Моята наказателна машина

Започната от Pyrhel, 21 Ноември 2011 02:41:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel

Марто, я кажи сега Сиерата как не върви? (fart)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


BIGFORDFAN

 Върви кошницата, аз мислех че след 120 ще се разпадне... иначе до втора сме близо, но след това си се отдалечава доста (все пак е със спортна газова- кранчето на макс).  (race)

Bobi

Ахаха, това за спортната газова ме разби :D

Backstage

Цитат на: Pyrhel в 06 Август 2012 01:40:04
Марто, я кажи сега Сиерата как не върви? (fart)
:D Снощи май сте се заиграли след като си тръгнах  :D

Pyrhel

Ние се заигрхме почти до 2 през нощта (rofl) Люлин рейсинг тийм (rofl) Иначе другия път погледни чертите, които са почти до стълбите, Марто се прекръсти по едно време (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

BIGFORDFAN

 Ми прекръстих се, щото после аз трябва да те дърпам от стълбите с ''дедо''...  (dwo)

Backstage

леле леле леле луди сте вие ей.... :D

BIGFORDFAN

 Що се учудваш, сменили сме вече по няколко Форда  :)) .

Alexi

вчера потеглям за Варна .. включвайки се от околовръстното пред мене цъфна един Ягуар ХФ леко позатискайки ме ,вътре 2ма младежи .. гледам го отзад с 1 ауспух ,значи не е кой знае какво викам си .. на подхода на магистралата понеже знам отлично дъгата до издухах с 90 оня беше понамалил .. влизаме в магистралата ,аз предвидливо съм на 4та с 2500 оборота :)) оня подава ляв мигач и натиска .. като му видях мигача подадох и аз сичката газ ... 4,5,6 .. оня седи зад мене не може да ме дръпне .. 170-180-190 ...дизелчето се върти кротко с 3100 оборота :)) Ягуаря взе да изостава :)) кротнах си на 200 за 10тина км и стигнах ОМВ-тата ,трябваше да заредя и намалих ,пичовете ме подминаха със злобни победоносни усмивки :)) вероятно върви повече машината им ама куража май дойде малко .. с 18ките направо лепне за пътя мондеото голям кеф е да кара по бързичко човек ама разходчето доста отива нагоре :)

Pyrhel

Ей-сега се прибирам от работа и се закачаме с една Астра OPC, караме по Ал. Малинов в София, тръгваме от светофара на Хит към околовръстното, там по завоите газчица и излизаме на широкото... Да вмъкна преди това - днес видях, че там слагат един ДООООООСТА огромен легнал полицай на въпросното широко - участък дълъг около 300-400 метра, 4 ленти :) Представяте си с каква скорост се минава от там обикновено, и разбира се нашенци първата седмица маркировка не слагат, за да се потрошат малко коли :) Та, газ към въпросният легнал полицай и опелчето газ напред, разбира се дърпа и малко преди легналия полицай натискам спирачка, за да не отхвърча, тогава бях с около 140-150, Опела може би към 180... Човека като видя легналия (разбирай 10 метра преди него - черен асфалт, черен легнал полицай, 10:30 вечерта) да е намалил най-много до 150 и с тая скоророст скочи, а той както казах не е малък - мондеото с 4те гуми се качва на него и малко след това почва да слиза... Та - за първи път на живо виждам цивилна кола да прелита толкова много във въздуха, а приземяването после беше - нямам думи, чудно ми е как броните му не паднаха...

Таа, внимавайте в София, че навсякъде излизат нови и немаркирани легнали полицаи, тази вечер видях още 3 нови, освен този въпросния (пред МВР академията).
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Backstage

#40
Мамицата им и аз оня ден се нахаках на един без маркировка...на Тодорини кукли... Еййй направо ми идваше да ходя да търся пневматичен чук и да го почвам... >:(
П.П. Аааа да! Няма и знак!

hitrata_lisi4ka

Къде на "Тодорини  Кукли"?
Искам нещо русо, може и метла!

Backstage

Ако идваш от пожарната,близо до фантастико,малко преди него

supertorr

При клубната къща на Левски /офиса/

pantata

Има и 2 на А.Ляпчев от поне седмица и все оща са без маркировка, но пък има знаци...

x1l0n

Нали казват че една картинка е равна на г/долу 1000думи :D
FF /fast.fords/

Pyrhel

Днеска едно такси се опита да се състезава? ??? (nut) (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded

Цитат на: Pyrhel в 09 Май 2013 22:35:24
Днеска едно такси се опита да се състезава? ??? (nut) (rofl)
Утре ще смени метан-станцията :)

Pyrhel

Ей-сега с Боби блеем на един светофар и зад мене една Хонда Акорд купе 6та генерация свири, че не тръгнах. И реши да ме насере, нещо тръгна да настъпва и аз скочих на газчицата, оставих го на някакви коли назад... На следващия светофар пак така и на следващия ни засече червеното и спряхме да говорим. Каза, че била 120 коня неговата :)) После като продължи напред - 2та ауспуха и надписчето 3.0i V6 ^-^ За незапознатите 3.0i е 200 коня :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

moni74

Онзи ден с едно черно Мондео Мк4 се гонихме от Созопол до Отманли. В началото пича дръпна и поддържаше 200км/ч. И аз зад него, ама няма резерв да го отнеса :) След първата камера на Атия успях да му дръпна и минах пред него в лявата лента. Пак на макс, колкото да вземам завоите. На Отманли явно му писна и върна газта. До Бургас повече не го видях. Не пишеше нищо отзад, беше с един ауспух и не изпушваше при смяна на предавките. Предполагам бензин или дизел с DPF, не знам.
Но ми идваше нанагорно да се гоня с него. Май ще се прави есента нещо по колата :)


----------------------------


amplified

Без надпис е бензин, с един ауспух е до 2.0i ;)
2.3 не знам с колко е, но там е смърт.
2.5T е фабрично дуал exhaust

Ta... щом няма надписи си се гонил с 2.0 бензин

moni74

Не знам, но на старта ускоряваше доста добре :)


----------------------------

moni74

Който е от Бургас знае разстоянията:
- стадион Лазур гр.Бургас - 7.20ч днес
- стадиона в гр.Созопол - 7.38ч днес
Километрите ще ги видя на връщане точно колко са, но за 18 мин!!! На 10-тата минута бях на Атия, гонейки се с една А3 1.8 бензин. Естествено, той се отказа накрая :)

Извинявам се, ако някой си помисли че се хваля с гонката. Просто се успах и адски много бързах, затова си позволих това каране.


----------------------------

Pyrhel

Днеска някакъв Пасат подиша изгорялата ми нафта :D
Толкова съм щастлив, от колко време никой не се е закачал с чичемобила, дано днешния развали скуката по пътя! :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexi

Днес една румънска астричка се опита да ми направи ластик на девненския баир :)) късно забелязах и успя да се изравни с мене ,вътре някакъв ухилен младеж с гаджето си :)) не знам как се развиха нещата между тях че ми изчезнаха от огледалата после :)) в тая връзка с 40 литра минах 600 км тия дни ,височък разхода нещо ама или 140 на темпомат с климатик или селско делиорманско каране .. явно така ще е ..

moni74

Една мила какичка със Ситроен С2 VTR реши, че може да се гъбарка с мен. Е, успя да издържи до 160км/ч :) След това остана зад мен и така караше от Пловдив до края на магистралата :)


----------------------------

randity

Малко да ъп-на темата.

Нов съм във форума и се зачетох, та реших да споделя и аз. Гледам, доста ви се закачат на колегите с Мондео-тата, на мен пък доста рядко ми се случват такива случки, но има.

Първия път. Седя на заведение с приятели. Тръгваме да си ходим, скачам аз във Мондю и тръгва, при което на сверофара се изравнявам с едното момче. Гледам, няк'ва очукана Астра и се хиля. Тръгваме, при което аз го гледам, че се напъва, пък аз си тръгнах от нормалните 900 оборота. Газ до 100км/ч. при което той ми направи 1 автовоз разлика. Питам го после колко 1.6 е тая кошара и к'во е правено по него, пък то се оказа насаден 2.0 GSI  ;D ;D

Втори път. Прибирам се от Бояна през околовръстното. На един от светофарите група младежи в Ескорт ме гледат кисело. Тръгвам отново нормално, гледам ги в огледалото се пънат, викам ок, до 120 и вече бяга точка в огледалото, а аз започнах да намалявам. Към средата на околовръстното съм заспал зад някакъв тир и ги гледам пичовете ме настигат и с 300 мъки започват да изпреварват мен и тира. Погледнах ги, всички гледаха кисело, а аз им се смеех.

Та, това е за сега, не ми се лепят много-много, ма и аз не се напъва, щото знам, че и не мога много  :'(
Моля се един ден хората да разберат, че автомобил се кара с глава, не с крака и ръце.

moni74

#57
Ауди А8L с мотор W12 по пътя Созопол - Бургас. Една руса кака си мислеше, че колата и сама ще върви. Да, ама не - след 160км/ч взе да трудно да държи пътя в права линия и започна да криволичи между мантинелата и дясната лента, при което най-нагло я притиснах и принудих да мине в дясно. Така лошо ме изгледа, но на мен не ми пукаше :)
С новите гуми и джанти разхода ми вече не пада под 7-7.5 на 100, ама ...


----------------------------

whaaazp

А8L сигурно е било ;)
А преди колко беше разхода?

moni74

Грешката е техническа :) А8L беше... Преди разхода беше все под 7, много рядко го минавах освен с гадната нафта от ЕКО. Но сега стига и 8, а това си е доста. Все пак когато я купих първия преход София - Бургас беше 5.2 по БК!


----------------------------