Мондейчо( 2.0 ТДЦИ, 130 к.с., 2004 г.), да се покажем вече...

Започната от Mondeicho, 06 Декември 2015 00:42:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Mondeicho

След като зимните Continental ts 830 P, служиха няколко сезона дойде ред за подмяната им с тези:
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.


jo_jo


Mondeicho

Това не ми прозвуча като да си очарован много от тях. Като шум как са?
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

jo_jo

по-тихи са от nokian z-line 235/45/17 и от fulda kristall supremo 215/50/17. Тази година ще видя как са спрямо falken-а 235/45/17.
Като цяло са ми комфортни, но нормално от 17 на 16 като минеш. Иначе за зимното им представяне не съм много критерий, защото аз винаги успявам да забуксувам някъде, но предполагам проблема е в задкормилното устройство. На мокро ми харесват. Ще се радвам и ти да споделиш като падне сняг как са, за да си сверя часовника.

Mondeicho

Ще споделя естествено. Сега ще се оглеждам и за летни, защото след пукането на Дайтона, който беше на два сезона и около 20 к километри взех едни втора употреба Континенталки колкото да закърпя лятото, но нямам желание и не ми харесват за следващият летен сезон (въпреки, че са на 3 години и имат грайфер). За съжаление 17 ките са доста по-скъпички във високия клас...Но ще станат нещата.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

jo_jo


Mondeicho

Взех едни хром капачки за гайките с дупка (rofl) и една чантичка за масло от 1 л., отзад е с велкро и може да се лепи за мокета.:
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Mondeicho

Смених обтяжния механизъм  откъм хидравликата, че като поработеше повечко време и издаваше един лек чаткащ звук. Засега няма проблеми след смяната. Успях да го купя оригинален за 25 лв. и не се сдържах  (rofl)
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Mondeicho

Понеже отдавна не съм писал да се похваля с реновирани фарове, най-вече заради лупата на ксенона. Сега се вижда доста по-добре 😁. Сега остава един реглаж. Ходих до Дружба в Експрес сервиз 2 и младежа ми каза, че ксенона не го хващала машината 😁😁😁. Тръгнах си с 200, като не си разбират от работата.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.

Mondeicho

Хайде и с едни ветробрани на  Heko да я поглезя 😁. Впечатленията са ми, че до скорост от 120 км/ч е поносим страничния шум. Положителните страни са , че при дъжд или много горещо време можеш да отвориш малко прозорците и  вътре не вали или съответно излиза горещото. Малко по неудобно се подсушават стъклата след автомивка на самообслужване.
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.


Mondeicho

Да се похваля с новите джанти - 17 цола, 7.5J, ET 55. Гумите са 225/55/17 Nexen nsfera su1.
Джантите ги търся дълго време, защото този модел на 17 цола трудно се намират (или цената беше безумна 😁😁😁).
Животът като цяло е глупав, но графиката е невероятна.