Сръчкване на заспалите душици

Започната от TourneoRS, 31 Януари 2014 19:50:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

TourneoRS

Преди малко си направих труда да проверя , имаме регистрирани почти 2300 потребителя , от тях с поне по едно мнение 957 бр.
Няма ли начин когато мислим за нещо предстоящо и важно , като 2 регионална среща например , да се изпраща автоматичен майл към всички . С предложение да си кажат мнението , или просто да видят че предстои събитие . В един друг форум ми изтриха профила защото не съм влизал скоро и нямам мнение  ::) . Или веднъж в месеца да се направи разбивка на най-важните  случили се събития и пак така с мейлче ...... 


Вие какво мислите,  предлагате ?
IVECO -  с него не се ходи надалеко .


Pyrhel

Разделих поста в нова тема. За по-големите събития се праща такъв мейл. Въпреки, че пише, че е автоматичен мейл и да не пращат отговори всеки път поне по 2ма отговарят с гневни мейли, че искат да им се изтрият профилите, за да не ги спамят. Естествено не го правя, защото нямам намерение да се занимавам с тях, но друга ми беше мисълта - че за големите събития се изпраща.

В ТалкФорд имат нещо като новинарски мейл всеки месец и изпращат до всички, от Тунинг.бг е нещо подобно, но по-рядко. Въпросът е какво на набухаме в тоя мейл. Като цяло съм за да се спамят хората, все някой се закача и ако не друго, вижда някоя реклама и цъка на нея. :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Pyrhel

Пуснах един спам преди малко - весела коледа, щастие, берекет, балалала :D
Ще видим статистиката (santa)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Иван Вълков


Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Dmitarcho

Мда..и аз го получих. Какво очакваш - някой да отговори :)
Ръца Пръца

Pyrhel

Не, просто спам, за напомняне, че го има форума. :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

gangelov

Весела Коледа ,
и приятно посрещане на Нова година!!