Радиото ми иска код - тема за разкодиране

Започната от Pyrhel, 16 Септември 2011 22:45:31

« назад - напред »

0 Потребители и 7 гости преглеждат тази тема.

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...


Stefito

Здравейте, трябва ми код за бакер трафик про KD-S757RE jv2757L2A96536

Vv@v

Здравейте, трябва ми код за v 182864.Благодаря предварително и лек и спорен ден

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Vv@v


viksata

#2945
Здравейте, ще се намери ли код за този старец ? Не знам кое точно е серийния номер за да го напиша но:
 0145077
 0169922
 89FB-18K876-BA
 20220904_134537.jpg20220904_134547.jpg20220904_134556.jpg   


"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

Mumc89

Здравейте, имам проблем с радиото. При сваляне на акумулатора иска код. В книжката открихме модела на радиото и съответно кода към него, но при въвеждане изписва incorrect. Четох доста по темата и знам, че го въвеждам правилно. Радиото е ford 6000cd - V020719  и кода е 7309. Също така не е сменяно. Благодаря предварително на отзовалите се.

Ozzie

Правилно е - 7309 съответства на V020719.
Кода се въвежда с бутоните от 1 до 4 и се потвърждава с #5
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

viksata



"Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в една стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"


Mumc89

Цитат на: Ozzie в 04 Септември 2022 22:36:26Правилно е - 7309 съответства на V020719.
Кода се въвежда с бутоните от 1 до 4 и се потвърждава с #5
точно това правя 🥺

Hr.Kabakov

#2951
M011408
Parr.No. 5L8T-18C838-AB
Благодаря!

ivchotr


Hr.Kabakov

Цитат на: ivchotr в 06 Септември 2022 22:29:21Пробвай с 0211.
Пробвах с няколко четири цифрени числа написани по вътрешната страна на СД-то , и незнам на колко опита имам право!

ivchotr

Този код го генерираха два генератора за кодове. По данните за твоето радио дават един и същ код, което означава, че най-вероятно е той. Демек ще ти е последната проба. Така или иначе нямаш друг вариант и не виждам причина да не го пробваш.
Предполагам, че знаеш как се вкарват кодовете. Ако не - някъде в началото на темата го пише, за да не го повтарям.

Hr.Kabakov

Цитат на: ivchotr в 07 Септември 2022 14:17:53Този код го генерираха два генератора за кодове. По данните за твоето радио дават един и същ код, което означава, че най-вероятно е той. Демек ще ти е последната проба. Така или иначе нямаш друг вариант и не виждам причина да не го пробваш.
Предполагам, че знаеш как се вкарват кодовете. Ако не - някъде в началото на темата го пише, за да не го повтарям.
Извънявам се за проявеното недоверие !!! Това е кода . Благодаря!:-)

ddjjoopp

Моля за малко помощ колеги имам радио СД което иска код радиото е Сони но е монтирано на Форд явно понеже има лепенки на Форд серийния номер е 
V015039

ivchotr

ddjjoopp, твоят код трябва да е 1932.

Моят кош също е с радио на Сони. Няма нищо странно в това. Фирмени отношения.

djjuu

Моля за помощ.Радиото ми е М339880,може ли код?

Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...


Красимир Ронков


Ozzie

@Красимир Ронков
А серийния номер на твоето радио е?  ::)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...

Vesito

#2962
Здравейте,попаднах на вашата тема и се надявам да ми помогнете.Колата е VW Passat 2.0 TDI 2013.
Извадих бушоните и сега радиото иска код сериен номер VWZ1Z3P0388443

ivchotr

Във форума на Фолксваген вероятно ще свършат повече работа по въпроса.

starslave

Здравейте имам Фокус МК 2.5 2008 година
днес в сервиза са махнали акумолатора и сега ми иска код на радиото
Много ще съм благодарен ако някой може да ми помогне
8M5T 18K931GD


Pyrhel

Преписал си съседния код, другият е нужен.
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Иван1212


ivchotr


Angelina


Ozzie

По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...