Зимна среща 2016

Започната от Dmitarcho, 04 Януари 2016 14:56:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

G_o_c_e_v

Много съм доволен, че се видях с толкова готини и приятни хора. Всичко мина нормално и имаше тест драйв на бегачките.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Alexi

Васко не му хареса мондеото ми ,не чувал мотора в какви обороти е :))

Dmitarcho

Аз съм доволен .. моя Мондю най-бърз и тих от двулитровите :) :D Срещата беше много добра ;) Много силно присъствие. Имаше какво обичайните заподозрени, така и нови лица /дано не сме ги стреснали много/. Аз съм доволен като цяло. @EMM Service , съжалявам за случката с топлата вода :( 
Ръца Пръца

EMM Service

Няма проблем,  иначе щеше да е скучно. Беше много хубаво
EMM Service
Ремонт на спирачна и горивна система
Диагностика
Смяна на консумативи
Резервни части
0886316097

ihovahi

#334
На срещата се изясниха следните неща: Мондеото на ihovahi е най-хубавото, най-бързото и няма проблем с ЕГР-а  :)) :)) :))

Наистина страхотна среща и много каране и возене и изправяне на косите... от Alexi и G_o_c_e_v останах без коса  :)) :)) :))

Самолетите вода да им носят на колите!!!
Който фôрка "майстор" си нахôда!


SICKandPROUD

Добра и точна ретроспекция. Ти без, а аз и доста хора още с прахоляк и пясък в косите заради бегачката на alexi. Всичко беше супер. Лятото пак.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

Septerra

Да се разпиша и от наше име - много се доволни, стана много готино. Можеше да е малко по-топло времето да постоим повече навън, но това - следващия път.

А за бегачките - следващия път предлагам возене на 115-ка, да видите що е то самоУет...  (rofl)

Pyrhel

Всички ли се прибраха?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Само вие обикаляте по каманаците :) Надявам се всички са пристигнали благополучно/
Ръца Пръца

belota

следващия път ще съм със сменен съединител и ще видите как върви бялото миксерче (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)
п.п.има ли снимки от първата вечер


Alexi

Цитат на: SICKandPROUD в 28 Февруари 2016 20:25:43
Добра и точна ретроспекция. Ти без, а аз и доста хора още с прахоляк и пясък в косите заради бегачката на alexi. Всичко беше супер. Лятото пак.
мда ,това не беше най доброто ми изпълнение и се извинявам на пострадалите макар и със закъснение .. не очаквах там да се вдигне толкова пепел

ihovahi

Не знам за тях, но добре се бях вкопчил в пасажерската седалка  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!


Gredarov

Ми ние утре ще се пребираме и ще гледам да кача снимките.

SICKandPROUD

Няма никакви проблеми Alexi, аз го казвам с добър замисъл. Бяхме като на рали. Хах


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

V.Buzev

#344
Изкарах си добре, поговорихме за коли и за коли и се запознах с всички.
А до изпълнението на Алекси после малката ме питаза къде бързаше тоя чичко :)).
Ако беше времето и по свестно да направим един пожод на зелено с колите щеше да е супер, ноооо това за следващия път.

П.С. Алекси качи снимките и в нещо различно от фейсбук моля.

Alexi

там не се ли виждат ,дал съм да е публичен албума ,с висока разделителна са .. но на пияна глава се сетих да снимам и някои не са особено читави :)

Gredarov


Dmitarcho

Браво, Тони. Много хубави снимки си направил ;)
Ръца Пръца

Gredarov