Изключваме имобилайзер

Започната от marginat, 08 Юли 2017 11:27:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

marginat

Здравейте, колеги имам следния проблем... струва ми се че имобилайзера се ебава и не мога запаля, като тръгна да паля и нещо прави "чат чат чат" от платката която е на имобилайзера... като изключа всички кабели от платката не иска пак да пали... дайте съвет ко да правя .. иначе като въртя стартера мирише на газ и на бензин, но не пали нещо май не иска да изключи защитата ли дедазнам... ето ще кача някой снимки (ако мога)


opex

#1
Да беше дал марка и модел на тая аларма.
В общи линии проследяваш тия кабели. Някои ще са за + и маса, други ще отиват някъде, където са прекъснати кабели на оригиналната инсталация за да се вържат тези и да минават през платката - махаш ги и свързваш обратно оригиналните цвят по цвят.
На Ескорт има няколко места и начина да св върже имобилайзер, но всеки си е башка луд и е трудно да се гадае.


Само италианците връзват имобилайзер така, че като се изключат буксите от платката да запали нормално (rofl)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

marginat

нз какъв модел е тоз имобилайзер една буква и цифра няма на него.....гледам бая кабели стърчат розови жълти червени , срязани са и са вкарани в буксата към платката... дали ако махна платката и си ги вържа както са си били ше стане...

opex

Цитат
... дали ако махна платката и си ги вържа както са си били ше стане...
точно това предложих в предния пост.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

marginat

оправих я... лоши спойки на платката

opex

Сигурно вече си я сглобил и караш, но лоши спойки = ниско качество на изработка като цяло, за това ако не си - свали я пак и поднови всички възможни спойки, да не вземе нещо да 'олаби' в кофти момент.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique