Eskort 1,8 TD не пали подгревни свещи или друго?

Започната от penchevstyle, 03 Януари 2016 15:40:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

penchevstyle

Здравейте! Имам нужда от малко помощ... Първо ще обясня какъв е проблема. Юли месец автомобила прегря, сменяхме колянов вал и биелни лагери (ако не се лъжа за названието), след ремонта колата започна да пали трудно, като се налагаше дори през лятото да подгрявам по два пъти (това на студен двигател, ако е палена през последните 2-3 часа няма проблеми, но след това трудна работа), след запалване излиза голям сивкав облак. Така до преди няколко дни. При опит да запаля на 31-ви декември сутринта нищо, подгрявах, въртях нищо. Сложих акумулатора да зарежда, вчера пак проба, не успя да запали, пуснах по леко надолнище, запали на няколко пъти за по 3-4 секунди, изкара големи количества сив дим, но нищо.  Ще бъда благодарен на всеки, който изкаже мнение къде трябва да се търси проблемът, в подгревните свещи или другаде?


opex

#1
Проветете зацепването на ангренажния ремък - разпределителен и помпа спрямо коляновия вал. Имай предвид, че дори дребни на вид измествания могат да дадат голяма промяна, инструментите за зацепване трябва да са ви точни и плътни. След това компресия. Подгревните свещи до колкото знам може да се измерят с мултицет.
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

penchevstyle

Подгревните ги проверихме, наред са. Оказа се, че не може да подкачи гориво. Повече информация ще имам в събота, когато майстора си каже тежката дума...