За какво последно си даде парите?

Започната от Vas, 01 Декември 2011 18:49:21

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

kangaroo

Комплект съдинител със маховика и ..тасове  :'(


pantata

Кво ги направихте тия съединители... аз си взех бургер от лападунди за 2.60 :P

mitakinen


Волан с копчетата круизконтрола за 32 лири.
Сега остава amplified да разкаже каква е процедурата по активирането


Жалка работа - никой от УС-то не пое отговорност - няма мъже, само мижитурки

Vasilev


PcMan

#34
Преди месец 700лв каско гражданска, преглед, винетка. Колата си е удобство, а всичко си има цена.
Edit: vasilev мерси, поръчах H4 nightbreaker+, до 10 дни са при мен, нямам търпение да се родя и отъвра от сегашните боклуци за по 5лв, които само на дълги светят. Снимки за доказателство след 10 дни  ;D

Vasilev

За нашите Фокуси преди фейса е H4.

road runner

В петък : маска м/у фаровете от Фейса и каска за колелото :)

Vas


Vasilev


Vas

И аз карам колело, но нямам каска  ;) каска имам на скутера и то не защото искам, а заради господата с фуражки  C:-)


Vasilev

Тука в София има такива кретени, че аз и колата бих си карал с каска за всеки случай  :D

G_o_c_e_v

4 летни гуми DEBICA PASSIO 195/65/15 х 93лв/бр "боцнати" на летите джанти
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

AlexanderBozhinov

След поредният токов удар в Студентски град , днес си замина лаптоп-а,няма да ви казвам как ме боли корема,в момента се чудя как ще дам 1400лв(повече не ми се дават) за Леново от Техномаркет,дано успея да си взема отстъпка,защото иначе няма да мога да спа тази вечер :)

Pyrhel

Да не си е заминало само захранването му?

1100 лева за 2 джанти, добре че застрахователите ще ги покрият... Уж...
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Vasilev

Цитат на: AlexanderBozhinov в 28 Февруари 2012 18:02:55
След поредният токов удар в Студентски град , днес си замина лаптоп-а,няма да ви казвам как ме боли корема,в момента се чудя как ще дам 1400лв(повече не ми се дават) за Леново от Техномаркет,дано успея да си взема отстъпка,защото иначе няма да мога да спа тази вечер :)

Едно жокерче. Ако имаш приятел сърбин, можеш да си купиш на негово име и след това, мисля че на митница му връщат ДДС-то. Ако те интересува ще разпитам един колега как стоят нещата, защото той така си пазарува оттам. Все пак на 1400 лева 20% не са малко.

AlexanderBozhinov

Ами аз без компютър не мога и се наложи бърза покупка :) Сдобих се с Lenovo y570 и сега ще го поливам,докато инсталирам бозата :)

Vasilev


yoshi

#47
новата придобивка към колата  :P

Alexander

"Kолкото мастурбацията може да бъде секс, толкова и карането на нова, скъпа и мощна кола на газ е удоволствие!"

by hotblooded

AlexanderBozhinov

Да ти е честит :) и много да ви слуша :)


alishanov

И от мен честито и дано наистина ви слуша че това е порода кучета с "ХАРАКТЕР"! (thup)

road runner

Честото за 4-ногото :) Много ме радват тези кутрета .  ;)

AlexanderBozhinov

#52
Честитка от столична община за паркиране в зелени площи -20лв.
П.С. Съвсем скоро мисля да извадя на някой зъбите...това са такива мизерни говеда,чудят се откъде да вземат някой лев нещастниците. Поне да бяха написали паркиране върху кална площ,защото там има всичко,но не и зеленина.

stefutska

Наистина ли при първа глоба за зелени площи е 20лв, след това е по 50лв или няма такова нещо и всичко е по преценка на инспектора?

AlexanderBozhinov

Уж е по преценка,но лично мен само по 20 ме дерат,поне в студентски.И май полза от плащане няма.

stefutska

на мен миналата година ми взеха 20лв. тая година вчера платих 50лв, като я питах оная: Защо 50? не е ли много? и оная ми вика: ТОлкова е.

AlexanderBozhinov

Няма да се влизаме в градинките повече.Всичко е нагласено с тези глоби,а за цените може и да са на настроения.Аз 50лв. никога не бих дал на тези нещастници.

kangaroo

86 лв за горивен,въздушен,маслен и карбонов филтър :) далаверка

Alexi

а ,ама то има и по евтино .. само евтини дюзи няма :)

emkata

Вчера- 100 лв. за дизел, а днес още толкова за (надявам се) последни приготовления преди почивката.