Габрово

Започната от Иван Вълков, 07 Май 2012 14:48:24

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Иван Вълков

Макар че само от време на време съм в града, решавам аз да пусна темата. На 9,10,11 съм в града и предлагам да се преброим форд феновете. Предишният път бяхме само двама - Аз и dimitarcho. Очаквам интерес и от други колеги както и идея за място където да раздум относно фордовете ни.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!


alishanov

Колега,с удоволствие бих дошъл но точно тези дни съм на работа и няма как да дойда.Дано се съберете повече хора. (thup)

Dmitarcho

Аз отново съм на линия на 10 и 11 ;) Сега временцето е Пивко /макар, че го дават да вали цяла седмица/. То други Габровци май няма в този форум ;) Пак ще сме двамата /дано да се присъедини още някой де/. Може да се качим горе на Градище ако е хубаво времето ;)
Ръца Пръца

Иван Вълков

Мераклии за кафе в петък около обед?

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Dmitarcho

Пу ...  ако  към 17 ч. си още в Габрово ...  съм свободен ;)
Ръца Пръца

Иван Вълков

До 17,00 трябва да съм се прибрал даже че имам куп ангажименти така че ще е следващият път  :'(

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Dmitarcho

На 2.10.2012 ще барнем една среща с колегата Иван Вълков ;) Ако има желаещи, и са в района - са добре дошли. За място и час - няма нищо конкретно. Ако има желаещи да пишат тук, да мислим за място - иначе с него ще се разбираме по телефоните ;)
Ръца Пръца

Иван Вълков

Както и беше писано днеска проведохме срещата с Dimitarcho в Габрово. Дано занапред да има повече "ентусиасти" , щото доста Фордове се търкалят из Габрово.

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

supertorr

Цитат на: Иван Вълков в 02 Октомври 2012 19:39:01
Както и беше писано днеска проведохме срещата с Dimitarcho в Габрово. Дано занапред да има повече "ентусиасти" , щото доста Фордове се търкалят из Габрово.
Хайде тогава по-активно с визитките (fri)

Dmitarcho

Повечето ги карат едни чичковци и дедета ... дето няма смисъл да им фъргам визитки ;) Инача плющя ;)
Ръца Пръца


Dmitarcho

Една импрововизирана среща и в Габрово :D



Само трябва да му лепна едни лайсни и стикерчета :P
Ръца Пръца

Alexi

вие сте като близнаци бря :)

Dmitarcho

Жена му го питала къде обикаля по цял ден из града .. пък тя гледала мене .... Лачено му е Мондеото на Joro6669 ;)
Ръца Пръца

Pyrhel

А ти къде обикаляш по цял ден? (rofl)
Не се оправдавай, вече не ходиш да търсиш къщи за национални срещи (fri)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Dmitarcho

Раздавам едни двулитровки ... :P :P :P
Ръца Пръца

BIGFORDFAN

... и цигарки...  :P

Alexi

то трябваше да има наказания - докато не се изпие всичко никакво тръгване :))

joro_6669

бройте ме и мен

Dmitarcho

Посъбрахме се Габровци ... да вземем да мислим за една срещичка ;) Предлагам за след празницете, че лично аз мисля да пътувам тогава /то не се знае/. Или за Догодина направо. Био ... Жорка...Борка ... Какво ще кажете ;)
Ръца Пръца

_bioHAZArd_

Намирисва ми на след празниците, освен ако не останем окопани в Габрово в снега :-D


Dmitarcho

:) Ти ако обикаляш из Бг по празниците /ако климата позволява/ ако минаваш през Добрич ... обади се, аз АКО стигна до там, ще съм от 22/23 до 26-ти ;)
Ръца Пръца

perder

Привет и от най-новия Форд фен съфорумец от Габрово. При следваща дата която си насрочите за среща бих могъл да Ви наруша традицията и да станем вече трима  :-* , ако нямате нищо против де... Е до скоро.

Dmitarcho

Добре дошъл колега ;) Очкаваме да се похвалиш в Дневника с придобивката си ;)
ДАвайте сега да се разбираме да спретнем най-накрая една официална  Габровска среща ;) При мен малко работното време е кофти - 2 дена работя - 2 почивам. Другата събота /26-ти/ почивам, ако на Вас Ви е удобно, давайте предложения къде да се видим ;)
Ръца Пръца

perder

Аз лично точно тогава имам планувана разходка до Свищов, а от 28-ми ми започват очните горе в университета успоредно с работното време и ще съм  ???  :-[ . Няма да съм никак пълноценен три седмици.

Dmitarcho

За Петъка ... как сте с работното и свободното време ;)
Ръца Пръца

perder

Може да се измисли нещо. След 14,30 часа съм свободен  ^-^.

Dmitarcho

Мдобле. Петък, в 15:00 ч. ... за място си нямам никаква идея :D
Ръца Пръца

perder

Мен по принцип въобще не ми пречи за кое маясто ще се видим. Аз и без друго живея на центъра. Само кажи къде и всичко е ок.

Dmitarcho

ДА не излезне, че сме комшии :) Като за начало може да пробваме ОМВ-то ;)
Ръца Пръца

perder

Ок в 15,00 на OMV, петък.