Mondeo mk1 2.0 . 16v ghia

Започната от polka, 12 Февруари 2016 19:17:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

polka


























за  сега  е това колеги  следващата седмица ще кача и снимка с  новия  волан с темпомат











jinjileza

Честито и много безаварийни , колега . Супер е мондео-то  ^-^


ihovahi

Честито и със здраве да си я караш колата. Много добре изглежда. Давай повечко информация  (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!



polka

Цитат на: ihovahi в 12 Февруари 2016 19:52:30
Честито и със здраве да си я караш колата. Много добре изглежда. Давай повечко информация  (fri)
ами  натурална   на  бензин е  2.0    на  184  хиляди  е   


polka

Цитат на: jinjileza в 12 Февруари 2016 19:28:33
Честито и много безаварийни , колега . Супер е мондео-то  ^-^
благодаря  колега


Ilian Petrov

Честито и от мен! Само да те радва и да ти служи вярно! :)


polka

Цитат на: Ilian Petrov в 12 Февруари 2016 20:35:49
Честито и от мен! Само да те радва и да ти служи вярно! :)
благодаря  колега  дано    и на  теб  пожелавам същото  :)


Иван Вълков

Честито "градски" с кеф да се возиш на това бижу. ^-^

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


polka

Цитат на: Иван Вълков в 12 Февруари 2016 22:19:00
Честито "градски" с кеф да се возиш на това бижу. ^-^
мерси колега   


martin1977

Колата е страхотна. Да ти е честита и само бензин да сипваш и положителни емоции да ти носи.


Dmitarcho

Честито, колега ;) Много безаварийни километри заедно, и само хубави емоций :)
Ръца Пръца


polka

Цитат на: martin1977 в 13 Февруари 2016 00:09:20
Колата е страхотна. Да ти е честита и само бензин да сипваш и положителни емоции да ти носи.
благодаря  още   малко  покупки и части  имам за   сменяне  и  после  само  бензинче  ще   сипвам  да  се   надявам  :)


polka

Цитат на: martin1977 в 13 Февруари 2016 00:09:20
Колата е страхотна. Да ти е честита и само бензин да сипваш и положителни емоции да ти носи.
благодаря  колега  още   малко  работа  има по нея  и после   да  се  надявам че  само бензин ще  иска :)


vesso90

Честита придобивка колега.Много безаварийни и само да те радва! (fe)


polka

Цитат на: vesso90 в 13 Февруари 2016 09:44:42
Честита придобивка колега.Много безаварийни и само да те радва! (fe)
благодаря  ти колега  :)   даже  отивам да  я изкарам  от  гаража  малко  да  я  разкарам сега 


valyo08

Честито!Имал съм го абсолютно същия,с обикн.газова.Железна машина.За 90 000км.освен консумативи,само едни кабели и свещи се е наложило да сменя.Отличен избор колега. 8)


polka

#16
ето още снимки от днес   







polka



polka

Цитат на: polka в 12 Февруари 2016 19:17:54

























за  сега  е това колеги  следващата седмица ще кача и снимка с  новия  волан с темпомат




















polka

#19
Цитат на: polka в 12 Февруари 2016 19:17:54

























за  сега  е това колеги  следващата седмица ще кача и снимка с  новия  волан с темпомат
















polka

Цитат на: polka в 12 Февруари 2016 19:17:54

























за  сега  е това колеги  следващата седмица ще кача и снимка с  новия  волан с темпомат











polka

Цитат на: polka в 24 Септември 2016 13:35:40

специялни благодарности към   Марти, Светльо, Иван вълков  ^-^


polka

#22
.
  в процес на монтиране на темпомата

   




и коженият салон


Иван Вълков

Уникално запазен автомобил! Евълла за добрите грижи колега...буквално нямаше къде да се изцапам  :o . С новите ъпдейти е още по впечатляваща. Живот и здраве по панайра ще се видим за уговорката ни.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


polka

добре  ванка  супер  ще те чакам   ^-^  хаиде сега отивам на авто мивката пак  после  имам да уплътнявам там дросела   (rofl)


polka

Цитат на: polka в 25 Септември 2016 08:41:35
добре  ванка  супер  ще те чакам   ^-^  хаиде сега отивам на авто мивката пак  после  имам да уплътнявам там дросела   (rofl)


polka

 малко  полиуретанче  от   К.методиев 


polka

#27
Цитат на: polka в 20 Декември 2016 18:17:31
малко  полиуретанче  от   К.методиев


polka



polka

#29
Цитат на: polka в 18 Март 2017 14:47:41

[attach=1]  предстои  подготовка на  монделин за летния  сезон,     


polka

Цитат на: polka в 18 Март 2017 14:48:00
[attach=1]  предстои  подготовка на  монделин за летния  сезон,   


polka



TourneoRS

Ама и ти никак не се грижиш за колата. Много добре изглежда.  (beer)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


polka

Цитат на: TourneoRS в 28 Май 2017 14:51:03
Ама и ти никак не се грижиш за колата. Много добре изглежда.  (beer)
благодаря колега   (fri) и  по красива ще  става  ;D


К.Методиев

Втори живот живеят някои неща. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.


polka

Цитат на: К.Методиев в 28 Май 2017 23:11:27
Втори живот живеят някои неща. :)
така си е  снощи имахме  среща на  клуба харесаха го  и  други  компоненти  от  твоята ще  получат  нов  живот  :))


Mondeicho

Браво, браво много добре се получава колата. Продължавай в същия дух!
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.


polka

арсеналът ми за блясък  ;D


polka

Цитат на: polka в 16 Юни 2017 12:38:18
арсеналът ми за блясък  ;D


exclusiveremix

Как са продуктите на Wolf ? Гледам изцяло да я избягвам тая марка и да залагам само на Meguiars и Car Pro.Също съм разочарован и от Chemical Guys,но пък тяхното АПЦ най си заслужава.Колкото и чуждестранни форуми да съм прочел,никъде нищо и не съм видял за Wolf или Valet Pro.Затова и ги пропускам изцяло.
Бтв,фокуса ми е с CQUARTS 2 слоя плюс 1 слой Reload и съм убеден на 100%,че е в пъти по-добре от Wolf Hard Body.
Само за сравнение CQuarts го взех на адската промоция от 93лв.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White


polka

Цитат на: exclusiveremix в 16 Юни 2017 17:35:53
Как са продуктите на Wolf ? Гледам изцяло да я избягвам тая марка и да залагам само на Meguiars и Car Pro.Също съм разочарован и от Chemical Guys,но пък тяхното АПЦ най си заслужава.Колкото и чуждестранни форуми да съм прочел,никъде нищо и не съм видял за Wolf или Valet Pro.Затова и ги пропускам изцяло.
Бтв,фокуса ми е с CQUARTS 2 слоя плюс 1 слой Reload и съм убеден на 100%,че е в пъти по-добре от Wolf Hard Body.
Само за сравнение CQuarts го взех на адската промоция от 93лв.
здрасти ами  от  ваксата съм  мега доволен  също така и от  крема на valet pro за  пластмаси съм доволен а  перманентната защита  тази седмица ще я пробвам  по  нататък и другите продукти  ще  взема на по реномираните марки   ^-^


Mondeicho

Вие от разни сайтове ли ги пазарувате тези марки?
Аз си ползвам на 3М и съм доволен.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.


exclusiveremix

Има 2 сайта които внасят такава козметика в Бг.Говорим за възможно най-качествените продукти на пазара.Сайта където колегата е пазарил нещата като  meguairs,wolf,valet pro , е с много продукти,но с много завишени цени,както и недобро отношение на продавача.Когато поръчах фокус,писах във форума му,и нищо...Нагруби ме що толкова питам,що всеки го питал и всеки да седне да чете.Блокира ми профила и в сайта и в форума.Теглих му една...и пазарувам от момчето в другия сайт.Евтино е,прави отстъпки,много ми помага за препаратите кой кога и така.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White


polka

#43
да  събудим малко темата :D  полирана и  нанесено защитно покритие  jet seal   и  малко арсенал за  блясък . наличен е  и комплекта за  преминаване от барабани към дискове  благодарности към колегата К.методиев  ^-^


Мишо

 (bow) (thup) (notworthy) (beer)
Човече изразено в картинки, това мисля....иначе с думи, нямам думи-колата си я направил мееега яко, браво. Много се кефя като видя стар Форд направен като от магазина, а твоето е ебахти якото Мондео братле. Мойто старото и то ще тръгва по тоя път, само че я начука градушката и тавана ще си остане като кора за яйца, но нямам друг избор-много пара е да го оправя.  Както и да е, огромно признание от мен, колата е случила на стопанин.
Поздрави


polka

Цитат на: Мишо в 26 Март 2018 13:30:31
(bow) (thup) (notworthy) (beer)
Човече изразено в картинки, това мисля....иначе с думи, нямам думи-колата си я направил мееега яко, браво. Много се кефя като видя стар Форд направен като от магазина, а твоето е ебахти якото Мондео братле. Мойто старото и то ще тръгва по тоя път, само че я начука градушката и тавана ще си остане като кора за яйца, но нямам друг избор-много пара е да го оправя.  Както и да е, огромно признание от мен, колата е случила на стопанин.
Поздрави
благодаря  колега  да  много пара съм хвърлил по нея  и още  продължавам  следва  монтаж на задни дискове  RS  пакет когато  намеря  и  други  живот и здраве  пак ще я наредя  на калояново  които иска може  да я  разгледа   ^-^


exclusiveremix

Добър арсенал от препарати имаш.Ако не се лъжа машинката ти е спарки 1200 ,нали ? За съжаление,според мен някой продукти ти се припокриват,само са дадени пари на вятъра.Един ден ще разбереш че Wolf не стават.Аз даже съм захвърлил и Megs както и Chemical Gyes и съм преминал изцяло на разреждащите се с вода Car pro.За съжаление се начетох и на много кофти мнения за jet seal-навремето и аз бях луднал по него,докато различни детайлъри не показаха как няма никаква защита след 3 месеца.Само за сравнение car pro reload 1към 1 разреден по джантите ми,държи даже и след година.А и цената му е почти двойно по-надолу.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White


polka

Цитат на: exclusiveremix в 26 Март 2018 21:59:55
Добър арсенал от препарати имаш.Ако не се лъжа машинката ти е спарки 1200 ,нали ? За съжаление,според мен някой продукти ти се припокриват,само са дадени пари на вятъра.Един ден ще разбереш че Wolf не стават.Аз даже съм захвърлил и Megs както и Chemical Gyes и съм преминал изцяло на разреждащите се с вода Car pro.За съжаление се начетох и на много кофти мнения за jet seal-навремето и аз бях луднал по него,докато различни детайлъри не показаха как няма никаква защита след 3 месеца.Само за сравнение car pro reload 1към 1 разреден по джантите ми,държи даже и след година.А и цената му е почти двойно по-надолу.
да  колега  wolf-a  беше  в  началото не го ползвам изцяло работя  с  carpro  любимци са ми даже днес още продукти поръчах  яко  навлизам и с GYEON   и тези са  брутални  а  jet seal  го  взех  на  65  кинта  тои е  за  клиенти  за  след пастиране  следващия  път  ще  и  нанеса  едно  китче  MOHS  и преключваме  (rofl)


exclusiveremix

Добрей добрей.Виждам потенциал за развитие.Ако някой ден стигнеш до керамиките на кар про,пили ми за изводи.Мисля другата година да се изгавря и да сложа CQ UK ,DLUX и GLISS.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White


polka

#49
Цитат на: exclusiveremix в 27 Март 2018 09:03:59
Добрей добрей.Виждам потенциал за развитие.Ако някой ден стигнеш до керамиките на кар про,пили ми за изводи.Мисля другата година да се изгавря и да сложа CQ UK ,DLUX и GLISS.


polka



polka

#51


polka

#52
Цитат на: polka в 16 Март 2019 13:55:59

. съботна авто мивка  фордаджийска.  (rofl)


Mondeicho

Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.


polka



polka

времето се  затопля и се почва пак  (rofl)


Mondeicho

Дано са ти качествени скобите, че големи ядове имах с моите. Накрая взех друг нов комплект на Spidan заради тях. В МП искаха 35 лв. за голямата скоба ???
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.


polka

Цитат на: Mondeicho в 18 Февруари 2020 20:40:44
Дано са ти качествени скобите, че големи ядове имах с моите. Накрая взех друг нов комплект на Spidan заради тях.
Цитат на: Mondeicho в 18 Февруари 2020 20:40:44
Дано са ти качествени скобите, че големи ядове имах с моите. Накрая взех друг нов комплект на Spidan заради тях. В МП искаха 35 лв. за голямата скоба ???
ами  ще  видим  то скобата ми  е  малък  проблем  маншонът които се  скъса  е на 3  години   ще  видим този колко ще изкара    (rofl)


polka

 ^-^


polka

#59
почистване  дезинфекция  и подхранване на салона


Мишо

 (bow) (bow) (bow).  Човече, нечовек си.....с най-добри чувства.


polka

Цитат на: Мишо в 03 Април 2020 18:57:03
(bow) (bow) (bow).  Човече, нечовек си.....с най-добри чувства.
благодаря колега  грижа се за  автомобила   ^-^


polka

Цитат на: polka в 03 Април 2020 19:27:08
      благодаря колега  грижа се за  автомобила   ^-^


polka



polka

малко  обслужване ^-^ 


polka



polka



polka

#67


polka



polka



polka



polka

имахме  главоболия  с  развит болт  но проблемите вече са изчистени  благодаря на отзовалите се съфорумци за  помоща и  правилните съвети 


polka

Цитат на: polka в 02 Юли 2021 19:12:27
имахме  главоболия  с  развит болт  но проблемите вече са изчистени  благодаря на отзовалите се съфорумци за  помоща и  правилните съвети


polka



polka

подготовка за зимния сезон


polka

малко ремонтни за  летния сезон  (rofl)


polka

Цитат на: polka в 04 Април 2022 19:34:05малко ремонтни за  летния сезон  (rofl)
немога да  сложа снимков материял