Mondeo mk1 2.0 . 16v ghia

Започната от polka, 12 Февруари 2016 19:17:54

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

polka

Цитат на: polka в 18 Март 2017 14:48:00
[attach=1]  предстои  подготовка на  монделин за летния  сезон,   


polka


TourneoRS

Ама и ти никак не се грижиш за колата. Много добре изглежда.  (beer)
IVECO -  с него не се ходи надалеко .

polka

Цитат на: TourneoRS в 28 Май 2017 14:51:03
Ама и ти никак не се грижиш за колата. Много добре изглежда.  (beer)
благодаря колега   (fri) и  по красива ще  става  ;D

К.Методиев

Втори живот живеят някои неща. :)

- Има две житейски правила: Правило 1 - Не се тревожи за дреболии. Правило 2 - Всички неща са дреболии.

polka

Цитат на: К.Методиев в 28 Май 2017 23:11:27
Втори живот живеят някои неща. :)
така си е  снощи имахме  среща на  клуба харесаха го  и  други  компоненти  от  твоята ще  получат  нов  живот  :))

Mondeicho

Браво, браво много добре се получава колата. Продължавай в същия дух!
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

polka

арсеналът ми за блясък  ;D

polka

Цитат на: polka в 16 Юни 2017 12:38:18
арсеналът ми за блясък  ;D

exclusiveremix

Как са продуктите на Wolf ? Гледам изцяло да я избягвам тая марка и да залагам само на Meguiars и Car Pro.Също съм разочарован и от Chemical Guys,но пък тяхното АПЦ най си заслужава.Колкото и чуждестранни форуми да съм прочел,никъде нищо и не съм видял за Wolf или Valet Pro.Затова и ги пропускам изцяло.
Бтв,фокуса ми е с CQUARTS 2 слоя плюс 1 слой Reload и съм убеден на 100%,че е в пъти по-добре от Wolf Hard Body.
Само за сравнение CQuarts го взех на адската промоция от 93лв.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White


polka

Цитат на: exclusiveremix в 16 Юни 2017 17:35:53
Как са продуктите на Wolf ? Гледам изцяло да я избягвам тая марка и да залагам само на Meguiars и Car Pro.Също съм разочарован и от Chemical Guys,но пък тяхното АПЦ най си заслужава.Колкото и чуждестранни форуми да съм прочел,никъде нищо и не съм видял за Wolf или Valet Pro.Затова и ги пропускам изцяло.
Бтв,фокуса ми е с CQUARTS 2 слоя плюс 1 слой Reload и съм убеден на 100%,че е в пъти по-добре от Wolf Hard Body.
Само за сравнение CQuarts го взех на адската промоция от 93лв.
здрасти ами  от  ваксата съм  мега доволен  също така и от  крема на valet pro за  пластмаси съм доволен а  перманентната защита  тази седмица ще я пробвам  по  нататък и другите продукти  ще  взема на по реномираните марки   ^-^

Mondeicho

Вие от разни сайтове ли ги пазарувате тези марки?
Аз си ползвам на 3М и съм доволен.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

exclusiveremix

Има 2 сайта които внасят такава козметика в Бг.Говорим за възможно най-качествените продукти на пазара.Сайта където колегата е пазарил нещата като  meguairs,wolf,valet pro , е с много продукти,но с много завишени цени,както и недобро отношение на продавача.Когато поръчах фокус,писах във форума му,и нищо...Нагруби ме що толкова питам,що всеки го питал и всеки да седне да чете.Блокира ми профила и в сайта и в форума.Теглих му една...и пазарувам от момчето в другия сайт.Евтино е,прави отстъпки,много ми помага за препаратите кой кога и така.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

polka

#43
да  събудим малко темата :D  полирана и  нанесено защитно покритие  jet seal   и  малко арсенал за  блясък . наличен е  и комплекта за  преминаване от барабани към дискове  благодарности към колегата К.методиев  ^-^

Мишо

 (bow) (thup) (notworthy) (beer)
Човече изразено в картинки, това мисля....иначе с думи, нямам думи-колата си я направил мееега яко, браво. Много се кефя като видя стар Форд направен като от магазина, а твоето е ебахти якото Мондео братле. Мойто старото и то ще тръгва по тоя път, само че я начука градушката и тавана ще си остане като кора за яйца, но нямам друг избор-много пара е да го оправя.  Както и да е, огромно признание от мен, колата е случила на стопанин.
Поздрави

polka

Цитат на: Мишо в 26 Март 2018 13:30:31
(bow) (thup) (notworthy) (beer)
Човече изразено в картинки, това мисля....иначе с думи, нямам думи-колата си я направил мееега яко, браво. Много се кефя като видя стар Форд направен като от магазина, а твоето е ебахти якото Мондео братле. Мойто старото и то ще тръгва по тоя път, само че я начука градушката и тавана ще си остане като кора за яйца, но нямам друг избор-много пара е да го оправя.  Както и да е, огромно признание от мен, колата е случила на стопанин.
Поздрави
благодаря  колега  да  много пара съм хвърлил по нея  и още  продължавам  следва  монтаж на задни дискове  RS  пакет когато  намеря  и  други  живот и здраве  пак ще я наредя  на калояново  които иска може  да я  разгледа   ^-^

exclusiveremix

Добър арсенал от препарати имаш.Ако не се лъжа машинката ти е спарки 1200 ,нали ? За съжаление,според мен някой продукти ти се припокриват,само са дадени пари на вятъра.Един ден ще разбереш че Wolf не стават.Аз даже съм захвърлил и Megs както и Chemical Gyes и съм преминал изцяло на разреждащите се с вода Car pro.За съжаление се начетох и на много кофти мнения за jet seal-навремето и аз бях луднал по него,докато различни детайлъри не показаха как няма никаква защита след 3 месеца.Само за сравнение car pro reload 1към 1 разреден по джантите ми,държи даже и след година.А и цената му е почти двойно по-надолу.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

polka

Цитат на: exclusiveremix в 26 Март 2018 21:59:55
Добър арсенал от препарати имаш.Ако не се лъжа машинката ти е спарки 1200 ,нали ? За съжаление,според мен някой продукти ти се припокриват,само са дадени пари на вятъра.Един ден ще разбереш че Wolf не стават.Аз даже съм захвърлил и Megs както и Chemical Gyes и съм преминал изцяло на разреждащите се с вода Car pro.За съжаление се начетох и на много кофти мнения за jet seal-навремето и аз бях луднал по него,докато различни детайлъри не показаха как няма никаква защита след 3 месеца.Само за сравнение car pro reload 1към 1 разреден по джантите ми,държи даже и след година.А и цената му е почти двойно по-надолу.
да  колега  wolf-a  беше  в  началото не го ползвам изцяло работя  с  carpro  любимци са ми даже днес още продукти поръчах  яко  навлизам и с GYEON   и тези са  брутални  а  jet seal  го  взех  на  65  кинта  тои е  за  клиенти  за  след пастиране  следващия  път  ще  и  нанеса  едно  китче  MOHS  и преключваме  (rofl)

exclusiveremix

Добрей добрей.Виждам потенциал за развитие.Ако някой ден стигнеш до керамиките на кар про,пили ми за изводи.Мисля другата година да се изгавря и да сложа CQ UK ,DLUX и GLISS.
Ford Focus Ecoboost Red Edition
Ford Fiesta TDCI Black&White

polka

#49
Цитат на: exclusiveremix в 27 Март 2018 09:03:59
Добрей добрей.Виждам потенциал за развитие.Ако някой ден стигнеш до керамиките на кар про,пили ми за изводи.Мисля другата година да се изгавря и да сложа CQ UK ,DLUX и GLISS.


polka


polka

#51

polka

#52
Цитат на: polka в 16 Март 2019 13:55:59

. съботна авто мивка  фордаджийска.  (rofl)

Mondeicho

Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

polka


polka

времето се  затопля и се почва пак  (rofl)

Mondeicho

Дано са ти качествени скобите, че големи ядове имах с моите. Накрая взех друг нов комплект на Spidan заради тях. В МП искаха 35 лв. за голямата скоба ???
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

polka

Цитат на: Mondeicho в 18 Февруари 2020 20:40:44
Дано са ти качествени скобите, че големи ядове имах с моите. Накрая взех друг нов комплект на Spidan заради тях.
Цитат на: Mondeicho в 18 Февруари 2020 20:40:44
Дано са ти качествени скобите, че големи ядове имах с моите. Накрая взех друг нов комплект на Spidan заради тях. В МП искаха 35 лв. за голямата скоба ???
ами  ще  видим  то скобата ми  е  малък  проблем  маншонът които се  скъса  е на 3  години   ще  видим този колко ще изкара    (rofl)

polka

 ^-^

polka

#59
почистване  дезинфекция  и подхранване на салона