Въпроси, препоръки и оплаквания

Започната от Pyrhel, 17 Септември 2011 00:45:35

« назад - напред »

0 Потребители и 9 гости преглеждат тази тема.

Pyrhel

И според мен е маловажен, но е добре да им се разменят местата - интернешънъл-а да се качи над кофата.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


ForeverFord

Имам едно предложение: При Новините да се направи един подраздел "Автомобилни изложения" и там да се публикуват новости и при другите марки,а главния раздел ще си остане само за Форд
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Според мен е излишен, не пречи да пускаме от време на време и за другите марки по някоя и друга новост в раздела.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

G_o_c_e_v

Не може ли да се направи някакво означение за нова тема, смисъл когато зареди темата новите мнения да имат оранжево квадратче някъде в дясно, като на други форуми, а прочетените мнения да са с прозрачно (бяло) квадратче. Чат пат се губя из страниците и не мога да се сетя от къде беше последното ново мнение.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

Pyrhel

Цъкай на "знаменцето" отстрани "ново" и те праща директно на последния непрочетен пост? Иначе ще видя какво мога да направя, това е добра идея.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

G_o_c_e_v

Това за "знаменцето" ми е ясно, но вече заредилата тема при разместване със скрола на горе на доло да показва от къде до къде са старите и новите мнения :)
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

momo76

Току що забелязах нещо. Когато има нови мнения или теми в даден раздел, пред името на раздела си има иконка за нови неща. Ако има повече от едно ново мнение или тема, но прочетеш само едно от тях, иконката на раздела се променя все едно няма нови работи, а то си има.

Pyrhel

Да, прав си, ще поровя за това.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Защо вече не мога да си премахвам публикации ?
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Забравил съм да нашиша, че вече новите публикации имат флаг "ново" отстрани:


За "ново" на раздел говорих с разработчиците, казаха, че това нарочно било направено така с идеята да показва, че е писано в този раздел, когато веднъж се влезе в него, той става посетен и само темите се отбелязват като нови... Странно хрумване...

Ако някой иска да му бъде изтрито мнение или тема, може да използва "Доклвадвай" бутона и да напише съобщение до модераторите.
Това е направено с идеята, за да не може някой (например) да напсува друг потребител във форума, след малко да му дойде акъла, да го изтрие и "ни лук ял, ни лук мирисал".
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Alexi

няма да е зле над полето за бърз отговор да има елементарните бутони за добавяне на изображение/линк ,ще се спести време при публикуване

Pyrhel

Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Много ме кефи skin-a на раздела Правни Въпроси,ако и на другите раздели има също такива който да отговарят на темите в тях,ще бъде хубаво (happy)
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

Ще станат всички така, точно това е идеята. Когато има ново мнение в раздела картинката ще е цветна, когато няма - черно-бяла :)
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

ForeverFord

Страшно свежо се получи  (happy) (happy) много ме кефи
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

Pyrhel

А когато има нови постове в тези раздели стават шаренки:
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Backstage

Новия облик на форума е уникален!Просто много се различаваме от другите форуми...много раздвижено и много приятно и удобно за браузване...просто ЖЕСТОКО!!!  (party) (clap)

Marlboro

 (sd) Не знам, дали е най-удачният вариант. За хората с намалено цветоусещане, като мен е проблем. Доста ме затруднява и трябва много да се вглеждам, за да разпозная, дали има нещо ново. Знам че по автомобилните форуми малко хора го имат този проблем, но все пак...
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Pyrhel

Много се радвам, че така го приемате. Още не са готови всички иконки, полека-лека правя нови и слагам. Каквито неща ви хрумват - пишете, като се вземе една, втора и 3та идея накрая се получават читави неща.

Ще използвам този пост да благодаря на Данчев за предложенията, които вкарва за форума!

Марлборо, има и етикет "НОВО" отстрани на категориите, когато има нов пост в тях, (за мен) той е главният ориентир.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

whaaazp

Цитат на: Pyrhel в 19 Юни 2012 11:32:02
Много се радвам, че така го приемате. Още не са готови всички иконки, полека-лека правя нови и слагам. Каквито неща ви хрумват - пишете, като се вземе една, втора и 3та идея накрая се получават читави неща.

Ще използвам този пост да благодаря на Данчев за предложенията, които вкарва за форума!

Марлборо, има и етикет "НОВО" отстрани на категориите, когато има нов пост в тях, (за мен) той е главният ориентир.


При мен етикета "НОВО" не се вижда... ?


Marlboro

#80
При мен също на главната страница, никъде не ми излиза това "ново". Поне някакво плюсче или друг знак да има, за да се различават по-ясно.
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Pyrhel

Опс, моя грешка, обърках се с темите понеже форума при мен пали директно на "Непрочетени публикации". Ще помисля за някаква по-видима индикация. Идеите са добре дошли!
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Marlboro

Например един "+" от ляво или от дясно до картинката.
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

ForeverFord

Може да се измисли нещо вътре в самите картинки да се направи,което ми се струва голяма играчка.
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

BIGFORDFAN

Цитат на: whaaazp в 19 Юни 2012 11:53:12

При мен етикета "НОВО" не се вижда... ?
Е как така?  ???

ForeverFord

Че и при мен етикета не се вижда
Легенди:(fe) "качи света на колела";
    Stop Walking,Keep Driving by (fe)

whaaazp


Alexi

не знам що не можете да се ориентирате .. ако картинката е цветна има нови публикации .. ако е черно-бяла няма .. като се посочи изписва - има - няма нови публикации .. според мен е ок така и няма нужда да се пипа .. на тая горната картинка има нови мнения в "двигатели" и "новини"

Marlboro

Идеята ми е хората по-лесно да се ориентират. Аз например съм далтонист и въобще не ми прави впечатление, кое е шарено и кое не и по-горе съм го споменал.  А не мисля че е добър вариант, да се посочва на всяко...
Момичета, при тези цени на бензина, не идваме само за се видим!

Dmitarcho

Като има ново мнение - картинката да шава :D И на мен ми е малко трудно с цветовете ;) Но немился, че целия форум требва дас е съобразява с 2-3 -ма. И аз ползвам "непрочетени публикации"
Ръца Пръца