4 (или 4s, не знам как да разбера) invalid sim след ъпдейт

Започната от opex, 14 Февруари 2016 20:45:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

opex

Знам че тук има поне няколко човека били с такова лайно и за това отварям тема да питам.
Та апарата е на брат ми, взел го е от испания, където е работел на някакъв оператор Movistar или нещо подобно, като си дойде в България го е ползвал с Вивакомска карта без проблем.
Искал да си качи gmail поща и му е казало, че трябва ios-а да е 7 (май). Както и да е, дал му ок, ъпдейтнал се, рестарт и .... sim locked.
Искам да засиля това лайно в стената, но ми каза, че му сменял дисплей и не знам си какво та вкарал пари в него и за това ме тормози да му го оправям...
Пробвах с restore от itunes, но... пак банан! И нямам нерви много останали, щото като си играх преди време да jailbrake-вам един 3GS още тогава заминаха бая, та ако има някакво сравнително лесно решение кажете, ако не...
Скапани епълски лайна... тъпи!
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique


didony

При активация на Iphon-а след всеки ъпдейт трябва да се изключи изискването на пин-а

opex

По принцип, и е вече късно? Или сега трябва да махна пин-а на вивакомската сим карта и да го ресторна наново, и ще стане?
qaяכSTuning
"I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car is your story, so don't let someone else write the book."
Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща.
Suum cuique

didony


AlexanderBozhinov

Най-вероятно телефонът е бил отключван и сега след ъпдейт на иос се е заключил отново.Варианти бол - джейлбрейк или турбо сим .