Майтап бе Уили :)

Започната от rosen700, 26 Януари 2014 17:09:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rosen700

Слизам долу да запаля Баба Яга.........и какво.......ами не мога да отворя вратата.......взех гореща вода и се намъкнах вътре, мисля си -5 е едва ли ще запали от първия път ама не познах.......запали от раз, подгрях си я както си му е реда размразиха се стъклата и си мисля - ей сега тръгвам........да ама неееееее, а познайте.......замръзнала ръчната...но има и добра страна........поне разбрах, че има още хляб в съединителя.........мотора угасна с пускането на педала   (rofl) (rofl) (rofl)
С тази кола съм се заклел да съм шофьор, не монтьор......и така ще бъде!


mike28

 Е, поне вече ще знаеш, че при такова време колата не се оставя на ръчна.   ;D По-миналата зима едно клио мина така покрай мен - задна дясна гума я ползваше като ска.  (rofl)

Alexi

то и аз съм карал така с тътрещи се в снега задни гуми ,усетих се чак като взех 2-3 завоя с вратите напред .. но бързах и като покарах така се раздвижиха :)

rosen700

Така де, технически изправен автомобил ама за красота пред блока, само не знам жилото или самите апарати са замръзнали...........(ръчната е на дисковите спирачки, барабан и накладки няма) , но поне държи ръчната и то как  (rofl) (rofl) (rofl)
С тази кола съм се заклел да съм шофьор, не монтьор......и така ще бъде!

rosen700

Вече съм в движение, за първи път на сняг и лед с Баба Яга, първо впечатление........държи се доста прилично на пътя при зимни условия, излезе без проблем от почти половин метровата пряспа натрупала се около нея въпреки, че легна на кората под двигателя.
С тази кола съм се заклел да съм шофьор, не монтьор......и така ще бъде!