Обща среща 2015

Започната от Dmitarcho, 26 Февруари 2015 13:34:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Dmitarcho

Вчера, @yoshi  повдигна въпроса за такава збирка ;) Явно му е харесало в Трявна :) Желаещи има ли ? Няма нищо конкретно като дати и място. Този път може да се ориентираме по към южна или источна България ;)
Ръца Пръца


Alexi

мда ве .. може нещо по моренцето лятото


ihovahi

Ще мислим ли някаква среща скоро?! Добре е да се съберем.
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Septerra

И аз съм за, фен съм и на по-дългите пътувания. :)


Dmitarcho

Столицата...защо мълчите ? ;)
Ръца Пръца


Pyrhel

Изпопродадохме си Фордовете :))
За съм 8)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

Който си го е продял - ще си намери някой да го вози :)
Ръца Пръца


ihovahi

Приемаме и други марки, щом ще черпите  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!



radikn

Добре че видях един продаден Форд ( на Pyrhel)-иначе не вярвах (rofl) че се продават-
мислех че ги карат в Надин...


ihovahi

Ще мислим ли място за събиране?!
Който фôрка "майстор" си нахôда!



ihovahi

Нещо ще мислим ли?!
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Pyrhel


Ед. числоМн. число
Аз мисляНие мислим
Ти мислишВие мислите
Той/Тя/То мислиТе мислят

Ето, измислихме го (rofl)

Иначе съм за - дай ми път и кифтьета и съм там :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

Сега като си на гЪЗ .... път не те плаши, а :D :D :D
Ръца Пръца


Pyrhel

Луд ли си, дизелът е за дълго и изпреварвания :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Bis70

Бих докарал и Кивотът, да си го припомните ;D


Alexi

предлагам нещо по моренцето ,то лятото дойде .. може да се изсипем на Мони да видим как е хотелчето :))


ihovahi

Руски туристи няма да има ама форумни  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Pyrhel

К И Ф Т Ь Е Т А А А А  :)) :)) :))


Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ihovahi

@Pyrhel, тия няма ни оставят кюфтета бре  :D :D :D
Който фôрка "майстор" си нахôда!



opex

Но си умират за кебапче! :D
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


moni74

Цитат на: Alexi в 21 Април 2015 20:42:29
предлагам нещо по моренцето ,то лятото дойде .. може да се изсипем на Мони да видим как е хотелчето :))

Измислете дата, за да ви направя цена :) Иначе и руски туристи ще има, но доста по-малко.


----------------------------


Dmitarcho

Има предложение за Къща за гости Кабата , на 45 км. от Пловдив ;) Утре ще се обадят да подпитат за цени и свободни тати ;)
Какво ще кажете ;) @Alexi , @Pyrhel и @Господарката  са ходили там, доколкото разбрах, могат да споделят мнение за мястото ;)
Ръца Пръца


Pyrhel

Ооо, къщата е супер яка, всичко е ново в стаите, има и баня във всяка стая. Имайте предвид, че до нея се стига по около 500-600м черен път, там е махала на върха на планината, но последно като ходих беше равно и съвсем проходимо с кола, въпреки, че имаше много кал (зимата). Има механа под нея и готвеше една баба - каквото си избереш - на място го прави с домашни продукти, голямо плюскане беше :)) Ако се съберат много хора отварят втората механа, доооста народ се побира.

Пътят последно беше идеален. Ако е добра цената може с 2 нощувки да се направи - има места за разхождане - Белинташ и Караджов камък са близо, може да се направи разходка. Алекси каза, че след посещението на Белинташ се е оженил, така че Ина и Кирчо да му мислят (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ihovahi

@Dmitarcho добро подадение. Давайте да избираме дата за срещата  ^-^
Който фôрка "майстор" си нахôда!



ForeverFord

Сега ме карате да се замислям дали  да идваме [emoji2] [emoji2]
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)


Alexi

мне ве спокойно аз си бях женен като ходихме там .. точно в тая къща не съм бил обаче ,изглежда добре


ihovahi

Не е страшно да се ожени човек. Кирчо няма се плашиш  :)) :)) :))
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Lucy

Да, бе. Не било страшно.  (rofl) Много е красиво мястото. И действително къщата е супер.
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"


Dmitarcho

Капацитета на къщата е 17 легла, като в съседство има още една къща с още 9 възглавници. Промоционална цена като за нас 20 лв. на калпак. Свободни дати за Май месец са 15-17 и 22-24. Давайте да се броим ;)
Ръца Пръца


Septerra

15-17 май съм с BMW X6 50d, не съм много като за събор на Форд.  :D

Иначе мястото е яко и датите звучат добре. :)


Pyrhel

Дай нещо друго, на Форд срещите вече те изпревариха с такава м-ка :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

То и без това от София няма да дойдат много Фордове ... :) Няма голямо значение с какво ще дойдеш :)
Ръца Пръца


ihovahi

Ние сме за първото предложение като дата. За 24 Май е малко тегаво положението.
Който фôрка "майстор" си нахôда!



radikn

Жалко!Не се знае аз кога ще хващам към морето...
Но ако успеете да го организирате и съм още тук-идвам,
не ме бройте за спане-ако се наложи ще се  наплюскам с "кифтета" и бира
и ще охранявам автопарка (rofl)


Dmitarcho

Интереса за сега е супер. До утре (28.04.2015 ) трябва да кажем на коя дата колко навалица ще сме. За сега остава датата 15-17 Май.
Пърхел и Господарката
Септера, не знам дали ще е сам
Аз,жената и детето
Иховахито с жена си.
Йоши ще го проверя утре.
До тук сме 6 дъртофелника сигурни ;)
Ръца Пръца


Septerra

Ааа, аз не съм дъртофелник! :D

И аз до края на деня ще кажа дали съм сам. :)


Septerra

Потвърждавам за двама. :)


G_o_c_e_v

Потвърждавам за Мен, Жената и 2 деца. Едното на 2 годинки и половина, другото на 11 месеца.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


SICKandPROUD

Пишете ме и мен с женичката.
Нека и един чичка се пресъедини към дъртофелниците.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


Dmitarcho

Ехе ... :) Ама трябва да чакате до последния момент, а :P :P :P
Ръца Пръца


G_o_c_e_v

И ко ся, изтървахме срока ли?  :D
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Dmitarcho

Мне бре :) Днеска ще се звъни пак до къщата ;) Да обощим присъстващите: Аз (за сега съм с жената и келеша), Ангел +1, Люси (Анатоли под въпрос), Васко +1, Гоцев + 1½. 6 дъртофелници, 1 чичак, 1 господарка... 2 деца и едно бебе ;)
Ръца Пръца


Lucy

@Dmitarcho , само да обясня, че аз вървя в пакет с Анатолий :)
"Aко може така, да има... така... повечко екстри, ама така... по-спортна... И ако може направо да си е 2-ка бенЗ... ама да не харчи много... нЕкъде 6-7? Мааааксимум 7,5!" из изискванията на един "рейсър"


Dmitarcho

Мдобре де.... Извинявам се. Опитах се да те ископча сама...ама - калбета :)
Ръца Пръца


Pyrhel

В съботите от същата дата ще имам работа известно време, така че без мен (нас?). :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Dmitarcho

Пичове и пички :D Утре ще се обаждам да запазвам къщата окончателно ;) Говорим за нощувки на 15-ти и 16-ти Май /ако има недоразбрали/. Цените си остават 20 лв. на калпак ;) Утре ще уточнявам децата. Стайте са малко кофти, но трябва да го измислим как да се натъпчем :)
Една тройна
Две четворки
Три двойни

@G_o_c_e_v , Вие за малкото ще носите ли кошарка ... или ;)

За сега записалите се ... ще се пофторя .. но сега от компютъра ми е по-удобно да ги напиша :)

Люси и Анатоли /остават под въпрос/
@Septerra / + гадже :D
@G_o_c_e_v сжената и 2 деца
@SICKandPROUD с жената
@ihovahi с жената
@Dmitarcho  с жената и детето ;)

Казаха ми, че се събират 9 човека ... а така като гледам стаите ... са повечко ;)

п.п. как хубаво Те/ Ви?/ задрасках :)
Ръца Пръца


SICKandPROUD

Ко, ко. Верно ли ще се тъпчем по няколко човека в стая. Няма ли двойни да го е..а. Аз там ще почивам, неща да ми хъркате на главата хаха


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


Dmitarcho

Единични стай няма :) Има 3 двойки ... ;) Я съм разбрал на криво - какво винаги :) Няма се плашите - много :) Пък и Васко май не хърка :P :P :P
Ръца Пръца


SICKandPROUD

Направо в училищните години ме върнахте баси...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


G_o_c_e_v

Кошарка си имаме за малкия. И ся последно ще има ли една двойна стая за нас?
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


ihovahi

Ааа една двойна стая за нас. Няма кой да Ви миреше чорапите  :P
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Dmitarcho

Има 3 двойки ;) Една за @SICKandPROUD , една за @ihovahi и една за @G_o_c_e_v . И накрая кой ще влезне в четворките ?
Ръца Пръца


SICKandPROUD

#52
И аз като тебе все не съм разбрал, ще мога ли да си мачкам бибитката на спокойствие, или Васко ще ми пърди докато спи. Двойни стай, демек с две легла или ... Щото ако има съм в стая с други хора, с жената много пърдиме, хъркаме и се бием. Незнам кой би искал да е в стая с нас хаха
За доброто на колегите ще е добре да сме си двамката с жената в една стая.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


Alexi

ми може с Васко ,Митака и Гошката да си вземете 1 четворка :)


Dmitarcho

Поради големия инерес, всеки да е сам в стая, ви освобождавам тройната стая. Весело искарване на групата ;)
Ръца Пръца


ihovahi

Няма причина да се държиш като дете Митак. Ясно е, че всеки иска да си е с половинката в отделна стая.
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Dmitarcho

Не се държа като дете. Като всеки иска да е в отделна стая, аз няма да дойда, за да може да сте доволни всички. И без това жената ме работи, само на моята юижава заплата караме от няколко месеца. Но няма смисъл да се обеснявам. Има телефон в сайта за ресервации, да се обади някой да се доразберете. ;)
Ръца Пръца


SICKandPROUD

Е не така де...  Моето е по в кръга на шегата. Ще се рязберем нещо. Васко се натискаше да ляга до мен през вечерта, затова се изплаших.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


G_o_c_e_v

Така, стана ясно, че предното предложение не ни устройва напълно, затова давам предложение
Старите къщи
Казвайте си мнението, че ако има одобрение, да се звънне и да се преговаря за цена.
Датата мисля, че я приехме да е 15-17 . 05 (май)
Аз съм съгласен за моето семейство, Васко също. Чакам други съгласни.

И второ предложение. Всеки сам да си запази стая или един да говори от името на всички.
Вие сте (gathering) (fri)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


ihovahi

#59
Гого, само да уточня какво предлага хотелската част (не къщите, които се състоят от две възстановени стари къщи, с общо 17 места в 1 двойна и 5 тройни стаи.), че да няма ама аз не разбрах.

Та хотелската част предлага:

11 двойни стаи, 23 тройни стаи, 6 лукс стаи и 1 апартамент.
Стаите и апартамента са с интериор, от естествени материали. Всяка стая има сателитна телевизия, самостоятелен санитарен възел, локално парно или климатик а в луксозните стаи и апартаментите има камини, а 2 от стаите са с джакузи. Безплатен WiFi интернет достъп.

Срок за записване - 07.05.2015., за да може се уточни бройката на хората и стаите.
Който фôрка "майстор" си нахôда!



Septerra

Ами - аз пак съм двама. :) Ако е възможно - в двойна стая. :)

А какви са цените, че нещо не ги открих? :)


ihovahi


Цени и информация

    Цени за нощувка в къщи 1 и 2 в комплекс "Старите Къщи"

    Цена на двойна стая: 50.00 лв., за единично ползване: 35.00 лв.
    Цена на тройна стая: 75.00 лв.
    Цени за нощувка в хотелска част 1 на комплекс "Старите Къщи":

    Цена на двойна стая: 60.00 лв., за единично ползване: 45.00 лв.
    Цена на лукс стая: 90.00 лв.
    Цени за нощувка в хотелска част 2 на комплекс "Старите Къщи":

    Цена на двойна стая: 68.00 лв., за единично ползване: 50.00 лв.
    Цена на стая с джакузи: 90.00 лв.
    Цена на стая с джакузи и голяма тераса: 90.00 лв.
    Цена на тройна стая: 100.00 лв.
    Цена на лукс стая и апартамент: 120.00 лв.
    Деца до 10 г. - 50% отстъпка, и деца до 2 г. - безплатно.
    Ползването на басейна и паркинга са безплатни за гостите.
    При единично настаняване в петък, събота и официални празници се заплаща пълният размер на стойността на стаята.
    Настаняването е след 14:00 ч. а освобождаването до 12:00 ч.

   
Който фôрка "майстор" си нахôда!



SICKandPROUD

Пишете ме мен с Весето в една двойна моля.


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!


G_o_c_e_v

Получих отговор от хотела, че за желаните дати има свободни места. Чакам до седми да видя колко ще са желаещите, за да говоря с хората, колко стаи ще ни трябват и как ще резервираме.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


G_o_c_e_v

Ами, вече имаме резервация за 8 души.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


G_o_c_e_v

Да напомня, че датите за срещата са 15-17.05 Който иска да присъства трябва сам да си резервира стая.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


ihovahi

Времето си отлетя и дойде време за среща... на който му се идва може да си запази стая и ще се видим на 15.05.2015  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!



ihovahi

Времето си отлетя и дойде време за среща... на който му се идва може да си запази стая и ще се видим на 15.05.2015  8)
Който фôрка "майстор" си нахôда!



kaloqn

Аз ще се пробвам да дойда, но не знам дали ще успея.


ihovahi

Ще се радвам да се видим   (fri)
Който фôрка "майстор" си нахôда!



G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


G_o_c_e_v

Денят дойде. 10:30 тръгвам на път.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Septerra

Нас ни очаквайте не по-рано от 19 - 19:30.


ihovahi

И аз ще поработя и тогава тръгваме  ^-^
Който фôрка "майстор" си нахôда!



pAbLo

Дан са напийти много 8)
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling" - Paul Walker
Човек дори и добре да живее,рано или късно ОТНОВО си КУПУВА ФОРД :D :D :D


Dmitarcho

Наздраве...на компанията ;)
Ръца Пръца


G_o_c_e_v

Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!


Septerra

Вече има и прибрали се от срещата. Беше много приятно, макар и доста слабо посетено. За мен беше удоволствие - мястото и компанията бяха чудесни. Скоро пак. Очаквайте и снимки. :)


ihovahi

Тийзър дето се вика  :D






Който фôрка "майстор" си нахôда!



opex

Като гледам бмв-то с толкова фордове... /па като се сетя, че и аз съм с бмв и форд.../ светкавичната ми първа мисъл беше: те мършите се надушват :)) :)) :D
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


racing_lvk

Ще има ли събор тази година?


Dmitarcho

Ръца Пръца


opex

А що не обща среща около Дракон примерно просто ;)
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


Dmitarcho

На 10-12 Юни да направим една сбирка на http://www.bellaterra-bg.com/ /където се събирахме на първия събор/. Ако има желаещи, дори за есна вечер, да се обадят до Неделя, че тогава ще се обаждам да запазвам места ;)
Ръца Пръца


Alexi

тука да поясня че във мондео групата у фейса сме се събрали 4-5 коли дето ще ходим семейно ,за къщичката който не е присъствал на първия събор - има уникално барбекю и басейнче което работи 24 часа :))


Dmitarcho

В насейна пускат само с чорапи и шезонги ;)
Ръца Пръца


Milcho

Хубаво изглежда мястото и ако имам възможност бих дошъл. Обаче е много кофти така 2 дни предварително да го обявявате...
"по-добре счупен Форд бензин, отколкото здраво БМВ дизел" - Ина Тодорова


Dmitarcho

Извинявям се, за което ;) То е най-лесно да запазя цялата къща...ама като не я напълним....трябва да вадя от мене денги да я плащам ;)
Ръца Пръца


Alexi

как 2 дни ве за 10-12 е обявено


Vanko

Я вижте хубаво календара, че нещо тая работа ме съмнява...


TourneoRS

Митака сигурно е искал да напише Юли , а не Юни .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Pyrhel

Аз ще пропусна, че имам 2 нови групи в курсовете, не мога да ги зарежа. :(
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Alexi

мда за юли ,печатна грешка на Митака


Dmitarcho

Извинявям се... За Юли става въпрос (като пиша от телефона, не,че от компютъра съм по-грамотен). Пристигане на 10-ти /петък/ и заминаване на 12-ти /неделя/ ;)
Ръца Пръца


Dmitarcho

Довечера ще звъня, че ще ме помислят за несериозник :D Ако някой се престраши да дойде ;) да драсне някой ред ;) За сега сме 8 маймуни за петък вечерта ... като някой ще останат и за събота ;)
Ръца Пръца


Dmitarcho

Запазил съм едната къщичка /11 легла/. Евентуално може да остане една двойна стая, и със сигурност разтегателен диван ... ако има желаещи ... да се обаждат :)
Ръца Пръца