Лайстни за номерата

Започната от Pyrhel, 11 Ноември 2011 02:02:12

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Pyrhel



Ето ги и клубните лайстнички, закрепващи се на рамката на регистрационните табели. За начало поръчахме 100 броя (50 комплекта) и като почнат да привършват - ще има и още.

Според идеята за регионалните представители - можете да ги получите на някоя от срещите, а за местата, където няма представител на клуба - чрез темата за "доставки" или ми пишете едно лично съобщение - изпращат се през Български Пощи, Еконт или друга куриерска фирма.

Лайстните са от бяла пластмаса. Буквите с адреса на клуба са черни, а Форд логата отстрани - сини. Цената, на която бяха платени на печатницата е 1.40 за брой (2.80 за комплект). Цената, на която се предлагат е малко по-висока с цел в касата на клуба да остава по малко - за покриване на разходи по домейн, бъдещи организации и т.н. УС реши, че клубът може да ги предложи на
  • Цена от 5 лева за комплект (2 бр.)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


escobar

Ако тоя уикенд се домъкна, ще мога ли да бодна едно комплектче?

Bobi

Естествено  ^-^. Тази неделя на срещата ще има лайсна парти  :D

Pyrhel

Днес замина един пакет с комплекти (аз ги опаковах и забравих колко бяха - дали 8, дали 9 комплекта...) за Шумен, а утре излитат 4 комплекта за Русе. Ъпдейтнах страницата с представителите - вече има и за град Русе. Очакваме и Стара Загора да се включи (wave)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

yoshi

предполагам срещата тази неделя ще бъде доста посетена за разлика от миналата  :P

Иван Вълков

 (happy) ще се видим в петък. Чакам с нетърпение  (fri)

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Pyrhel

#6
Днес излетя един комплект и за Перник! (happy)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vas

Абе как ги слагате? Лепат ли се с нещо или...
Извинявам се ако вече е писано

Alexi

така като ги гледам ще се щракат на подложка за номер предвидена за лайсна .. за всички останали ще играе силикона/лепилото/двойнозалепващото :)

tha22don

Цитат на: Alexi в 16 Ноември 2011 20:14:48
така като ги гледам ще се щракат на подложка за номер предвидена за лайсна .. за всички останали ще играе силикона/лепилото/двойнозалепващото :)
Напълно си прав  ^-^
Моите ги нащраках днес за 5 мин.  (happy) За мой късмет имам предвидена лайсна и лесно мина.


Vas

Ще ме карате и аз да си поръчвам  (fri)
При мен сигурно ще играе поксипола  ;D ;D

Bobi

Кажете къде да намеря двойнозалепващо тиксо 3М, че се побърквам вече. Проверих в поне 5 бензиностнации и Практикер, но нъцки ...Не мога да си сложа лайсните...

Alexander

Office One има! Не е 3М но лепи много здраво! Изчакаи за предната стойка до понеделник!  (thup)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Иван Вълков

Боби аз си напраших дупки на плакета с една права отверка. За сега не са излизали нито веднъж. Плакетите ако са тези дето от КАТ ги слагат пластмасата от която са изработени е сравнително мека.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

amplified

Ще ти донеса тиксо утре.

PcMan

Тъкмо ще махам подложките на номерата, но ще го залепим с 3М, под ръка е. Ще се пусна някой ден към pyrhel за 1 комплект за Ловеч, нищо че засега от Ловеч сме ? 1-2  ;D

Pyrhel

#16
Естествено, то с 1-2ма се почва :P

От тази вечер в Alexander има 3 комплекта (+1 отиде на неговата машина)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Alexander

Както каза Pyrhel в мен вече има 3 комплекта за даване! В района на студентски град, а може и другаде! Ако нещо - има ми телефона в темата с телефоните!  (thup)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

amplified

Всъщност сега като се замисля при мен има 10 лайсни и се намирам в Света Тройца.
:P

Pyrhel

Цитат от тема "Предложение за стикер на регистрационните номера", публикувана в онзи форум:

Цитати аз мисля по въпроса , за такъв стикер, , за пример бяла лента и в двата края емблемата на форд и в средата името на саита http://www.clubford.org
EPIC (rofl)

И между другото... Нашите лайсни свършиха. Имам само още 2 комплекта. Тази седмица идват новите 100 броя + още една малка изненада :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ForeverFord

#20
Ще чакаме,особенно "новото"  :D :D

Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Dundee

Цитат на: Pyrhel в 29 Ноември 2011 14:33:57
Цитат от тема "Предложение за стикер на регистрационните номера", публикувана в онзи форум:
EPIC (rofl)

Не ли това коректният цитат:
Цитат
и аз мисля по въпроса , за такъв стикер, , за пример бяла лента и в двата края емблемата на форд и в средата името на саита http://www.clubford.org идеята ми хрумна докато гледах лизинговия ни служебен бус на двата номера бяла лента с 2 емблеми в двата края и в средата мотопфое ,
Още ли те радва заяждането с другия форум   ;)

Pyrhel

Че няма ли да е EPIC да си направите бели лайсни с clubford.org в средата и 2 лога отстрани? ;) Живи, здрави, горди и щастливи бъдете.

Днес пуснах поръчката за още 100 броя, че предните 100 не стигнаха (party)
Така и така FordForever разкри изненадата - в горната поръчка са включени 400 бели и 300 черни лепенки за над мигачите. Като излязат от печат ще има и снимки.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Danchev

#23
Цитати аз мисля по въпроса , за такъв стикер, , за пример бяла лента и в двата края емблемата на форд и в средата името на саита http://www.clubford.org идеята ми хрумна докато гледах лизинговия ни служебен бус на двата номера бяла лента с 2 емблеми в двата края и в средата мотопфое ,

Без никакво заяждане за пореден път се опитвам да посетя другият форум и ме посреща един определен надпис .... ако искат могат да направят такива лайсни ....
How about a magic trick?

ForeverFord

#24
Цитат на: Pyrhel в 30 Ноември 2011 17:09:40
Така и така FordForever разкри изненадата - в горната поръчка са включени 400 бели и 300 черни лепенки за над мигачите. Като излязат от печат ще има и снимки.

O:-) O:-) O:-)
Ще дадеш ле повечко инфо или като ги вземеш,и направиш нова тема ще кажеш всичко?

Пърхел едит: ще има, ще има :)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Vas

Охх слава Богу, че не избързах да си поръчам лайсните за номерата  ;D
Така ще мина с една доставка с лепенките  (fri)

Dundee

Цитат на: Pyrhel в 30 Ноември 2011 17:09:40...
Аз реших да те избъзикам малко, пък ти ме вкарваш в някакъв филм? Обясняваш ми някакви неща в ЛС, в някакъв кюп ме поставяш с някакви хора, дето не знаеш дали изобщо някога съм ги чувал или виждал? Не го знам тоя Ивайло, не ме и интересува личната ви кореспонденция, за да ми я пращаш. Нито съм се засилил да си правя сувенири с незнам си кой.
Гледай спокойно на нещата, не си образувай нерви без да има за какво.

ValkataFF

Колеги кога и как мога да си пръчам 2 комплекта лайсни за номерата.Че много Фордчета станахме в фирмата.Лек ден.

tha22don

Цитат на: ValkataFF в 05 Декември 2011 11:06:25
Колеги кога и как мога да си пръчам 2 комплекта лайсни за номерата.Че много Фордчета станахме в фирмата.Лек ден.
Здравей колега и добре дошъл!
Погледни първият пост в тази тема на стр.1 или виж този линк:
http://fordbg.com/forum/index.php?topic=579.0
Като цяло - на клубна сбирка в София, по куриер или някаква уговорка със съответния представител за София :)
Ако изчакаш малко, скоро ще има и лепенки (ако вече не са и готови дори) в черно и бяло, залепващи се над страничния мигач или по желание на друго място.
Чакаме да покажеш Фокусника в раздел Дневник, пък бил и той служебен  (fri)

Alexander

Прочети цялата тема, на първата страница пише в кой има лайсни и съответно от кой ще ти е най-удобно като място да си вземеш! Има телефоните в една друга тема и на ЛС!
Поздрави!  (thup)

П.П. Добре дошъл при нас!  (fri)
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded