Помогни с отстъпка на съфорумец

Започната от TourneoRS, 05 Юни 2012 20:07:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

V.Buzev

Сдобих се със същата отстъпка в ТЕХ-КО като на колегата ekstremniat.
Ако някой има нужда да споделя, ако колегата няма възможност да помага в момента аз съм насреща :).


Pyrhel

И аз мога да се включа с отстъпка между 25 и 35% от Кели в зависимост от частта. По ЛС, да не цапаме тука.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vladmir

Здравейте Колеги,

От съвсем скоро съм собственик на Форд Фокус МК2 2.0 TDCI. Вече обслужен, единственото, което остана е спукан маркуч интеркулер <=> смукателен колектор. Намирам го единствено в МФ, само с поръчка и на неприятна цена:-)

Питането ми е има ли някой желание тук да съдейства за закупуване с отстъпка? Може да драсне на ЛС, ако не здраве да е.

Поздрави,

Владо

FoMo4

Колеги, някой ако може да провери цената на адаптивните амортисьори за Мондео 4 фейслифт?

Преден десен: Monroe C2504 (OEN 1744690 — FORD)
Преден ляв: Monroe C2505 (OEN 1744699 — FORD)

Рециклирането е 300лв, но кой знае колко ще издържи. Най - ниската цена която намирам е 450лв., а дори не ползвам отстъпка и си мисля, че може да се намери и на по ниска цена.

Благодаря!

Ozzie

@FoMo4
Утре ще се завъртя покрай магазина на който съм редовен клиент и ми дават някой лев аванта.
Очаквай утре, долу-горе по същото време марки и цени.
(beer)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

FoMo4

Марката е една, Monroe, какъвто е и оригинала. Няма ментета, няма други марки :)

Благодаря предварително!

FoMo4

Ако някой търси адаптивни амортисьори, да следи цените тук. Варират от 375лв. на брой, до над 500. Ако гледате цените от приложение на телефона, мога да бъдат дори по ниски (или високи) от цените в сайта за един и същи продукт, по едно и също време.

https://www.autodoc.bg/monroe/13672307 - ляв

https://www.autodoc.bg/monroe/10855102 - десен

Амортисьорите са оригинални, Монро. Доставката (7 дни) е с PDP до България, Спиди до адреса и е безплатна.