пропусна. Днес моето момиче ми роди второто синче (happy) и ще  нареждам бебешкото обзавеждане у дома, че май изписването е в понеделник. Желая приятно изкарване на всички! (buddies)

SICKandPROUD

Цитат на: emkata в 21 Ноември 2012 18:51:18
   Ееее, един път да ви хвана на време и пак ще пропусна. Днес моето момиче ми роди второто синче (happy) и ще  нареждам бебешкото обзавеждане у дома, че май изписването е в понеделник. Желая приятно изкарване на всички! (buddies)
Честито,само мога да предполагам колко си щастлив.
Да ти е живо и здраво синчето,още един фордаджия на бял свят!!!
Смятам че имаш уважителна причина !!!


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Иван Вълков

Цитат на: emkata в 21 Ноември 2012 18:51:18
   Ееее, един път да ви хвана на време и пак ще пропусна. Днес моето момиче ми роди второто синче (happy) и ще  нареждам бебешкото обзавеждане у дома, че май изписването е в понеделник. Желая приятно изкарване на всички! (buddies)

Честито Емо да ви е живо и здраво!!!! Само радосни моменти и всичко най най........ Ако видиш зор с бебешкото оборудване свиркай ще ударим едно рамо аз отдавна сглобих леглото на малкият - беше доста завъртяно. Както и да е честито (clap)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

emkata

Цитат на: SICKandPROUD в 21 Ноември 2012 18:56:24
Честито,само мога да предполагам колко си щастлив.
Да ти е живо и здраво синчето,още един фордаджия на бял свят!!!
Смятам че имаш уважителна причина !!!
Благодаря, колега!

emkata

#28
В петък мисля да закупя последните нещица и ако нещо се закучи- пазя ти номера на телефона. ^-^

emkata

  Благодарности и на Bobi !