Пак за оборотите

Започната от ivchotr, 06 Декември 2016 21:15:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ekstremniat

Колегите дайте малко повече информация за Митко с какво се занива точно и контакти,че не се знае кога и на кого може да потрябва свеатен и отговорен майстор


ivchotr

В София работи. Известен е като "Fordmaniac". В мрежата има доста информация за него.

ekstremniat

Цитат на: ivchotr в 05 Юни 2017 23:06:09
В София работи. Известен е като "Fordmaniac". В мрежата има доста информация за него.



Благодаря той ми е доста близо ако се наложи

ivchotr


locke

Цитат на: Alexi в 05 Януари 2017 14:17:51
To ,там откъдето е температурите не падат под нулата :) На колегата колата му дойде с настройка да обръща на газ при 50° на мотора :)) съвсем нормално при условие ,че то на въздуха е 40 лятото ..

Аз съм същия двигател и не само забива муцуна, а направо гасне ако не подам яко газ при превключването  ;D
Настроена е на 40 градуса на водата, което е 69 на мотора. На 1400 оборота при отнемане на газта
Да вдигна ли градусите, зимата свършва ама все пак  :D

ivchotr

Ако колата ти е изправна по принцип и газовата уредба също, тя ще прехвърля без драми на газ и веднага след запалването. Добре е да поработва на бензин не толкова заради газта, ами заради бензина. Да му се продухват дюзите, компът да се обучава и т.н. Провери в какво състояние са клапаните за газта, където ги има. Ако са задръстени или спекли, ще ти правят подобни проблеми. Изпарителят ако не е обслужван отдавна и той може да прави проблеми. Газовата рейка също. Уредбата трябва да е изправна и ако е настроена както трябва, няма да разбираш кога прехвърля горивата.

locke

#36
Мисля че или рейката или клапана до изпарителя се пълнят с гняс и правят проблема. Изпарителя е чистен, рейката е неразглобяема. Иначе от газ на бензин не усещам нещо странно  ;D

Цитат на: ivchotr в 11 Март 2021 16:43:05
Ако колата ти е изправна по принцип и газовата уредба също, тя ще прехвърля без драми на газ и веднага след запалването.

зависи от настройките на градусите  ::)