Kia Sorento

Започната от Alexi, 12 Март 2015 15:11:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Alexi

сега гледах една реклама на новото Соренто викам си я да видим колко струва - 66к за базова бензинка .. тия от Кия нещо са си повярвали .. Венга ( представлява калинка от сорта на форд Ка ) - базова цена 27к  ???


escobar

Венга и Хонда Джаз са по-екзотични от Бентли в България.
Аз се возих в КИА Sportage. На външен вид ми допада, вътре дизайнът са го пипнали доста. Реално e кола с малко по-голям просвет. В сравнение с конкурентите си е по-евтина.

pAbLo

Вероятно нямат завод в Европа и ги товарят с Акциз.
Виж цената на Мазда 2 или 3 и пак ще говорим (rofl) (rofl) (rofl) (rofl)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D

Alexi

Мазда е японска кола с традиции и имидж ,държи доста цена и втора употреба ,от години е в челните места по надеждност - там донякъде е оправдана цената но при Кия и Хюндай нещо ми се вижда завишеничка отделно се реве яко по форумите от официалните им сервизи в БГ ..

ето така изглежда новото Соренто ,не се отличава особено от старото по скоро ми прилича на фейслифт на мене

Marlboro

Kia sportage изглежда доста добре, цената също е приятна. 36 000 за доста екстри, вярно че е 1.6 на предно, но...
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

escobar

Вдигат качеството, но вдигат и цените. Аз лично японска или корейска кола в Европа не бих си взел.
Примерно тая жипка, псевдо-Шевролета, за мене е пълен ташак. Харчеше повече от Таурег с подобни характеристики, а вървеше и се трошеше в пъти повече.