Фън, спам, шитня, тр, тд!

Започната от Bobi, 18 Септември 2011 20:29:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Vas



Racinga

Цитат на: Bobi в 22 Септември 2011 00:08:41
Кой ги е лъгал тези, че Тойота е drift car..? Бахти и малоумниците!

П.С. Кажете с какво да изчистя челното стъкло от вътрешната страна. Чиста го постоянно с препарат за стъкла, но постоянно ми излизат "мазни" петна...Най-много си личи сега като е по-студено и се изпотят стъклата....
и аз имах този проблем, търкаш и като изсъхне се виждат следите от търкането... та аз ползвам препарат за стъкла Clin + алкохол ( на пяна е ) много хубав препарат цената мисля че беше +- 2лв, но също е много важно парчето с което ще търкаш ( да не кажа че е най важно то )  ;)  успех

Racinga


toretosz

Настъпи звяра, кажи "добро утро" на целия квартал :P

ivoled

Цитат на: Pyrhel в 22 Септември 2011 00:44:29
Препарат, в който има спирт и после задължително с микрофибърна кърпа да го избършеш много хубаво :)
Най-стария и най-добър начин:
вода и оцет 1:1(или мед.спирт от аптеката) + търкане с вестник

Bobi

#35
Хора,сега се връщам от кръгче из СофЕто. Няяяма такъв кеф  8)

Alexi


Bobi

#37
На ответният бряг мненията започнаха много да загрубяват и да пада нивото...

Vasilev

Доста засилено модераторско присъствие има в темата  ;)

Alexi

Цитат на: Bobi в 22 Септември 2011 20:38:35
На ответният бряг мненията започнаха много да загрубяват и да пада нивото...
нормално е .. но тия неща се мислят навреме .. ако приемаш форума за лична собственост и не се вслушваш в потребителите си носиш последствията


Jumper

За чистене: ако е много зле стъклото първо с Meglio обезмаслител. Чак след това с друго. След Meglio-то вече всеки препарат е песен. А за арабите: ако някой направи това пред мен и съм с оръжие ще му е последния дрифт в живота! Такъв малоумник може да претрепа някой и естествено той ще си е жив и здрав!

Bobi

Ще пробвам първо с Меглио всичките стъкла и после ще ги мина със разреден медицински спирт и ще пиша за резултата :)

Polly

Има и Меглио и за стъкла- тъмно син на цвят.
Името няма значение...
                                  Важни са ХОРАТА, които седят зад него!

Alexi

по важно е с какво ги забърсваш .. с мека хартия става най добре

Bobi

Аз мислех с някакъв ежедневник.Пробвах с една микрофибърна кърпа, ама май са объркали етикетите в супера. Беше си чиста хавлия...

Polly

С вестник е най-добре, с микрофибърна също е ОК, но има доста ментета микрофибърни, разтягащи се и полу-ластични.
Името няма значение...
                                  Важни са ХОРАТА, които седят зад него!

Alexi

най добре става с Работническо Дело ,аз имам залежали бройки от преди 20 години :)

Иван Вълков

Един виц:
Седят си трима котараци и се хвалят един на друг, кой е по-мързелив. Първият
- Моят стопанин ми донесе пълна купичка с най-скъпата храна и ми я остави до мен,
толкова ме домързя да си надигна главата, че останах гладен.
Вторият:
- Моят стопанин ми купува най-скъпата луканка, даже ми я сдъфква, а мен ме домързя да преглътна само.
Третият ги погледнал и казал:
- Аз пък оня ден като се разхождах по оградата си настъпах тъ''ците. Четири часа вих от болка, ама толкова ме мързеше че не си вдигна кракът.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Bobi

Вече сме на първата страница в Бг Топ-а. Не забравайте да гласувате  C:-)

Alexi

#49



^-^


senatora

В гората се появил див нерез - татуиран, надрусан и много гаден. Всички животни треперели от ужас и никой не смеел да излиза... Изведнъж,отнякъде изскочило магарето.
- Ей,тъпо магаре, ела тук ! Веднага извикай Мечо Пух !
Йори запелтечило:
- И ка-ка-какво да му кажа ?
Нерезът дръпнал бавно от джойнта и изхриптял:
- Кажи му: " Прасчо излезе от затвора !"
Ако няма къде да отидеш,ела на себе си:)

Bobi

Днес за втори път щях да катастрофирам пред Марсилия в Студентски град. За втори път се откъсвам от реалността при вида на едно старозагорско бяло СТ с още по-брутални джанти Томасон Т1... И всеки път забравям да го снимам. Но следващият път мисля да постоя на пост, долато срещна собственика и да го "вкарам" в играта :D

Alexander

Цитат на: Bobi в 26 Септември 2011 21:17:20
Днес за втори път щях да катастрофирам пред Марсилия в Студентски град. За втори път се откъсвам от реалността при вида на едно старозагорско бяло СТ с още по-брутални джанти Томасон Т1... И всеки път забравям да го снимам. Но следващият път мисля да постоя на пост, долато срещна собственика и да го "вкарам" в играта :D

УНИКАЛНАТА КОЛА е това.............  ??? ??? ???
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Bobi


Pyrhel

Цитат на: Bobi в 26 Септември 2011 21:17:20
Днес за втори път щях да катастрофирам пред Марсилия в Студентски град. За втори път се откъсвам от реалността при вида на едно старозагорско бяло СТ с още по-брутални джанти Томасон Т1... И всеки път забравям да го снимам. Но следващият път мисля да постоя на пост, долато срещна собственика и да го "вкарам" в играта :D

Струва ми се, че говориш за бялата ST реплика. Вкарвай! :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Danchev

Aкo e ST би трябвало да е дизелче, ако е бял RS той си е истински ... за други тукашни бели не се сещам.

По думите на мениджъра:
"Компютърът не ще да се включи - викам админа. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори
някакви неясни думи, завъртя ми стола 10 пъти около оста му, ритна компютъра - и той тръгна.
Пак дигна ръце към небето, промърмори нещо и излезе."
По думите на админа:
"Отивам при юзъра - тоз глупак така са'й въртял на стола, че намотал на крака му захранващия
кабел. Попсувах тихичко, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече под бюрото, включих го и
си излязох."
How about a magic trick?

Bobi

Имам малко "странен " проблем. Понеже не обичам да нося монети и си ги събирам в една кутия, днес реших да ги преброя. Имам 125 лв на монети от 10,20,50 ст и 1лв. Някой може ли да ми каже къде мога да ги разменя , че малко ми е кофти да отида в супера и да питам  :D

Bobi


Alexander

#58
Цитат на: Bobi в 27 Септември 2011 02:34:52
Имам малко "странен " проблем. Понеже не обичам да нося монети и си ги събирам в една кутия, днес реших да ги преброя. Имам 125 лв на монети от 10,20,50 ст и 1лв. Някой може ли да ми каже къде мога да ги разменя , че малко ми е кофти да отида в супера и да питам  :D

В БНБ, но взимат някаква такса! А някой скоро ми каза че пред Централата на ДСК, която била в Младост имало някакъв автомат(като тези за кафе) в който ги пускаш и той ти дава банкноти но не съм сигурен, само така чух!

А аз давам награда, каса бира, който ми намери този ключодържател от къде да си го купя... Значи имах себе си за много напред със интернет пазаруването но ПРОСТО НЕ МОГА!

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

Revell

Из дневника на един автомобил

Извинявам се за почерка, ама пиша с левия шарнир, че десният нещо ми потропва и придърпва на една страна - ако пиша с него, хептен няма да ми разчетете. А и малко недовиждам - изгоряха ми оригиналните немски крушки на фаровете, сложиха ми китайски. Сега все едно съм не с фарове, а с кандилца...... Това е дневникът на живота ми.
Ден първи - Германия, 15.11.1998 г
Чувам немска реч - това е добре. Значи са ме сглобили немски инженери. Сигурно съм "BMW" или "Мерцедес". Е, айде от мен да мине - може и "Ауди". Ще си отживея като аристократ!
Ден първи - Германия, 15.11. 1998 г., в края на работния ден, в края на конвейера:
Продължавам да чувам немска реч - това е добре. Но виждам надпис "WV" на изхода на завода - това не е добре. Значи съм "GOLf" - скапах!
Ден втори - Германия, в склада на завода на "WV":
Само на два дена съм, а ръждата вече ме яде! Няма лъжа, няма измама - "GOLF" съм!
Ден трети - На ферибота за Италия:
Отчаян съм - не само че съм "GOLF", но и ме карат за продажба в Италия!
Ден четвърти - Милано, Италия:
Навсякъде чувам италианска реч. Шарнирите ми треперят от ужас, акумулаторът ще ми гръмне от напрежение - италианци ще ме карат! Едно семейство вече се спря на мен... Къш-къш-къш! Господи, дано да не запаля от първия път и да ми се размине.
Ден четвърти - Милано, Италия:
Мамка му, нали все пак съм немска машина, запалих от първия път и ме купиха! Семейство Олдани - луди, млади, с две лигави жабарчета-олигофренчета, които започнаха да акат, да пикат и да се боричкат по велурените ми седалки. Ех, защо Вермахта не мина и през Италия някога!?
Ден пети - Милано, Италия:
Не е истина как кара тоя италианец! Мислех, че ще съм семейна кола, а станах състезателна - от "Формула" 1! Жална ми майка на съединителя и скоростната кутия!
Ден шести - магистралата Милано-Торино:
Започвам да се съмнявам дали съм с двигател 1.6 или 3.6!? Защото преди малко изпреварих едно "Ферари" - а скоростната ми кутия още не се е разпаднала!
Ден шести - магистралата Милано-Торино, на бензиностанция:
Видях се с един "Опел", който уж с бензинов двигател, пък тракаше, като че е с дизелов. "Защо така бе, братко!?" А той, горкият, ми изстена: "Защото не са ми сменявали маслото от 5 години!" Шарнирите ми пак стрепереха, от страх щях да изпикая целия бензин, който Олдани ми зареди...
Ден десети - на градско в Милано:
Мама мия, сеньора Олдани ме подкара! Мислех, че съм състезателна кола, оказа се, че съм каскадьорска - минавам на червено, на жълто, на стоп, на обратно движение... Само на автосервиз не минавам, а всичко вече ми тропа!
Година първа:
Карам с половин картер масло - двигателят загрява, Олдани - не!
Година втора:
Карам с по-малко от половин картер масло - двигателят загрява, та прегрява, Олдани - не!
Година трета:
Карам без масло, а се чувствам... смазан!
Година десета:
Ни жив, ни умрял съм - значи съм "GOLF"!
Година петнадесета:
Умрял съм - значи отивам в България!
Година петнадесета, ноември, Горубляне:
Умрял съм, но ви убеждават, че съм жив и вие вярвате - значи сте българи!
Година двадесета:
Умрял съм и никой не вярва вече, че съм жив - значи отивам в Перник!
Година двадесета, минавайки на червен светофар в София:
Безсмъртен съм! Затова на задното ми стъкло е залепен надпис "NO FEAR!" А регистрацията ми е пернишка...
п.п. Ще се видим в Ада!