Фън, спам, шитня, тр, тд!

Започната от Bobi, 18 Септември 2011 20:29:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

pantata

Цитат на: Bobi в 26 Септември 2011 21:17:20
Днес за втори път щях да катастрофирам пред Марсилия в Студентски град. За втори път се откъсвам от реалността при вида на едно старозагорско бяло СТ с още по-брутални джанти Томасон Т1... И всеки път забравям да го снимам. Но следващият път мисля да постоя на пост, долато срещна собственика и да го "вкарам" в играта :D

Всяка нощ спят заедно с Гунка  :D тая вечер ще я щракна.


Vasilev



Много изчерпателно обяснение  :))

Polly

http://auto.dir.bg/news.php?id=9567790

Това е двойно забавление, хем е Лего, хем е Форд ;)
Името няма значение...
                                  Важни са ХОРАТА, които седят зад него!

Vasilev

И още форумни излияния:

Lenco написа:
Така ще е докато не започнем да ги съдим.
Картер и почти нова гума за седмица, а след тоя студ и сняг не ми се мисли, Бургас започва да прилича на лунен пейзаж   
От малък си мечтая да видя някой кмет с нахлюпена крива джанта на врата и носач в гъза да се пързаля със спукан картер по снега

Alexi

Цитат на: Vasilev в 27 Септември 2011 19:41:06


Много изчерпателно обяснение  :))
уаааххахахахахаах смях се с глас на това ,но е много вярно  ^-^

petermitkov

Джепето заварил Пинокио, под одеалото с... каталог на ИКЕА...
sapienti sat

Bobi


Vasilev


ffmk1l

Цитат на: Bobi в 26 Септември 2011 21:17:20
Днес за втори път щях да катастрофирам пред Марсилия в Студентски град. За втори път се откъсвам от реалността при вида на едно старозагорско бяло СТ с още по-брутални джанти Томасон Т1... И всеки път забравям да го снимам. Но следващият път мисля да постоя на пост, долато срещна собственика и да го "вкарам" в играта :D

Колата не е СТ, дизел е и ми е комшия. Все се каня да го заприказвам някой ден, живее на 100 метра от мен.
Едно време колите се правеха от инженери, а сега - от икономисти...

Bobi

Имаш 2 седмици да го докараш тук  :D


Bobi


Bobi

#71
Цитат на: pantata в 27 Септември 2011 17:16:26
Всяка нощ спят заедно с Гунка  :D тая вечер ще я щракна.

Гунко, твоят часовник да не е спрял ? Това "довечера" не идва.... :-[


Мнозина биха казали, че човек, който има парите да си купи Bugatti Veyron, едва ли се интересува от средствата за неговата поддръжка. В повечето случаи това е съвършено вярно, но все пак нека направим един бърз преглед на сумите, необходими за обслужването на най-бързата серийна кола в света.

Производителят изисква от собствениците на Veyron да посещават специализиран сервиз на марката между четири и шест пъти годишно. Всяко едно от тези посещения струва на клиента $21 000. Американски специалисти изчисляват, че сумата, необходима за годишно обслужване на Veyron, е достатъчна за закупуването на Mercedes-Benz E63 AMG, например.

Ако си мислите, че с рутинните проверки и смяна на консумативи се изчерпват годишните разходи за Veuron, определено грешите. Тъй като, както е известно, Veyron е един от най-бързите автомобили на планетата от изключително, важно значение за безопасността са специалните високоскоростни гуми.

Колкото и да са специални обаче, те трябва да се сменят на всеки 4 000 километра. Гумите се произвеждат специално и само за Veyron и са със размери 245-690 R 520A, отпред и 335 -710 R 540A, отзад. Комплектът възлиза на (дръжте се за да не паднете от стола) $40 500.

При всяка смяна на гумите или поне веднъж годишно джантите минават през специален "скенер", който проверява за евентуални микроскопични пукнатини. Тази задължителна услуга вади от портфейла на гордия собственик на Veyron скромната сума от $11 500.

Ще завършим бързия преглед на необходимите годишни средства за поддръжката на най-бързата серийна кола в света с нейния разход на гориво. По каталог, а както знаем тази фирмена информация винаги е занижена, Veyron харчи по 40.4 литра на 100 км в градски цикъл. Смесеният разход е 24.1 литра за 100 км.

Към гореизброените суми има и още доста по-незначителни разходи, а като се прибави и застраховката на автомобила, общата цифра възлиза на приблизително около $300 000 годишно. И това без да се налагат извънредни ремонтни дейнсти по автомобила.

Доказателство за това, че кеф цена няма 

pantata

Цитат на: Bobi в 29 Септември 2011 21:45:57
Гунко, твоят часовник да не е спрял ? Това "довечера" не идва.... :-[
Същата вечер го нямаше, на следващата сутрин беше точно до Гуна, но не носех апарата, днес пак го видях, но са ми паднали батериите  :D Зареждат се и обещавам снимка преди срещата в неделя  (ade)


pantata

Хайде на пресните снимки, топли парат не са барат.  ;D




Pyrhel

Как е спрял си проси една визитка под чистачката ^-^
И Гунка се вижда :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

pantata

Като има готови ще му пъхна една  ;)

Жена се кара на мъж:
- Защо аз трябва да си взема кола втора употреба а ти да си купиш лъскав джип?
- Е, скъпа, недей така! Има и хубави коли втора употреба.
- Да, бе, кажи ми на теб би ли ти било приятно да използваш нещо, което много - хора са ползвали?!
-Да - отговорил мъжът.
-И кое е то? - попитала жената
-Ти!

Bobi

Хора, нещо май са занулили БГ Топ. Давайте да обединим сили !

Виж го бе ! Виж тоя красавец малко по -горе! (happy) Направено е много добре.... Само лупички няма май..

AlexanderBozhinov

Днес бях свидетел как Александър Томов си блъсна Ауди А6-цата в едно дърво, при маневра назад, и се размина с пукната броня.Стана ми жал за хубавата 6-ца , но определено ме развесели вещината , с която се нацепи.
Иначе това стана в гр.Трън , точно където започва пътеката за  ждрелото на река Ерма . Та там имаше място да маневрира самолет сигурно . И разбрах ,че дори и много технологии не помагат, когато просто си некадърен :)

Bobi


Alexi

Боби тебе сън не те лови  :))


Bobi

#80
Не, просто тази седмица бях нощни смени,замествах колега  :P. Сега си лягам,че следобяд имаме среща :)


G_o_c_e_v

ЦитатУважаема редакция,
Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.
От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.
Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам.
Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
... Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.
Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?
Автомобила не е признак за социален статус, така че не го възприемайте, като такъв!

amplified

Запознавал съм се и съм се возил в тоя фокус.
Дизел е и съм почти 100% сигурен, че е чипнат 1.8 TDCi.


Bobi

Добро утро, хора! Пожелавам ви приятен и успешен ден! (coffee)

Racinga

за мен е лека нощ  :-[ лек ден на всички останали :)

Pyrhel

Аз пък си изпуснах E7-цата и се спраска дисплея ѝ :'(
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Какво значи "спраска" ? Счупи ли се?

petermitkov

С този голям екран почти всяко падане е фатално. Сега нов екран от англия и смяна ли следва?
sapienti sat

Pyrhel

Спраска = сцепи се дигитайзера. Ще поръчам от ук, че по-бързо идват, сравнено с китайските поръчки. Малко по-скъпо, ама по-бързо :) Пък ако някой има 2мм adhesive tape ще съм му благодарен :P
Използвайте форума, вместо системата за лични съобщения.
Нека поощрим за същото, когато ни пишат на ЛС.
Така помагаме на други в бъдеще.

Bobi

Видяхте ли онзи, който драска против клуба в Бг Топа?