Тема: Спорт

Започната от Bobi, 21 Септември 2011 04:38:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Bobi

Руснаците не блестят кой знае с какво с изключение на убийствени контри. Срещу съперник от по-високо ниво нямат никакъв шанс. А цяла седмица едва ли не ги изкарах шампиони, заради това, че биха Италия в контрола..То и ние бихме Холандия, ама много ми е интересно какво щеше да се случи, ако играехме с тях на европейското :)


supertorr

Е и това е голяма част от играта / тъкмо 3:1/

Bobi

Да, прав си! Хубавото е, че първенството започна подобаващо интересно и добре!

Чебурашка


Vasilev

Снощи след волейболния мач с Пакистан успях да си полафя за 10-ина минути с Радо Стойчев и Цецо Соколов. Разликата с националните ни футболисти е от земята до небето. Супер интелигентни и земни хора. Ако някой ще ходи, аз съм там и днес и утре. Може да се засечем. И от понеделник и за мен започва европейското  :D

hotblooded

 Аз  за Световната Лига съм там. Само да не ми мине котка път и да се окаже че няма да ме пуснат в отпуск.

Vasilev

Ами пиши като ще идваш, и ще се видим. Аз съм там на всеки мач (стига да не съм на работа).

supertorr

#37
Специално за най-големия волейболен фен в нашия форум
Vasilev познай къде е;) ?

Vasilev


Pyrhel

Хехе, Младост, пред Фото Мое-то :D
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.


Vasilev

Нещо не разбирам за какво става въпрос  :D

Pyrhel

Готово, редактирах поста на Илиян, вече я има снимката както трябва :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev

Ахааа, нещата се изясниха вече  (fri)

escobar

Днес очаквам Холандия и Германия да разцепят.

mitakinen

Аз очаквам пък Дедо най-сетне да им покаже на келешите как се кара

Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

Bobi

 (clap) Да са живи и здрави испанците и италианците - спечелих доста доволно от точен резултат, ПП/КР и краен изход  8)

supertorr


Dmitarcho

За волейболистите -браво, ще видим какво ще направим на Олимпиадата. Днес се върнах от Рали България - Честито на Димитър Илиев за победата. Това май ми беше последното Рали България на което ще ходя. Надявам се Септември да смогна на IRC-то да смогна да отида ;)
Ръца Пръца

Vasilev

Волейболният турнир мина съгласно очакванията. Еуфорията в залата беше огромна, а хората подивяха направо  :D Аз междувременно налазих целият отбор:

shaft

Цитат на: Vasilev в 09 Юни 2012 07:40:15
Снощи след волейболния мач с Пакистан успях да си полафя за 10-ина минути с Радо Стойчев и Цецо Соколов. Разликата с националните ни футболисти е от земята до небето. Супер интелигентни и земни хора. Ако някой ще ходи, аз съм там и днес и утре. Може да се засечем. И от понеделник и за мен започва европейското  :D

С Цецо Соколов сме учили заедно и сме "земляци", така да се каже - много готин човек е, наистина! Много се кефя, че нашите мачкат наред!  ^-^   По ТВ-то ги гледах и скачах като луд  от кеф (thup)

Поздрави

Поредният чешки "боклук", който не става за нищо друго... освен за возене, каране, товарене и малко умерен спорт!


Vasilev

#50
След първият мач с Пакистан, успях да си полафя за малко с Радо и Цецо. И двамата изглеждат супер земни хора, без никакви признаци на надменност. Сега Радо и част от отбора са на среща при Боко, който ще оправя и волейбола :)
Ако някой го вълнува драмата, в момента Сашо Диков е пуснал live streaming през HTC по скайп :D
http://kanal3.bg/?cat=15

supertorr

Хайде Евро2012 манияците Швеция или Англия?

AlexanderBozhinov

Слава богу снощи Англия победи(най-накрая) . В този отбор има толкова много потенциал,но като колектив  никакви ги няма.В халфовата линия са абсолютна трагедия.Уелбек вкара фантастичен гол,но като цяло не игра добре.Не разбирам защо Рой не пуска Дефоу,който е много бърз и борбен,но от следващият кръг,поне няма да има дилема и ще заиграе отново мр.Перука :)
Като цяло засега играта на Германия и Италия ме впечатли най-много :) Силно се надявам Испания да си тръгне още на 1/8 финал :)

Vasilev


mitakinen

Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

Bobi

Аааа, полудявам! Спечелих едно мондео мк1 от Германия-Италия  (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (happy)

Иван Вълков

Май си се хванал на бас с Марто а?

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Vas

Аз пак познах точен резултат  :D Скуадра Адзура ШАМПИОН!

BIGFORDFAN

Цитат на: Иван Вълков в 29 Юни 2012 08:26:58
Май си се хванал на бас с Марто а?
Да бе, аз да не съм си намерил Монди на улицата, детето си в какво ще возя...  :P
П.С. Боби, чакам с нетърпение подробности... и добре дошъл в клуба на ''пенсиите''  ;)

Bobi

Мне :) Просто прецаках "Еврофутбол" със сума, с която мога да си купя Мондео мк1  (happy)