Най-интересното, което ви се случи ДНЕС

Започната от Vas, 01 Декември 2011 18:47:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexi

снимай ги откъм читавата страна и да заминават за 40-50 лв :))


TourneoRS

Проблема беше само в едната гума, чудно ми е от какво се е получило. Аз ги карах предни, не съм усетил нещо нередно. Другия вариант е шурея ми да е дупе за е.ане , да е направил нещо и да не казва.  :))   Аз и да искам така не мога да я издълбая. На всичкото отгоре и не изпускаше (rofl)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

ivchotr

Е това е марката  :D

П.П. Със сигурност шуреят е в дъното на загадката. Не му прощавай  (rofl)

Pyrhel

#33
Днеска бях в КАТ да регистрирам Примуса, държавата абдикира, баси. КАТ вече не слагат стикери за ГТП, викат ходи в някой пункт. ОК - отивам в пункта отсреща, а там:
- Данъкът где го?
- Няма данък, преди 48 секунди излязох от КАТ...
- Ееее, без данък не може, ще дойдеш след 2-3 дена като излезе в общината и си го платиш.
- Ко да прая дотогава?
- Те катаджиите знаят за тая глупост с новите регистрации и няма да ти направят проблем, карай си.
- Катаджиите не ме притесняват, ко прайм ако стане ПТП и нямам преглед?
- ... ... ... Ще гледаш да не става ПТП.

Минах преглед без данък на друго място, ама дейба лайняната работа, що със схема трябва да е всичко тука (mad) (headbang)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

при вас поне се минава за един ден в КАТ ,тука е между 2 и 3 дни

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

opex

Днес на ЕКО-то на Ботевградско спрях до едно ето такова в СЪЩОТО състояние - и външно и интериора - качено на репатрак.
Човека ми каза, че цената му е около 48-50 хиляди лева.


qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

dongastone

Пътувах за морето и на магистралата със 130 ми се скъса хидравличния тампон на двигателя.
Единия от болтовете се развил, а другия не издържал на напъна и се скъсал.
Резултата - дясна полуоска - излязла от трипътник или както там се казва, вътрешно каре за смяна и няква пластмасова част се стошила и изтекоха водите.

Повозох се на пътна помощ и я оставих в Пловдив, защото никъде няма частите в наличност.

Сега чакам да видим само това ли ще е или ще има и нещо друго....