Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 6 гости преглеждат тази тема.

dimovdg

Здравейте. Моля за помощ за този
V 020704


ivchotr


dimovdg


Dianpetrov

Здравейте,търся код за модел 6006cdcи сериен номер V016119.Благодаря предварително.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Влади1

Здравей те радиото ми иска код след сервиза модел на радиото е 6000CD numer V334167 благодаря предварително

chuchona


ivchotr

Цитат на: Влади1 в 24 Януари 2024 23:47:40Здравей те радиото ми иска код след сервиза модел на радиото е 6000CD numer V334167 благодаря предварително

Пробвай с 8351

ivchotr


chuchona



Ивайло Желязков


Ozzie

@Ивайло Желязков
Нещо сериен номер, туй-онуй....
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

focusaetop


Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Ивайло Желязков

Цитат на: Ozzie в 13 Февруари 2024 21:33:44@Ивайло Желязков
Нещо сериен номер, туй-онуй....
model no. Anknr101-07. Prodnomer fd0104220026793

ivchotr

С тези данни няма да стане нищо. Търсѝ от рода на М123456 или V123456.

Ozzie

Цитат на: Ивайло Желязков в 26 Февруари 2024 15:01:30model no. Anknr101-07. Prodnomer fd0104220026793
Това серийно ли е вградено във Форд (темата все пак е за това, а не е от общ характер) или е някакъв афтърмаркет?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

lambreff

Цитат на: Ozzie в 28 Февруари 2024 22:10:26Това серийно ли е вградено във Форд

Серийно се вгражда в Рено и други ама не и във Форд, не става по сериен номер а с четене на епрома вътре.

Cechi72


Радиото ми иска код моля, модела  e V078108 sony

ivchotr



Cechi72


yovka72@abv.bg

Цитат на: Pyrhel в 16 Септември 2011 22:45:31[tt]CODE | | | |[/tt]

Ако видите това на дисплея на радиото си, трябва да въведете код. В тази тема можете да получите код за радиото си БЕЗПЛАТНО. Необходим е само серийният номер на устройството, който се намира на лепенка на гърба или на някоя от страните му. За да се види, радиото трябва да се свали. Ето пример как изглежда:
serialno.jpg

Можете да получите код за серийни номера, започващи с буквите M, A, C, L и V. Ето няколко примери за серийни номера:
  • M089008
  • M234567
  • L001245
  • C154123
  • A659885
Всички останали кодове (на плеърите с номера, започващи с FD и др.) могат да се генерират единствено от съдържанието на една от паметите или каталог на производителя. За паметите ви трябва програматор, с който да прочетете един от EPROM-ите, намиращи се на главната платка. Ще познаете кой точно ви трябва по номера му - 5 цифрен, започващ с 24c или 93c. Дъмпвате го и го слагате в поста си, чак тогава можем да генерираме кода, който ви трябва. Или използвате платените генератори по други сайтове.

Можете да се възползвате и от следния работещ и тестван онлайн генератор: https://fordradiocodes.online/

Ето и как да въведете кода... При 4-цифрените кодове с бутоните от 1 до 4 въвеждате цифри на съответните позиции. Да предположим, че кодът е 2312, следователно трябва да се натисне:
  • Бутон 1 два пъти
  • Бутон 2 три пъти
  • Бутон 3 веднъж
  • Бутон 4 два пъти
  • Бутон 5, за да се потвърди въвеждането

В темата се разкодират и други марки, например Blaupunkt, Becker, Grunding, както и за други автомобили.

ВАЖНО! ПРОЧЕТИ: Моля всички, които попадат тук и желаят да разкодират радиото си, да не пишат по Skype или чрез системата за лични съобщения. Всички искания на код извън тази тема ще бъдат игнорирани и такъв няма да получите. Ако очаквате помощ, не поставяйте директно снимка - ако трябва да преписваме серийни номера ще прескочим искането. Спазвайте правилата на форума и добрия тон, услугата е безплатна и на който не му харесва - горе вдясно има един бутон - X.

yovka72@abv.bg


kkkkoko

Здрасти успявам да въведа кода но не мога да го потвърдя с 5 ца какво да направя. Благодаря Ви.

ivchotr

Пробвай пак. Но не задържай дълго натиснат бутона за потвърждаване. Поне на моя кошляк и на няколко Фиести, на които ми се е налагало да вкарвам код, е така.

Spokomen

(Нещо не ми се получи с цитирането)
Такаааа:)
Наложи ми се да сваля акумулатора и Сонито ( колата е C-Max - 2009г.) поиска код, както си му е реда. Но вкарването на кода се оказа по различно от описаното с първите 4 бутона + 5 - тия за потвърждение.
При мен трябваше просто да се набере от бутоните - т.е. ако кода е 3437 - просто натискаш в тази последователност бутони 3;4;3;7 след което натискаш звездичката за потвърждение.
Може би е описано някъде и сега спамя темата за което моля за извинение, но се надявам на някого да е от полза.
https://cursovi-referati-prezentacii.alle.bg/

Когато си на брега - движи се лодката, когато си в лодката - движи се брега!

ivchotr

Цъкането на бутоните с броя на цифрите от кода е за радиата, които са с бутони от 1 до 6. С тях няма как да натиснеш бутони 7, 8 и 9  :D
Но включването ти не беше спам, а полезно  (thup)