Среща за рекорд на гинес

Започната от gsto, 20 Април 2016 15:13:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

gsto

Здравейте колеги,
Преди малко бях в мото-пфое и ме поканиха на 4-ти Юни на северната дъга на околовръстното.
Ще се проведе странно мероприятия с любимата ни марка.

Ще идват от Гинес да броят голяма колона от фордове. За сега заявилите желание участници са ... 1200 ФОРДА(повечето организирани от мото-пфое).

Представете си 1200 форда в колона...

Аз мисля да отида, а който от вас иска да се присъедини ... до 1-2 дни ще кача и повече информация.

Ще има макдоналдс за който се вреди, някакви рекламни материали и томбола, в която голямата награда е уикенд на Банско с новия Мустанг :)

Дайте да се съберем и да станем част от този рекорд :)


Septerra

Разбрах за това преди около 10-на дена, ама тогава ми казаха да не шумя все още. :) Май скоро ще го обявим и по медиите, ще се съберем доста народ. :)

randity

#2
Здравейте!
Пиша Ви с информация относно събитието, а именно - Подкарай своя Ford към Гинес рекорд!

А ето и нещо повече:

Какво трябва да направим:
  Над 1000 Ford автомобила в колона заедно да изминат разстояние от около 4км. 

Събитието ще се проведе на:
       
    4 юни 2016г., събота от 09:00ч.

Мястото на събиране:
   
     Северна скоростна тангента, входа откъм бул. "Ботевградско шосе", гр.София

Нашата цел:
 
      Да поставим нов Гинес рекорд! Амбицирани сме да включим България в книгата на рекордите на Гинес с най-дългия парад от Ford автомобили в света.


Единственото нещо, за което бих желал да помоля е:
Всеки, решил да дойде на събитието, нека напише, дали на ЛС към мен или в темата:

Две имена и марка/модел на автомобила, с който ще присъства на опита за поставяне на Гинес рекорд.
Пример: Младен Иванов - Форд Фокус, както и да се регистрирате на: ford.bg/record

Поздрави, очакваме Ви на 4 юни заедно да направим нещо, което никога не е правено в България. Нека прославим родината си, а разбира се и марката Ford!

До скоро виждане!
Моля се един ден хората да разберат, че автомобил се кара с глава, не с крака и ръце.

B.Stoilov


Pyrhel

#4
За мен не представлява никакъв интерес, ще го пропусна.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

sinnerman

И аз съм на събитието с форделата 8)

VENTCI

Ако съм в София може би ще посетя.

belota

Калоян Белотински  Форд Фиеста Спорт мк7  ВР 7772 ВР

opex

Цитат на: Pyrhel в 14 Май 2016 12:23:29
За мен не представлява нкакъв интерес, ще го пропусна.
Ама... ти и да искаш не можеш, няма с какво :D
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

x3mer

Така като гледам , регистрирани са над 1200 форда , според мен ще е интересно... аз съм там.


opex

qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

B.Stoilov

Абе, зарежете вие колко са се регистрирали, дали и 200 от тях ще дойдат?

Pyrhel

Едва ли има фенове да висят по задръстванията с толкова коли заради... !!!МП!!! :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Ъм, сори ама... организацията е за рекордите на гинес, а не за МП. Ся, как ти искаш да го изкривяваш да изглежда нарочно... друга тема ;)

И, "да висят по задръстванията"? Не е като да са тръгнали на работа ;)
Такива организации са имали и други държави, както форд така и други марки, и подхода към тях надали е бил такъв особено от хора, които се пишат за ентусиасти на марката, а и като цяло . Да си създател на форд клуб в конкретната държава и да си прехапеш езика да кажеш, че ти дреме на пацата, защото МП фигурирало някъде в цялата работа или защото "ще висиш в задръстване" /утф/... Най-малкото изглежда смешно.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

Pyrhel

Писах, писах, пък видях, че е безсмислено и изтрих, както и да е, прав си, извинавай, весело изкарване /уатева/...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ivchotr

Щерката ме нави и ще сме там с двата Фокуса. Досега не е бивало да участваме в рекорд на Гинес, така че защо да не е този път  (clap)

infomar

Снощи даваха за несполучлив рекорд на Гинес - не можели да ги преброят хората, щото станало тъмно..... а за цялата организация... няколко хиляди човека организирани и т.н.т. вложени средства.... няма значение.

gsto

И аз няма да отида на събитието...само заради МП, щото са боклуци. Даже и форд повече май няма да си купя, пак заради тях...Не е виновна марката ама...

Иначе, ако тая тема се беше случила в бмв или фауве форума и се организираше такова мероприятия, щяха да изринат света за да се съберат - само вижте форума на бмв и последния им събор - че те на събора имаха сигурно над 1000 коли в колона и задръстиха цял Пловдив...без организация...

Vasilev

Из страницата на евента:

monobreak

Момчил Момчев - Форд Фиеста мк6  8)


ekstremniat

И аз щях да съм там ама:


Или да взема служебните транзити и.....

opex

Тва пък да гръмнат беговете от тоя удар е най-малоумното
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

B.Stoilov


sinnerman


belota

как ги получихте тези неща

monobreak

Получили сме писмо на електронната поща, после си го разпечатваш на ксерокс :)



belota

Току що видях че и аз съм я получил (rofl)



luki

вече и сайта не бачка - как да се запиша тогава? ескорт 1.8 tdi

sinnerman

Утре на място можеш да се запишеш. Сайта, имаше съобщение, че ще работи до вчера вечерта.

x3mer