Идиотите на пътя!

Започната от BIGFORDFAN, 22 Септември 2011 23:35:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

hitrata_lisi4ka

Онзи ден като се прибирах от работа един ми закачи лявото огледало, понеже аз бях в дясната лента и си продължавах на дясно, а той от средната лента, без мигач, реши, че знам накъде отива, понеже е камион. Като го питах защо не е пуснал мигач и видял ли ме е....и дали изобщо е усетил, че ме е закачил...той каза: "Благодаря". Остави ме безмълвна.
Искам нещо русо, може и метла!


escobar

Понякога се чудя как не ме бият всеки ден.

tropper

Цитат на: hitrata_lisi4ka в 03 Октомври 2012 12:08:45...и видял ли ме е....и дали изобщо е усетил, че ме е закачил...той каза: "Благодаря". Остави ме безмълвна.
Подобно преживяване имах зимата и сменях огледало (fri)
Късото съединение прави силата!

http://www.zahranvane.com/

hitrata_lisi4ka

Не се налага смяна на нищо...Но аз съм женска в 206...това е като пинчер зад блиндирана врата....чуват те, ама не те мислят за истинско...
Искам нещо русо, може и метла!

Alexi

зависи .. да не попаднеш на някой с космати гърди :))


supertorr

За един ден два пъти на нерегулирано малко кръстовище веднъж в дясно и веднъж в ляво от мен профучават поне с 30-40-50км/ч. без дори да се огледат или намалят.:o:o:o

На следващ ден зад мен вчерта към 17.45 кара лелка на 3 светофара /по Сливница/ на дълги. Спирам до нея- " Май карате на дълги"
" Ами да, но едната крушка е изгоряла"
Казвам й, че така пречи на останалите- " Какво да направя, сега се прибирам" И така продължих да карам и по Цариградско до Младост след нея тя все на дълги...

Pyrhel

Ей, пълно е със среднощни идиоти, които не знаят от коя лента се прави десен завой и какво означава ромбоидния знак с жълтичкото... Не Сиера, ЗИЛ ми трябва!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hotblooded

Цитат на: Pyrhel в 23 Ноември 2012 01:27:50
Ей, пълно е със среднощни идиоти, които не знаят от коя лента се прави десен завой и какво означава ромбоидния знак с жълтичкото... Не Сиера, ЗИЛ ми трябва!
ЗиЛ-130 или ГАЗ-53А може да си намериш на цената на запазена Сиера  8)

Радко

Цитат на: hotblooded в 23 Ноември 2012 09:17:56
ЗиЛ-130 или ГАЗ-53А може да си намериш на цената на запазена Сиера  8)
Да беее! Толкова ли са евтини наистинаа!?  ??? Ако е така само заради двигателя си заслужава дори!  ;D  :D


Pyrhel

Още пътни боклуци. Снощи бяха с дърти 520, Поло и Еспейс, днес с Астричка. Естествено - пак дърта. Че и отворени - "проблем ли имаш, приятелю". Тоя днеска имаше голям късмет, бях с Мондеото, много ефектно можех да го избутам от един мост :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

escobar

Това щеше да е епично!!!

hotblooded

 Преди час един пендел се разсвятка зад мене на АМ Тракия - изкачването към тунела, колона камиони, друг камион ги изпреварва, аз намалям, а тоя за мен взе да ме освирква и светка... Ми прескочи камиона като бързаш бе, грездей...  А колко народ по магистралата не е6ава да мине на къси когато и ти свалиш дългите, премигнеш... няма братче, говедото си е говедо.

Alexander

Цитат на: hotblooded в 23 Ноември 2012 22:47:14
Преди час един пендел се разсвятка зад мене на АМ Тракия - изкачването към тунела, колона камиони, друг камион ги изпреварва, аз намалям, а тоя за мен взе да ме освирква и светка... Ми прескочи камиона като бързаш бе, грездей...  А колко народ по магистралата не е6ава да мине на къси когато и ти свалиш дългите, премигнеш... няма братче, говедото си е говедо.

Аз на такива по магистралата, се прибирам, минава ме и съответно застава зад кaмьона и няма къде да иде и минавам аз зад него и почвам къси-дълги яко  :D
"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

P.Kostadinov

Идиоти на пътя бол,но се надявах кретенщината да не е на такова ниво !!!!
Какво ми се случва:

Преди седмица някъде прибирам се аз от центъра и колата нещо започна да губи доста стабилно обороти...
Отбих аз,проверих акумулатора-работи,свещите са нови,бобината също,термостата и той-както и да е.
Тръгвам съответно с 3000/4000 оборота за да мода да се придвижа до нас и само на 1ва предавка,останалите - абсурд.

Пуснах си аварийните,тъй като карах с 20/30км може би и едно на ръка,че карам в крайна дясна лента,на аварийни и постоянно ми свирят кавалите скапани!
Светка ми някой отзад,изпреварва ме и кара до мен,сочи ми да си сваля прозореца (и си викам на акъла,а един стойностен шофьор,барем помогне с нещо..) и в момента в който си помислих това , свалям си аз прозореца и тоя:
" - Абе де*ба твойто мами де*ба ,кой та е учил теб да караш,книжка имаш ли бе??? "
А от моя страна думите:
- Айде карай си ОПЕЛА , ръси си мерудията по пътищата,дишай си маслото,което кадиш отзад и изчезни.

На онзи явно тъпо му стана и се махна,но явно продължавам да си мисля,че все пак някъде по света има услужливи шофиьори на пътищата...
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

zliqiliq


Bobi

Един голям  (finger) за всички идиоти, които имат пари за Айфоня, за ксенон на рефлектор, за бутилка уиски в "БИАД", но нямат 10 лв да си регулират фаровете!

Pyrhel

А, че ме подсети... Вместо тия малките курви да ги учат в училище как се нахлузват презервативите, да им обяснят как се пресича на пешеходна пътека и че се пресича САМО на зелена светлина на светофара.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

hitrata_lisi4ka

А бабите с по 3 бастуна, които спират по средата на пешеходната....и те чакат да минеш....
Искам нещо русо, може и метла!

hotblooded

Цитат на: hitrata_lisi4ka в 24 Декември 2012 18:30:41
А бабите с по 3 бастуна, които спират по средата на пешеходната....и те чакат да минеш....
Преди години редовно чаках 88 на спирката на Онко-то. Всяка сутрин един дядо с два бастуна тръгваше да пресича Кл.Охридски право пред спирката, оглеждаше се че няма коли, ама докато стигне средата и те вече са дошли...  свирят му, той вдигаше едниния бастун и се заканваше...


hitrata_lisi4ka

Говоря за тези, които ти махат да минеш, след като са спрели и те чакат...
Искам нещо русо, може и метла!

Pyrhel

Днеска видях най-лилавия ксенон... ЕВЪР! Жалко, че онборд-а не ми беше пуснат, за да го видите и вие :)) Такъв резил не бях виждал досега (rofl)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

SICKandPROUD

#82
Тази вечер като излизах до колата да взема един багаж забелязах задната ми броня да стой от едната страна на колата, ма така я е лепнал някой, че на две е беше разполовил, за мое щастие на останалата част от  колата и нямаше нищо. Утре нова броня ще търся...


Не са важни конете в мотора-важно е магарето зад волана !!!

TourneoRS

Последният Мой голям гаф . Вали си една вечер  дъжд в Русе , мокро ,нищо не се вижда  капки навсякъде , в 17.30 чакам на кръговото да се отвори дупка в колоната и да се намъкна . Задава се някакъв бус дълга база и виждам че след него не светят фарове , следващата кола е поне 10 тина метра назад . Минава буса и аз тръгвам , добре че имаше около метър разстояние  ??? . След буса имаше закачена платформа с лека кола на нея , без никакви светлини  . Щях да се тикна между тях , в последния момент спрях на 2 см пред фара ми мина гумата на ремаркето .
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

Backstage

Цитат на: P.Kostadinov в 08 Декември 2012 20:08:10

" - Абе де*ба твойто мами де*ба ....."

Брат...ако некой започне разговор с мене по този начин...спирам,гася колата щото иначе не мога да си отворя багажника,вадя бухалката...и останалото ше е по вестниците на другия ден....

Pyrhel

Обикновено идва милицията и те задържат за 24 часа ако си го ударил както трябва... Пробвано... :))
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Backstage

#86
Цитат на: Pyrhel в 29 Декември 2012 01:07:16
Обикновено идва милицията и те задържат за 24 часа ако си го ударил както трябва... Пробвано... :))
задържат ме за около час...докато се добера до телефона...пробвано няколко пъти...(с бухалка още не съм бил ама скоро си я взех щото си чупих кокалче а пък ръчичките ми трябват за барабаните )бе за майка ми не давам да се говори..не че съм побойник..ама за такова нещо ми пада пердето...:)) :)) :))

Pyrhel

Затова казвам - зависи колко си го бил и зависи какви поражения си нанесал на колата му :D Демек... Ако се повдигнат обвинения срещу теб, срещаш се с дознатели, ала-бала и трябва да си каже думата прокурор - 24 часа.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Backstage

е,...принципно е така да... за тва трябва да се избягва тая работа ама нали знаеш...некой път... :D

hitrata_lisi4ka

А пък вчера се прибирам от доктор към нас и на Константин Величков, точно преди светофара на Сливница...един долен пе'ерас! наби аварийините и спря...а аз ще завивам на дясно и там не се спира! Разклаксонирах се, а тоя миндил скапан, ми се кара...що му свиря...дей'ва скапаняците! Както и да е...за около километър каране по Константин Величков, това беше четвъртия лай'ар, който спира ненадейно на аварийни пред мен и който ми се кара, че му свиря...не съм ли виждала, че бил спрял.
Та...изчаках да минат колите от лявата ми страна и давам мигач ще заобикалям тоя спрелия и от никъде долетя едно голфче...замаза ми левия калник...добре, че не ми спипука фара...минахме светофара и веднага спряхме, да се разберем с човека. А тоя дето спря и заобикалях, като видя, че сме спрели и се омете, че и на червено мина, неговата кожа! И така :)
Искам нещо русо, може и метла!