Цени за тенекеджия

Започната от insane23, 14 Февруари 2014 19:56:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

insane23

Здравейте

Преди 1-2 седмици ме блъснаха доста гадно и ми се налага да сменя маската на Мондето 96-та МК1. Купих вече маската и остава да се отреже настоящата и да се напасне и завари новата.  Тенекиджията ми каза цена от 200 лв. В ценат ане влиза боядисването и окачването на остатъка от детайлите. Интересуваме цента нормална ли е за такъв вид работа?



Bobi

#1
Не мога да коментирам цената, но по принцип напасване и заваряване на нова маска си е трудоемко начинание, особено ако се ще се прави както трябва.

За мен цената е много висока. Ако не се лъжа, с всичката друга работа, ремонтът ще излезе колкото половината кола...

remyline

Здравейте колеги преди време и мен ме блъсня някакъв смотаняк и се наложи да търся тенекеджия, препоръчаха ми едно момче от Княжево, работа много добре в срокове и цените са му много добри,аз останах наистина много довелен от неговата работа. https://www.facebook.com/pages/Little-Paint-Job-%D0%91%D0%BE%D1%8F%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B8/826964370718208
Това е групата му във Фейсбок сивия Форд е моя ако някой му трябва силно го препоръчвам!!!

Pyrhel

Цена за ремонт и боя на щетата? Само това на калника ли беше?
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.