За какво последно си даде парите?

Започната от Vas, 01 Декември 2011 18:49:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

kangaroo

7 лв. за разхлаждаща баня на Фордчето в жегата  C:-)


TourneoRS

IVECO -  с него не се ходи надалеко .

hotblooded

 Дадох 45 кинта за билети за днешните мачове от СЛ по волейбол, и след това обявиха че ще са безплатни.... писах писмо на евентим-бг как ще ми върнат парите - отговор - дедовия!

Vasilev

Цитат на: hotblooded в 04 Юли 2012 20:03:33
Дадох 45 кинта за билети за днешните мачове от СЛ по волейбол, и след това обявиха че ще са безплатни.... писах писмо на евентим-бг как ще ми върнат парите - отговор - дедовия!

Питай ме мен за тия работи  :P От няколко дни се знае, че ще са безплатни.

hitrata_lisi4ka

Василев, ти си с връзки хахахах
Аз пък си купих сладолед.
Искам нещо русо, може и метла!

Vasilev

Не е до връзки, спортните сайтове са полудели покрай скандалите във волейбола и само за това пишат  :D Още като се отказаха Доверие (основния спонсор), казаха, че оставащите пари предвидени за спонсориране ще ги дадат за билети.

hitrata_lisi4ka

HP служителите получиха билети точно от Доверие, като нейни клиенти.

А аз вчера си купих много неща от Джъмбо.
Искам нещо русо, може и метла!

AlexanderBozhinov

Дадох си последните парички за златна нафта от Лукойл ( Тия боклуци не си поплюват,вдигат цените всеки божи ден) . От 2.51 вече литърчето е за скромните 2.66. Няма ли някой чалма да отиде в Правец,да му сложи на Валентинчо една раничка и след това да го кара да пее и танцува за Лукойл .

hotblooded

 219,14 ст - за 6литра масло TOTAL Quartz INEO ECS 5w30, маслен филтър, въздушен филтър, поленов филтър, смяната им, и оглед на ходовата част на колата.

Alexi

колко ?! за масло повече от 50-60 лв не давам аз .. карам само с фордовско ..


pantata

720 лв - ангренаж, ролки, водна помпа, гарнитура на капака на клапаните, масло, всички филтри, антифриз, спирачна течност, уред за температура на двигателя, оглед на ходова част, една биалета, предни накладки и труд  :'(

ПС: и 3 паунда за заготовка за ключ  :))

P.Kostadinov

Аз съм скромен... 20лв за поставка за телефона за да мога да говоря чрез блутут през СД-то  (happy) Голямо удобство е :))
Карай толкова бързо,колкото бързо би могъл да спреш !

G_o_c_e_v

Varta 63ah/610A 208лв с 3 години гаранция. Моя 74ah/650A го сложих на трактора, че съм купил Вартата по слаба и сега Фоку ще върви с по-малък акумулатор.
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

pantata


road runner

180лв за чифт колони за дома Pioneer . Много съм доволен от покупката . След известно време мисля едно Onkyo да боцна преди тях :)

petermitkov

Честито - много са готини а и цената е повече от добра (fri)
sapienti sat

whaaazp

42,16 лв. - Модул за автоматично пускане на фаровете

mrmef

Цитат на: whaaazp в 04 Август 2012 22:04:28
42,16 лв. - Модул за автоматично пускане на фаровете
От къде го намери колега?

momo76


hotblooded

Цитат на: momo76 в 06 Август 2012 10:33:00
300лв за нафта  (angry) Това за 4 дена.
Врътнал си поне 1000 км....


Иван Вълков

Цитат на: hotblooded в 06 Август 2012 10:53:08
Врътнал си поне 1000 км....
....аз си мисля че са около 2000 км

Ако жиците могат да бъдат свързани по два различни начина,то първият от тях задължително гръмва предпазителя!!!

Alexi

Цитат на: hotblooded в 06 Август 2012 10:53:08
Врътнал си поне 1000 км....
то ако е врътнал само толкова ще трябва да си прерязва вените с тоя дизел :))

hotblooded

 Зависи колко е настъпвал - в петък вечер се правех на Фитипалди  по магистралата и успях да докарам разхода до 8/100 като зареждах в София в неделя (със 100 км градско в София)

momo76

1500 да сме по точни.
Разхода:
Първите 250км - 5.1 - кара жена ми
Останалите аз - стигна до 6.5
Това е разхода по борд, реално е повечко - най вероятно 7 и малко.

hotblooded

 Предполагам че ти е останало гориво, иначе пак не излиза сметката :)

Чебурашка

Аз дадох 36лв за ГТП в СБА,егати мърлячите,заради тях трябва да дам още и за автомивка вътрешно  :o

hotblooded

Цитат на: Чебурашка в 06 Август 2012 16:30:43
Аз дадох 36лв за ГТП в СБА,егати мърлячите,заради тях трябва да дам още и за автомивка вътрешно  :o
Тези не са ли чували за сервизни калъфи за седалки  (hammer)

pantata


momo76

Панта, откъде таз хубавиня. Аз часовници не нося, ама за такъв ще се прежаля.

hotblooded

Цитат на: momo76 в 07 Август 2012 08:38:10
Панта, откъде таз хубавиня. Аз часовници не нося, ама за такъв ще се прежаля.
В е-bay колкото искаш. Само че на снимка изглеждат добре, иначе - не чак толкова. Аз мислех да си вземам преди време (бяха по 5$), но един колега ми показа снимка какво идва и се отказах.